Skocz do zawartości

Pytania do Luny / Eclipse sp. z o.o.


Lukiner

Recommended Posts

Witaj Luno :) 1 Co sądzisz o Twilight Sparkle ? 2 Czy miewasz czasem wolne od swoich królewskich obowiązków i wychodzisz do swoich poddanych dla towarzystwa ? 3 Czy Ty , Celestia i Cadence , wybieracie się czasem na wspólne podróże i spędzacie razem wolny czas ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

*Do sali tronowej przychodzi mała czerwona mała klaczka o pomarańczowej grzywie, używając swojego małego rogu podaje list Lunie i odchodzi w podskokach* (Treść listu) Droga księżniczko Luno. Ponownie wita cię Shadow Veritas Dark. Od mojej ucieczki wędrowałem dużo a mimo to twoja magiczna inkwizycja mnie nie złąpała. Dla twojej ciekawości: byłem na ziemach zebr, na zimnym południu, na równinach bizonów a nawet w krainie podmieńców. Przyznam że wspaniale tak było wędrować ale to już nie dla mnie. Podczas podróży spotykałem wiele kucyków podobnych do mnie czyli uchódzców, byłych więźniów którzy chcieli zacząć nowe życie, wędrowców itp. Te kucyki przyłączły się do mnie. W końcu trafiliśmy na pewną opustoszałą dolinę niedaleko morza, była ona wyschnięta i nie należała do żadnego z państw. Użyłem więc mojej mocy by sprawić by to miejsce znowu było żywe po czym ja i moi towarzysze osiedliśmy się w tej dolinie. Dziś ta osada liczy z 30 mieszkańców i ciągle ta liczba rośnie. Wszystkie te kucyki wiedzą kim jestem i mimo to uznają mnie za swojego przywódcę, mam wrażenie że skoczyłyby za mną w ogień. Zabawne jest to że nawet tam kwitnie handel. Zdarza nam się handlować nawet z małymi grupami podmieńców. O dziwo nie chcą atakować tej osady. Kto wie Luno może kiedyś przypadkiem spotkasz tą osadę i jak będziesz chciała porozmawiać z przywódcą tej osady to może ja otworzę ci drzwi? Shadow Veritas Dark P.S Widziałaś tą małą czerwoną klaczkę? To moja siostra którą udało mi się w końcu wskrzesić. Prawda że urocza? Wydaje się być bezbronna ale tak naprawdę mistrzowsko pała się magią ognia *Na korytarzu mała klaczka lekko chichocze po czym rzuca zaklęcie i otacza się cała płomieniami, kiedy płomienie znikają nie ma jej*

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana Księżniczko Luno! Od pewnego czasu chcę zadać Ci pytanie: jak Księżyc podnosił się i opuszczał przed Twoim pojawieniem się? Czy zanim zaczęłaś rządzić razem z Celestią, zanim trzy plemiona kucyków zjednoczyły się Księżyc sam "działał"? A jeśli tak, to dlaczego przestał? Czy może Ty istniejesz tak długo, jak on sam? Twój wierny poddany Soonrise

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witaj Luno :) Mam kilka pytanek dla ciebie xD 1. Czy przygotowujesz się do świąt? 2. Jak wyglądają u Ciebie święta? 3. Spędzisz je w zamku z siostrą? 4. Lubisz święta? 5. Uprawiasz jakieś sporty zimowe? 6. Jakie są u Ciebie świąteczne potrawy? 7. Lubisz śpiewać kolędy? 8. Jaka jest Twoja ulubiona kolęda? 9. Co być Chciała dostać pod choinkę? Dziękuję i pozdrawiam BiP xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Księżniczko Luno, 1.Jak sprawiasz że noc jest taka przepiękna?Zawszę się nad tym zastanawiałam. 2.Czy masz jakieś ulubione zwierzęta nocne? 3.Słyszałam że lubisz grać w gry (nie wiem czy to prawda).Czy grałaś kiedyś w Rayman Origins? 4.Lubisz Lemoniadę? 5.Czy razem z siostrą lubicie spędzać wolny czas?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dwa pytania dla najlepszej księżniczki:

1. Co sądzisz o studentach?

1a. Czy pobłogosławisz mnie, bym mógł zdać sesję?

