Skocz do zawartości

Odcinek 3 - Too Many Pinkie Pies


Eridor

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 202
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Odcinek ujdzie. Za dużo Pinkie Pie to za dużo. Podobała mi się zegarowa Pinkie, natomiast ta Pinkie G3 i z palcami była straszna. Dołączona grafika/10

Twoje reakcje przy oglądaniu tego odcinka wskazują na chęć wbicia wyższej oceny :rd8:

Linds....idź spać:derp2:

Ty weź się lepiej na Polibudzie zamknij się w sali sam na sam z dziekanem, a nie pisz głupot Chemiku jeden :TWcU3:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Vanadiss- wkleiłeś wypowiedzi z chatu po polsku. W związku z tym pytanie- czy na bronystate był polski chat? Jak się zwał? I dlaczego ja o tym nic nie wiem?

To wszystko było z naszego, forumowego SB. Ot, coodcinkowa tradycja pisania o akcji. Takie rzeczy na ogół robi się na bronystacie, aczkolwiek my, prawdziwi fanatycy, piszemy ogólnie na SB o akcji [głównie przez Lagoz0rda na czatach] i spoilujemy świeżym.

Z resztą - Czat[y] podpięty/e pod stream[y] ma inne tło... No i trzeba zapamiętać, że nie da się tam nic uchwycić - spamstorm, ot co.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie lepszy odcinek od "Crystal empire" :) Powróciła absolutna "randomowość" i dobry humor, fabuła była też lepiej skonstruowana i poprawili dramaturgię :) Naprawdę świetnie się to oglądało. Pinkie łamiąca prawa fizyki to już absolutny klasyk. Teraz do rzeczy: In plus: +screw physics! +Rainbow Dash i książka Daring Do +pomarańcze Twilight +Apple Family i budowa nowej zagrody, Pinkie rodeo! +motyw z wysychającą farbą - dokładnie tak samo czuję się na wykładach :] In minus: -brak Luny Więcej minusów brak. Polepszyli poziom względem początku sezonu, oby dalej utrzymywali taką dobrą passę :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak dla mnie, to faktycznie odcinek lepszy od dwóch pierwszych odcinków, ale ja takiego zachwytu nie doznałem oglądając go .... Jedyne plusy, to numer ze zmianą twarzy, schnąca farba, kopyto palce i skok do wody....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie obejrzałam.TO EPICKI ODCINEK!Nie chce mi się opisywać moich przeżyć...ale te "jezioro" ,które duplikuje jest na serio epickie.No wszystko było epickie.Fajne było też to że pojawiła się jedna klacz z rodziny Apple przy stawianiu stodoły ,która jest związana z odcinkiem "Lekcja Zerowa".Albo ten niedźwiedź,wolne spadanie do wody,Tom!,palce na kopycie...nie mogłam przestać się śmiać!A gdy Pinkie siedziały i patrzyły się w ściane z farbą,gdy potem ,jedna z nich zmieniła twarz na tą z starszej generacji...mój mózg eksplodował :lunaderp: .Dziwi mnie tylko to że kiedy PRAWDZIWA Pinkie byla smutna nie miała prostej grzywy i ogona.

była rozczarowana ale nie miała doła , zresztą ten fryz się źle już kojarzy.

jak możesz nie znać Apple Fritter?! ona była w 1szym sezonie jak przekarmili Twilight.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej rozwaliło to, co Pinkacz zrobił Fluttershy z twarzą na początku. Tak samo zrobiłem kuzynce kiedyś na wakacjach - efekt - 100% podobieństwa! A oprócz tego, uświadomiłem sobie że jestem Pinkie - mogę się wygiąć na oparciu tak samo. Test ze schnącą farbą - moja klasa ogląda film, Twilight - nauczyciel wpisuje uwagi za wygłupy. To inwazja co się wie, Normandia chowa się! Sto Pinkaczy albo mniej, Przed Pinkie wiej! Ten odcinek jest super!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Moim zdaniem ten odcinek był naprawdę dobry,śmiech praktycznie non stop u mnie był i ogólnie twórcy mieli bardzo ciekawy pomysł na ten odcinek.A i w końcu było trochę więcej Pinkie,jest to naprawdę bardzo fajna postać.Hmm,osobiście mnie rozwaliły te skoki do wody,smutna Pinkie itp.No i co tu dużo gadać jescze,oby tak dalej ^^.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz ja i mój OC Shadow w różnych momentach z odcinka: *Rarity pokazuje swoją nową kreacje* Ja: :soawesome: Shadow: :pinkie2: *Pinkie robi kopie siebie* Ja i Shadow: Chaos za 3...2...1... *Pinkie i jej face z 3G* Ja: Moje oczy! Moje biedne oczy! *Wiej pada na podłogę* S:Co ci się stało? Ja: Nie oglądaj tego! S: *ogląda* Moje oczy! Coś je wypala!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odcinek mega, wszędzie Pinkie marzenie :P, pomarańczo-zwierzaki :) , twarz z 3g super(spać nie mogłem xD ). Zastanawia mnie tylko jedna rzecz a mianowicie postrzeganie tego która Pinkie jest prawdziwa. Na początku widzimy jak nasza Pinkie wchodzi do źródła i wychodzi z drugiej strony. W następnej scenie dołącza ona do tej drugiej , która jest realna ,tylko że my śledziliśmy na początku poczynania tej co do źródełka weszła. Wniosek Pinkie z początku jest z równoległego świata, czy co ?? Wiem wiem za dużo filmów typu next :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pinki jak zawsze w formie. Wyobraźcie sobie taką armię na froncie. Pinkacze dobierają się do broni i robią imprezkę. A tak bardziej na serio to Pinki była strasznie nierozważna. Gdyby nie Twilight miałaby całą Equestrię na sumieniu. A teraz pytanie do was, co zrobilibyście gdyby taka armia Pinki biegła przed waszym oknem? Ja bym za nimi pobiegł i obserwował.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...