Skocz do zawartości

Odcinek 3 - Too Many Pinkie Pies


Eridor

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 202
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Albo to z palcami genialne jakbym to widział w parodii MLP powiedział bym nawet że jest zerżnięte

Coś takiego było w PARTY.MOV hotdiggedydemon'a.

A co do odcinka to trzyma poziom S1 i S2. Wspaniałe zaginanie czasoprzestrzeni przez Pinkie(i jej klony) jak zawsze mnie rozbawiło. Dużo nawiązań do poprzednich odcinków i twórczości fandomu, też jak najbardziej na plus(12:45 - trochę mi ten taniec Pinkie Gangnam Style przypomina).

Fabularnie nie podoba mi się rozwiązanie z tą książką w skrytce(Bez jakiegoś wyjaśnienia jak ona się tam znalazła, jest to totalnie z choinki urwane).

Rozwiązanie problemu też jest dosyć dziwne. Nie spodziewałem się, że po tym jak Twilight martwi się, by nie odesłać prawdziwej Pinkie, zobaczymy tylko jeden test(który do tego wymaga cierpliwości i bycia nie jak Pinkie). Jeżeli to jest bezpieczne i pewne rozwiązanie, to wydaje mi się, że równie dobrze Pinkie i jej klony mogły by zagrać w rosyjską ruletkę, używając Twilight jako rewolweru.

Ogólnie odcinek mi się podobał - jeżeli sezon 3. będzie trzymał taki poziom, to nie będę narzekał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwiązanie problemu też jest dosyć dziwne. Nie spodziewałem się, że po tym jak Twilight martwi się, by nie odesłać prawdziwej Pinkie, zobaczymy tylko jeden test(który do tego wymaga cierpliwości i bycia nie jak Pinkie). Jeżeli to jest bezpieczne i pewne rozwiązanie, to wydaje mi się, że równie dobrze Pinkie i jej klony mogły by zagrać w rosyjską ruletkę, używając Twilight jako rewolweru.

Właśnie, przecież potem Twili strzelała tym promieniem jak szalona (aż jej się rozgrzał). Mogła omyłkowo kogoś trafić, jak tak szybko strzelała, np RD :facehoof:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak motyw ze schowaną książką niech lepiej ciągną dalej al;bo uznam za głupi Twilight faktycznie mogła nie trafić. Ale pomysł z konkursem dobry bo Pinkie potrafi skupić się na czymś że nic jej nie rozproszy jeżeli tylko jest to gra

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać... to był dobry odcinek. Parę naprawdę fajnych momentów, i ten zapał Twilight do gapienia się w ścianę :rainderp: Ale swoją drogą jednego nie kumam... dlaczego te wszystkie Pinkie zgodziły się gapić na ścianę? Byłem pewny, że to oleją i zaczną robić swoje :pinkie3:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Może to dziwne ale ja dopiero teraz oglądam ten odcinek,obejrzałem dopiero 9 minut ale już mnie bawi jak nie wiem :D.Obejrzę cały to napiszę więcej :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo kiepski odcinek, no co to kurde ma być! Wszędzie ino Pinkie Pie i Pinkie Pie, kucyki G3 normalnie odrzucające! Hurrr durrr! A te palce! Meh! Kijowy odcinek, 0/10. A tak na serio. Super odcinek, mega mi się spodobał, pierwszy raz od czasu "Luna Eclipsed" poczułem klimat rodem z 1. sezonu. Póki co najlepszy odcinek 3. sezonu. 10- / 10 Scena z testem skojarzyła mi się z forum - jest shitstorm, każdy z boku ogląda co się dzieje, z czasem każdy pokolei dostaje bana od Twilight. Drama jest za słaba, więc pojawia się trollująca RD i kolejna osoba dostaje bana. Just nice!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...