Skocz do zawartości

Kucyki znienawidzone przez rodziców młodszych fanów serialu ?


w3es2r4

Recommended Posts

Tak moi drodzy, znowu nasze ulubione bohaterki są atakowane przez wspaniałomyślnych rodziców którzy na stronie "Edziecko" obsmarowali nasz ukochany serial. Wszystko zaczęło się od rankingu "Najbardziej irytujących bajek". Które miejsce zajęło MLP ? Pierwsze... Według rodziców młodszych widzów kucyki: zionął agresją,są durne i nadpobudliwe oraz wywołują odruch wymiotny. Co najlepsze nasz serial zostaje nazwany tam "Little Pony". Źródło i cały artykuł: http://www.edziecko.pl/rodzice/56,79361,12804477,Little_Pony,,7.html

Link do komentarza

Wielu, ale to wielu rodziców od małego wybierają dzieciakowi przedszkole, szkołę, potem jaki zawód ma wykonywać, niektóre dzieciaki nie mogą mieć w domu własnego zdania, jeżeli ojciec jest np. adwokatem, to syn/córka także MUSI iść na studia(choć nawet nie chce iść na studia) prawnicze... Jeżeli dziecko coś polubi, a nie spodoba się to rodzicom, to natychmiastowo jest to obrzucane błotem. Podejrzewam, że rodzice tych dzieci myślą podobnie... Ale to moje zdanie.

Link do komentarza
Gość CherryGrove

Co nie zmienia faktu że strony tego typu psują opinię o serialu........

Im właśnie na tym zależy, widząc jak szybko fandom rośnie w siłę boją się, że przejmiemy władzę nad światem :rainderp:

A tak na poważnie - opinia napisana przez hejtera, więc nie oczekujmy obiektywizmu. Proponuję napisać "obiektywną" opinię na temat takich stron, bo niektórzy ludzie są zbyt naiwni i zaczynają wierzyć w takie bzdury.

Link do komentarza

Nie no to co tam przeczytałam wzbudziło we mnie agresje i smutek ... Jak można opowiadać takie bzdury... przez takie durne nadopiekuńcze mamuśki straciliśmy Derpy ,a teraz co? CAŁEGO MLP CHCĄ SIĘ POZBYĆ?! Nadopiekuńcze stado baboli... Jak dla mnie to oni są irytujący i debilni...


Już nie mówiąc o tym że są ...jak to one powiedziały "Durnowate i mają ADHD"
Link do komentarza

Ciekawe...gry są złe, bajki są złe, internet jest zły...matko celestio! przecież ja powinienem już być mordercą, gwałcicielem i psychopatą zamkniętym w arkham obok jokera...a jednak nie jestem, czy coś zemną nie tak? jak to ktoś kiedyś powiedział: "na świecie są dwa rodzaje ludzi: ci którzy sznurują buty i ci co nie słodzą kawy" a oni z tego co widzę nie słodzą kawy...tylko faszerują się sztucznym słodzikiem. Brednie olać to i tyle, no chyba że podobna akcja będzie miała miejsce w juesej i to może być problem.

Link do komentarza

Nie czytam, nie chcę się niepotrzebnie denerwować. Natomiast zdarzało mi się przypadkowo natrafiać na opinie "internetowych mam" w różnych sprawach i... naprawdę, nie wiedziałem - śmiać się, czy płakać. To chyba już oddzielna internetowa subkultura, od której należy trzymać się z daleka. Właściwie... To, że nie lubią MLP, jeszcze lepiej świadczy o tym serialu :)

Link do komentarza
Gość Piter Wan Kenobi

No proszę Was,olejcie że tak powiem te brednie.Widać że oni się na tym nie znają a gadają głupoty,po za tym takie portale i te ich ''informacje" to się nadają do śmietnika.Jakby nie paczeć to dużo rodziców tak ma że nakazują swoim dzieciom co mają robić,oglądać itp,osobiście dla mnie to jest chore i tego nie pojmuję.A no i to też jest wiadome że w tym kraju jak ktoś się wyróżnia to wiadomo że nie będzie dobrze przyjęty,tak samo jak np ktoś jest innej religii itp itd.

Link do komentarza

O Celestio :octcry: biednie dzieciaki ;_; Widziałam to jakąś babkę co napisała "Zablokowałam moim dzieciom wszystkie programy jakie były i teraz może oglądać tylko Pingwiny z Madagaskaru na Jutubie :)" I oczywiście stare złe napisanie nazwy Youtube ... Biedne dzieciaki... co z nich wyrośnie jakieś szare pachołki którymi sterują inni... Nawet z tego co widziałam zabronili im oglądać bajek z Disneya ... CO TO KU*yay*WA JEST?!

Link do komentarza

Zgadzam się z zdaniem Aldera. Wg. takich standardów jestem największym zabójcą i zbrodniarzem wojennym w dziejach naszego świata. Morduję, palę, no tego ostatniego pisać nie będę. Ale w skrócie wyznaje filozofię Blood for the blood God. Tak bym wyglądał Nie ukrywam, że jak przeczytałem ten tak zwany artykuł to krew się we mnie zagotowała i 5 min. później byłem gotó jechać wymierzać sprawiedliwość :rainderp: Ale na poważnie. To wynika raz że z niewiedzy na temat serialu itp. I chęci zniszczenia sukcesu co w naszym kraju jest bardzo popularne. Nie zdziwiłbym się gdyby większość tych nadopiekuńczych mamusiek stwierdziło że to co co puszcza ten gów*&^%$ Disney jest znacznie lepsze. Ale dobra. Co się idiotami będziemy przejmować.

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...