Skocz do zawartości

Odcinek 3 - Too Many Pinkie Pies


Eridor

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 202
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

jak zobaczyłem tytuł pomyślłem że to będzie odcinek jakich wiele, bo wątek wydawał się niezbyt orginalny. Ale to co zobaczyłem było .... brak mi słów. dawno sie tak nie ubawiłem przy oglądaniu MLP. Plusy: -pinike pie -pinike pie -pinike pie -pinike pie -pinike pie -pinike pie -pinike pie -pinike pie -pinike pie -pinike pie -palce na kopycie -G3 pinkie - wolne spadanie do wody -Patrzenie jak schnie farba -Orange animals -Misiek z lesson zero na tea party

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedziałbym że to bardzo stereotypowy odcinek. Wykorzystuje stary motyw o armii głupich klonów, który znamy już z wielu innych kreskówek. Tak właściwie to ciekaw jestem dlaczego zawsze klony są przedstawiane jako znacznie gorsze wersje swojego pierwowzoru - nie uważacie że ciekawiej by było, gdyby w tym odcinku klony były idealną kopią Pinkie? (chyba za dużo wymagam od tej kreskówki...) Poza tym: - do połowy dość nudnawy - całkiem zabawny był konkurs patrzenia na schnącą farbę - może gdyby przyspieszyli trochę akcje to byłby lepszy - minuta 13, sekunda 2 - mane color fail - to że Pinkie znała tą legendę o klonowaniu, przypomina mi Pinkie z "Friendship is Witchcraft" Podsumowując: Całkiem fajnie, ale ta seria już udowodniła wiele razy, że stać ją na więcej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedziałbym że to bardzo stereotypowy odcinek. Wykorzystuje stary motyw o armii głupich klonów, który znamy już z wielu innych kreskówek. Tak właściwie to ciekaw jestem dlaczego zawsze klony są przedstawiane jako znacznie gorsze wersje swojego pierwowzoru

Myślę, że to dlatego iż tak jest w naturze. No np. kserokopiarka. Nie skopiuje ci idealnie, a kopia kopi wygląda jeszcze gorzej itd.

A że stereotypowy to tak, niektórych motywów ciężko uniknąć.

:pinkie3:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- to że Pinkie znała tą legendę o klonowaniu, przypomina mi Pinkie z "Friendship is Witchcraft".

Miałam dokładnie tak samo! Właśnie słuchając tej legendy przypomniała mi się Gypsy Pinkie. Podobne odczucie miałam po odcinku It's About Time. Wg mnie twórcy muszą sięgać czasami do fandomu, no chyba, że istnieją aż takie zbiegi okoliczności. :rainderp:

Dołączona grafika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie obejrzałam.TO EPICKI ODCINEK!Nie chce mi się opisywać moich przeżyć...ale te "jezioro" ,które duplikuje jest na serio epickie.No wszystko było epickie.Fajne było też to że pojawiła się jedna klacz z rodziny Apple przy stawianiu stodoły ,która jest związana z odcinkiem "Lekcja Zerowa".Albo ten niedźwiedź,wolne spadanie do wody,Tom!,palce na kopycie...nie mogłam przestać się śmiać!A gdy Pinkie siedziały i patrzyły się w ściane z farbą,gdy potem ,jedna z nich zmieniła twarz na tą z starszej generacji...mój mózg eksplodował :lunaderp: .Dziwi mnie tylko to że kiedy PRAWDZIWA Pinkie byla smutna nie miała prostej grzywy i ogona.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie odcinek jakoś nie wciągnął. :ming: Przyznam, jest kopalnią memów i nawiązań do fandomu i nie tylko, ale... meh. Przewidywalny do bólu, co nie przystoi odcinkom o Pinkie. No tak, ale Rarcia w nowej sukni i fryzurze doprowadzająca nieprzygotowanych ludzi do stanu przedzawałowego... :soawesome:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pinkie G3 rozwaliła system, zresztą palce też. Ale najbardziej mnie zadziwiło to że na koniec było: Dear Princess Celestia... Co to za herezje że miało tego niby nie być? :rd10: Ale nieważne. Odcinek supeeeer. Ogólnie Pinkie rozwaliła system. I nadrobiła straty względem poprzedniego odcinka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...