Skocz do zawartości

Pytania do Luny / Eclipse sp. z o.o.


Lukiner

Recommended Posts

Dołączona grafika
przeróbka tego arta


Witam wszystkich serdecznie.

Nazywam się Eclipse i jestem asystentem Księżniczki Luny. Mym zadaniem jest dostarczanie waszych pytań, notatek, próśb, etc. dla Luny oraz obser... ekhm co ja miałem...a tak Księżniczka również poprosiła mnie o to abym poinformował iż nie obowiązuje was żaden przymus pisania listów w formalnym stylu czyli całą tą zabawę z "Waszą Wysokością, Księżniczką, itp." w listach możecie sobie darować. Jesteście przecież jej przyjaciółmi i Luna nie chce abyście czuli się nieswojo tworząc wasze pytania.

Pamiętajcie jednak o tym, aby nie przesadzać z ilością pytań w każdym liście oraz o tym by nie pisać niestosownych, obraźliwych lub wulgarnych treści, no chyba że wam życie nie miłe. "Prywatna" wizyta Wrath'a lub Vengeance'a jest bardzo nieprzyjemna, a tym bardziej rozwścieczonej Luny.

Miłej Nocy ^^


Temat z odpowiedziami = http://mlppolska.pl/showthread.php?tid=548



Mała aktualizacja:



- Można zadać maksymalnie trzy pytania w jednym poście
- Przypominam, że New Lunar Republic nie jest w żaden sposób związane z wydarzeniami kanonicznymi serialu.
- Pytania, które Luna uzna za zbyt głupie by zaprzątała sobie nimi głowę pozostaną bez odpowiedzi.

Pozdrawiam i miłej nocy, Arjen

Dołączona grafika
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Witaj Wasza Ekscelencjo, Dożywotnia Pani Prezydent, Księżno Niebiańska, Marszałku Polowy i Najwyższa Kapłanko Księżyca Luno, Damo Orderu Zwycięstwa, Krzyża Żelaznego VIII Klasy, Krzyża Wojskowego i Orderu Szturmowego, Władczyni Wszystkich Zwierząt co po Ziemi Chodzą i Ryb co w Morzach Pływają, Pogromczyni Imperium Solarnego Ogólnie i na Księżycu w Szczególności. Piszę do Ciebie ja Avanidius. Uniżony sługa Twój, niegodny stanąć osobiście przed Twym majestatem. Racz mi proszę w nieskończonej swej mądrości i bezgranicznym zrozumieniu dla ludu prostego odpowiedzieć na kilka pytań: 1) Przed niechlubnym, niegodnym i gwałcącym prawa wszelakie zesłaniu Cię o Pani na księżyc, w Equestrii panował dualizm władzy. Rozumiem, że Odpowiadałaś o Szlachetna za trwanie nocy, podczas gdy Tyran i Uzurpator dniem się i słońcem zajmował. Cóż jednak teraz? Czyż nie powinny prawa na nowo być Ci zwrócone? Skoro Odbyłaś karę ( pomijajmy, że niesłuszną ) to nawet w świetle chorego Imperialnego prawa, przywileje Twe powinny zostać Ci zwrócone jako przez krew ojców, Władczyni Prawowitej. 2) Pytanie czysto teoretyczne. Jaka byłaby Waszej Ekscelencji reakcja na informację o silnym i niezależnym państwie, szykującym się do Sprawiedliwej Wojny, którego lud wierny Ci pozostał i pragnie przywrócić panowanie Twe w Equestrii? Niech księżyc zawsze jasno świeci nad Twą głową, a splendor gwiazd rozświetla Ci Ścieżkę. Chwała Lunie!

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Droga Luno. Może przedstawisz swoją opinię, co myślisz o nas, ludziach? Z tego co czytałem, często wędrujesz do naszego świata jako niematerialna postać. Zapewne obserwujesz ludzi na ulicach. Co o nas sądzisz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga luna mam kilka pytań odnośnie księżyca Czy jest zrobiony z sera ? Czy siedzi tam ten chłopek z DreamWorks studio i łowi sobie ryby ? Czy to prawda, że na księżycu jest woda ? Czy lądowanie ludzi na księżycu to prawda bo jest wile teorii spiskowych ? Czy na księżycu jest statek Transformersów ? Z góry dzięki za odpowiedź :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
×
×
  • Utwórz nowe...