2. Czy ty i Celestia macie wakacje?

3. Celestia ma Twilight jako uczennicę. A czy ty nauczasz kogoś magii?

4. Czy nasze, ziemskie niebo nocą to twoja zasługa?

4a. Jeśli tak, to co sądzisz o samolotach, satelitach i innych wytworach ludzkiej myśli technicznej, które czasem widać nocą? Przecież zmieniają twoje dzieło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga księżniczko Luno

Wiem że potępiasz czarną magię a zwłaszcza nekromancje ale to bez sensu. Jestem za granicami Equestri, nie stanowię dla niej zagrożenia a ty ciągle starasz się mnie znaleźć i wybić jak jakiegoś szkodnika. Nie jestem zaślepiony obsesją już dawno mój umysł stał się spokojny. Może to ty jesteś zaślepiona nienawiścią do czarnej magii? Poza tym jak ty to sobie wyobrażasz? Może znajdziesz moją osadę, może mnie pojmiesz i co dalej? Kucyki z osady uznają mnie za swojego przywódce. Chcą zostać ze mną z własnej woli, bo są podobni do mnie. Również starają się uciec od przeszłości która ich goni. Oni nie mają gdzie się podziać. Kto będzie ich przywódcą który okaże im pełne zrozumienie jakiego potrzebują? Kto utrzyma tą małą dolinę między granicami Gryfiego Królestwa, Ziemiami Bizonów oraz Państwa Podmieńców jak nie ja?

Shadow Veritas Dark

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga księżniczko Luno

Wiem że potępiasz czarną magię a zwłaszcza nekromancje ale to bez sensu. Jestem za granicami Equestri, nie stanowię dla niej zagrożenia a ty ciągle starasz się mnie znaleźć i wybić jak jakiegoś szkodnika. Nie jestem zaślepiony obsesją już dawno mój umysł stał się spokojny. Może to ty jesteś zaślepiona nienawiścią do czarnej magii? Poza tym jak ty to sobie wyobrażasz? Może znajdziesz moją osadę, może mnie pojmiesz i co dalej? Kucyki z osady uznają mnie za swojego przywódce. Chcą zostać ze mną z własnej woli, bo są podobni do mnie. Również starają się uciec od przeszłości która ich goni. Oni nie mają gdzie się podziać. Kto będzie ich przywódcą który okaże im pełne zrozumienie jakiego potrzebują? Kto utrzyma tą małą dolinę między granicami Gryfiego Królestwa, Ziemiami Bizonów oraz Państwa Podmieńców jak nie ja?

Shadow Veritas Dark

A ty, drogi Shodow nie uważasz, że zdradzanie lokalizacji tej osady jest dość głupim pomysłem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga księżniczko, mam kilka pytań skierowanych do twej osoby a więc :

1. Jak mieli na imię twoi rodzice

2. Czy podczas banicji na księżycu zauważyłaś tam jakąś istotę żyjącą?

3. Kto panował nad księżycem kiedy ciebie nie było na świecie?

4. Czy macie z Celestią dobre stosunki? Czy raczej lubicie się kłócić?

5. Co myślisz o Księżniczce Mi Amore Cadence ?

6. O czym teraz myślisz?

7. Jak często wkraczasz do snów swoich poddanych?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,droga Księżniczko Luno,mam do ciebie kolejne pytania,ale na początku chciałam ci dać ode mnie prezent:

http://pobierak.jeja.pl/pictures/medium/qh/98n7u99q.jpg

Ten rysunek sama zrobiłam,narysowałam ciebie :TWcU3: i twoją siostrę,mam nadzieję,że ci się spodoba.

A teraz pytania:

1.Kiedy odkryłaś,że potrafisz wchodzić w sny kucyków?

