Skocz do zawartości

Odcinek 3 - Too Many Pinkie Pies


Eridor

Recommended Posts

Uwaga post zawiera śladowe ilośći spoilerów:

A więc... "Too Many Pinkie Pies" hę? Zacznę od tego że fabuła odcinka dość ciekawa. Motyw z lustrzanym stawem dzięki któremu możesz stworzyć swoją kopię oraz sposób dzięki któremu kucyki miały rozpoznać prawdziwą Pinkie Pie... twórcy odcinka naprawdę zasługują na pochwałę pod tym względem. Samo zachowanie wszystkich Pinkie również nadaję zabawny klimat całemu odcinkowi. Teraz to do mnie doszło... dlaczego gdy Pinkie była smutna nie miała prostej grzywy ani ogona? Ale to tylko moja ciekawa uwaga. Wracając do mojej opini na temat odcinka. Czuję że brakowało mi czegoś przez pierwszą część, nie wiem dokładnie czego ale czegoś napewno...więc... według mojej skali odcinek zasługuje na mocne 9/10. Niektórych momentów niesposób zapomnieć, szczególnie miny jednej z Pinkie podczas testu oraz bardzo cichy plusk (jeśli można to było nawet nazwać pluskiem) do wody. Dla fanów muzyki tworzonej przez bronies i pegasisters serdecznie polecam piosenkę "Mad Mares" która nawiązuje do wydarzeń z tego odcinka, znajduje się on odrazu z polskimi napisami na kanale minematrix.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 202
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

  • 4 months later...

Następny odcinek dzięki któremu jeszcze bardziej pokochałem Pinkie :pinkie4:  Wreszcie był to odcinek z mnóstwem pozytywnej energii przy którym się nie wzruszyłem  :pinkie2:

Podobał mi się on też dlatego bo przypomina odcinki z pierwszego sezonu gdzie była mowa głównie o Mane6. Tutaj też uwaga jest poświęcona tylko głównym bohaterkom które nie mają jakichś poważnych problemów. Ogólnie odcinek 8,7/10 :angelbloom:   

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...