Skocz do zawartości

Zapytaj Applejack


Applejuice

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Odpowiedzi 250
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Witaj AJ! 1. Nie nudzi Ci się w czasie zimy, w końcu nie ma (zbyt wiele) do roboty na farmie w tej porze roku. 2. Gdyby kłamstwo mogło ocalić jedną z twoich przyjaciółek przed okrutnym losem (np: wygnanie na księżyc) to byś skłamała, czy pozwoliłabyś na to co może ją czekać? 3. Ostatnio ciągnie mnie do muzyki country, masz może jakieś ciekawe propozycje?

Link do komentarza

Applejack to znów ja i mam dla ciebie bardzo Ważne pytanie ! Słuchaj .. Czy wiesz, że w 3 sezonie mają tłumaczyć twoje imię w Polskim Dubbingu - Jabłkowy Jacek ? Wiesz ja bym się z tym źle czuł, a ty co masz do powiedzenia ? A i jeszcze mniej ważne, drugie pytanie - Jak szybko lecą twoje jabłka z działka strażniczego ?

Link do komentarza

Witaj Applejack, mam takie specyficzne pytanie. Pamiętasz te dni kiedy Discord szalał na wolności, zmieniając lekko wasze osobowości. Ciebie postawił w świetle kłamcy, niedobrze, prawda? I stąd moje pytanie. Co sądzisz o fakcie, iż to co pokazał innym Discord, jest gdzieś tam w tobie. Że gdzieś tam głęboko w tobie jest to, czego nie chcesz pokazać innym. Co o tym myślisz?

Link do komentarza

Yo Applejack. It's me again. So maybe I'll start: 1) Więc (łał jak dobrze wrócić do polskiego:D) jaka jest Twoja reakcja na plotki o Tobie i Dash? 2) Czy nieletni mogą u was pić cydr? (jak tak to czy mogłabyś dać?:D) 3) Czego się najbardziej boisz? (tzn. Twoje przemyślenia np. apokalipsa Zombie :lol: ) 4) Co sądzisz o swoim nowym regencie? Jakie są wasze relacje? 5) Ulubiona cyfra i kolor? 6) Którego kucyka najbardziej nie lubisz? 7) Ulubiony typ muzyki zaraz po country? 8) Lubisz j. Angielski? Wow! Wielka salwa pytań. See ya soon. Hope you'll anwser :>

Link do komentarza

Witaj Applejack. Tak się zastanawiam... Podczas rywalizacji z Flimem i Flamem produkowaliście jedną beczkę, podczas gdy bliźniacy trzy (tak powiedziała Rarity). A gdy dziewczyny dołączyły do was, produkcja wzrosła do pięciu w tym samym czasie (tak wyliczyła Twilight). Z tego wynika, że bez waszej rodzinki dziewczyny produkowałyby (5-1=)... cztery beczki! Czy tu jest jakiś błąd w moim rozumowaniu?

Link do komentarza
  • 1 month later...

Co myśłisz o tej piosence : http://www.youtube.com/watch?v=YztUKB_1omU&feature=player_embedded ? Przede wszystkim słowaaaa! On the ground I lay Motionless in pain I can see my life flashing before my eyes Dead I fall asleep Is this all a dream Wake me up, I'm living a nightmare I will not die (I will not die) I will survive I will not die, I'll wait here for you I feel alive, when you're beside me I will not die, I'll wait here for you In my time of dying On this bed I lay Losing everything I can see my life passing me by Was it all too much Or just not enough Wake me up, I'm living a nightmare I will not die (I will not die) I will survive I will not die, I'll wait here for you I feel alive, when you're beside me I will not die, I'll wait here for you In my time of dying I will not die, I'll wait here for you I feel alive, when you're beside me I will not die, I'll wait here for you In my time of dying I will not die, I'll wait here for you I feel alive, when you're beside me I will not die, I'll wait here for you In my time of dying

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...