Skocz do zawartości

Pytania do Luny / Eclipse sp. z o.o.


Lukiner

Recommended Posts

Luno!

Przychodzę z kolejnymi pytaniami, gdyż wierzę w stare przysłowie, że wiedza to potęga.

Jak w Equestrii, zwłaszcza w warstwach wyższych, z którymi stykasz się przecież dość często, odbiera się założenia egalitaryzmu?

Czy jest to bardzo powszechny pogląd wśród kucy jako całości?

Powiedziałaś, że nie karacie kucyków o światopoglądzie innym niż ogólnie przyjęty.

Dlaczego zatem nastajesz na Shadowa Veritasa? Jego czyny są słuszne, wprowadza sprawiedliwość i równość w swojej osadzie. Chcesz zniszczyć to wszystko z powodu tego, że wskrzesił on siostrę? To jest wasza tolerancja?

Zgładzisz go dlatego, że nie zrezygnuje ze swego dziedzictwa?

Ja dla swoich bliskich też zrobiłbym bardzo wiele, może wszystko. Są jedynym, co zostało mi na świecie.

Czy gdybym użył siły mroku, by uratować rodzinę, też groziłaby mi śmierć?

Luno, nie jesteś już Nightmare Moon, ale pozostała ci pewna jednostronność, obyś się z niej wyleczyła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała aktualizacja:

- Można zadać maksymalnie trzy pytania w jednym poście

- Przypominam, że New Lunar Republic nie jest w żaden sposób związane z wydarzeniami kanonicznymi serialu.

- Pytania, które Luna uzna za zbyt głupie by zaprzątała sobie nimi głowę pozostaną bez odpowiedzi.

Pozdrawiam i miłej nocy, Arjen

W pierwszym poście został dodany mały regulamin. Od siebie dodam jeszcze rzecz oczywistą, starajcie się znać pytania. To znaczy, jeżeli pytanie już było, razem z Luną, nie widzimy sensu aby odpowiadać na nie wtóry już raz. Ponadto jeżeli pomiędzy pytaniami których nie było pojawi się pytanie które już było, wtedy uzyskujecie odpowiedź na zaledwie dwa pytania. Ostatnia teraz rzecz odemnie jeżeli pojawi się post z ilością pytań większą niż trzy zastrzegamy sobie prawo do udzielenia odpowiedzi na wybrane przez nas, liczby nieokreślonej, Jeżeli w waszym poście przypuśćmy, znalazło się 10 pytań, możemy odpowiedzieć na 1, na 5, wszystkie lub na żadne.

Dziękuję za uwagę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luno!

W ostatnim piśmie trochę mnie poniosło. Wybacz. Jednak mam nadzieję, że nie spotkają mnie za to jakieś straszliwe konsekwencje. Mam nowe pytania, sądzę, że nieco bardziej w sferze twoich zainteresowań.

Czy w Equestrii istnieje coś takiego jak okultyzm?

Walczycie z nim czy też wam nie przeszkadza?

I ostatnie, co zrobiła Celestia, że aż stałaś się Nightmare Moon?

To tyle. Jeżeli jakieś pytanie zostało zadane powtórnie, to przepraszam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Luno... Gdy byłaś pod wpływem Nightmare Moon zapewne czułaś co z Tobą robią elementy harmonii... Zastanawia mnie jedna rzecz... Czy dawno, tuż przez zaklęciem ciebie, a raczej NMM, w księżycu nightmare moon była potezniejsza, czy kontrolowała cię mocniej? I z tego wynika drugie pytanie. Czy elementy pomogły tobie, walczącej ze swym mrokiem wyrwać się nmm, gdy mane 6 użyły na was tej magii?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Księżniczko Luno,

Piszę do Waszej Wysokości list, ponieważ ostatnio grałam w taką jedną grę - "Gryfia Wyspa i tajemnica złotego kucyka ninja" i utknęłam w takim jednym momencie. Zwracam się z tym do Was, Gwiazdo Nocy, gdyż o waszym uzależnieniu od gier wie cała Equestria... znaczy się, zwracam się z tym do Was ponieważ, wierzę, że wasza mądrość może rozwiązać taki problem zwykłego, skromnego kucyka (czyli mnie ^^)!

Więc chodzi mi o ten fragment, gdy już udało nam się uwolnić gorejącego pirata z Lodówki Przeznaczenia. Solucja wspomina coś o bułce tartej, jednak w ekwipunku mam tylko cegłę w płynie, parę skarpetek i znak "zakaz postoju: nie dotyczy świnek morskich i jemioły". Wiesz może jak zdobyć ten przedmiot? A może jak to obejść, podobno istnieje jakiś skrót, jeśli uda się przegrać wyścig ze Ślimakiem-Złomiarzem i jego kompanem Żółwiem plazmowym, co, z dumą muszę przyznać, udało się mi dokonać!! ^^

I jeszcze przy okazji, czy "zupełnie nieprzydatna umiejętność nr 8" faktycznie jest do niczego potrzebna? Bo jak dotąd tylko w nią inwestowałam wszystkie zdobyte punkty doświadczenia, mam nadzieję, że nie na darmo :/

Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź!

Twoja wierna poddana,

Pinkie Pie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana Księżniczko Luno, jako jedyna z księżniczek jesteś moją ulubioną postacią nie licząc Pinkie Pie:wrWgR:

Księżyc to ciemna i chłodna planeta, z ziemi wygląda jakby lśnił, czasem przybiera kolor żółtopomarańczowy. Masz co robić na tej odległej planecie, bez przyjaciół?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...