2.Jak spędzasz czas z Celestią,robicie czasem sobie jakieś żarty,czy macie jakieś inne pomysły na spędzenie wspólnego czasu?

3.Potrafisz poruszać i tworzyć gwiazdy,gdy pojawia się noc?

4.A poza zdolnością wchodzenia w sny kucyków odkryłaś w sobie jakieś nowe zdolności?

5.Kiedy masz urodziny?

To wszystkie pytania.Dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Wielka Władczynio Nocy, byłbym zaszczycony, gdybyś okazała tyle łaski i odpowiedziała na moje pytania.

1. Jaki fanfic z ludzkiego świata jest dla ciebie najstraszniejszy? "Cupcakes", "Rainbow factory", czy coś jeszcze innego?

2. Czy gdy byłaś młoda, kochałaś się w Starswirlu? Jeśli zbyt osobiste, nie odpowiadaj, wywnioskowałem po ostatniej dotyczącej niego odpowiedzi.

3. Czemu jesteś piękniejsza od Celestii? *_*

4. Często surfujesz w ludzkim internecie?

5. Oglądasz serial My Little Pony : Friendship is Magic? :rd8:

Z poważaniem

Wła... Albo lepiej mów mi Patryk. :fluttershy4:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luno!

Zastanawiam się nad pewną rzeczą. Nightmare Moon jest częścią ciebie, prawda?

Jeśli tak to czy nie podpada to przez magicznie wzmocnione rozdwojenie jaźni?

Czy martwisz się że przy pierwszej okazji twoja mroczna strona wróci?

I na razie ostatnie pytanie. Equestria wygląda na monarchię absolutną, choć dbającą o dobro poddanych. W każdym społeczeństwie znajdą się jednak niepokorni, jak ty niegdyś.

W jaki sposób są oni karani?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Wszechpotężna Królowo Nocy nie mam dla ciebie cydru ani ciasta ale za to mam dla Ciebie dusze pozamykane w szklanych naczyniach, zioła wzmacniające, oraz księgi zaklęć (abyś zaskoczyła Celestie i resztę nowymi umiejętnościami) z samego ciemnego środka lasu Ewerfree. Mam do Ciebie Przepięknej Prawdziwej Księżniczki Nocy pytania spowodowane chęciom pomocy Ci gdy przyjdzie czas, chęciom utarcia nosa koleżanką nie wierzącym w Twoją potęgę i czystą ciekawością.

1. Jesteś pół Boginią czy arystokracją?

2. Czy trudno było Ci znaleźć sobie takiego ,,nosiciela" jak Luna?

3. Jak zaczęła się Twoja przygoda ze złem?

4. Gdybym znalazła artefakt otwierający wrota między wymiarowe czy mogłabyś przez nie uciec?

5. Czy istnieje jakiś rytuał, który pomógłby Ci się wydostać?

6. Czy przed opętaniem Luny ktoś o tobie słyszał?

7. Czy twoi rodzice też byli źli?

8. Czy myślałaś o opętaniu Twilight?

9. Czy w ciemnym wymiarze są dusze silniejsze od Ciebie w co wątpie?

10. Co sądzisz o przemianie Discorda w dobrą istotę?

11.Wolisz opętać 1 osobę kilka razy czy za każdym razem inną?

12. Czy istnieje zaklęcie które znasz tylko Ty? (nie chcę byś mi je wyjawiła)

!3. Czy Twój wygląd zależy od istoty którą opętałaś?

14. Czy stałaś się bardziej zła przez banicje (wygnanie) na księżyc a potem do ciemnego wymiaru?

15. Czy skoro jesteś Księżniczką Nocy to czy też kosmosu? No bo wiesz podczas Twojej pięknej nocy widzimy Przepiękną Odchłań Bezkresnego Kosmosu.

Wybacz Najwspanialsza że zajęłam tyle Twojego cennego czasu ale chciałabym Ci służyć choć wiem, że szanse że będę tego godna są małe, a do służenia Tobie nie wolno zakrzątać sobie głowy pytaniami bo wtedy nie da dać z siebie jak najwięcej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...