Skocz do zawartości

Pytania do Luny / Eclipse sp. z o.o.


Lukiner

Recommended Posts

4. Grałaś w którąś grę z serii Heroes might and Magic?

5. Podróżujesz do innych światów? Skoro byłaś na księżycu, równie dobrze możesz być na Marsie. Jak tam jest?

Co do herosów witaj w moim klubie fanów herosów :pinkie2: .A słyszałeś o nowej modyfikacji do herosów 3 in the wake of gods?Jeśli nie SZYBKO SIĘ Z NIM ZAPOZNAJ!!!Ludzie twierdzą że to najlepszy mod na świecie możesz się zarejestrować i wyszukać ten mod na torrenty.org. Mówię ci fajowy mod :party:

 

Co do pytania do naszej Pani Nocy:

1.Czy nie myślałaś o tym aby zmienić się ciałami z Celestią i zobaczyć jak to jest pilnować dzień?

2.Co myślisz o nowoczesnym sprzętach?

3.Czy próbowałaś kiedyś wodnego baletu?

4.Jak bardzo lubisz zwierzęta?

5.Czy jak byłaś mała o jakim znaczku marzyłaś? 

6.Co myślisz o tym?https://www.youtube.com/watch?v=euyFtaWhU_M&feature=player_detailpage

Edytowano przez kingacrazy123
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Księżniczko Luno, moje pytanie brzmi: Czy to prawda, że w następnym sezonie powróci Nightmare Moon?

Oraz następne pytanie: Czy układałaś kiedyś kostkę Rubika?

 

Btw, twój głos jest wręcz anielski 


I jeszcze jedno: Dla czego używasz tylko Royal Canterlot Voice? Gdy mówisz normalnie, brzmisz o niebo lepiej.

 

(sorki za edit ale było pare błędów a ja taki niezbyt na chodzie)

Edytowano przez YourBronyFriend
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam zawsze piękną królową nocy, do której mam parę pytańL

1. Czy chciałaby księżniczka mieć dziecko? (zainspirował mnie filmik:Hijo de la Luna)

2. Czy chciałaby księżniczka kiedyś tak na jeden dzień np. stać się zwykłym kucykiem?

3. I na koniec najważniejsze. Czy dałaby księżniczka błogosławieństwo naszemu plutonowi pancernemu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Władczyni nocy zapewne słyszałaś o LD (Lucid Dream/Świadomy Sen). Moje pytanie zaś brzmi:
1.Jak często korzystasz z tego?
2.Sądzę, że potrafisz wywołać takowe zjawisko u innego kucyka, jak u Scootaloo. Czy to prawda?
3.Z jakiej techniki korzystasz?

4.Mogłabyś podać kilka rad dla początkujących?

5.Czy wykorzystujesz LD do wygłaszania przemówień i tym podobnych sytuacji?

6.Masz swojego przewodnika i jeżeli tak, to kto nim jest?

7.Skoro jest tematyka snów, czy robisz psikusy swojej siostrze podczas jej snu?

8.Według mnie LD może być alternatywną rzeczywistością, która trwa tylko tyle, ile nasz sen po czym dochodzi do jej anihilacji i jej czasoprzestrzeni. Jakie jest twoje zdanie na ten temat?

9.Czy to ty stworzyłaś LD?

 

Wiem, że dużo pytań dziś zadałem, lecz niezmiernie mnie ciekawi twój pogląd na ten temat.

 

A może masz jakieś pytania do nas?

Edytowano przez Mitnick
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga księżniczko Luno.

     Nasz pluton pancerny jest zbiorem graczy PvP World of Tanks, podczas potyczek staramy się uczyć i zrozumieć takie wartości jak przyjaźń i braterstwo, przykładem może być zasłonięcie ciężko rannego przyjaciela, przed śmiertelnym dla niego strzałem przeciwnika, samemu oprzyjmując obrażenia. Walczymy dla zabawy, ale przede wszystkim, by zniszczyć stereotypy o bronych, a także szerzyć przyjaźń. Staramy się też przekonać ludzi by wierzyły w was i oglądali wydarzenia dziejące się w Eqestrii. Chcielibyśmy też pokazać w ten sposób ludziom wartość tego uczucia. Czy mamy jakieś inne cele? Są nimi przede wszystkim zabawa i wspólne spotkania. Każdy z nas z chęcią staje do bitwy z hasłem: For Glorius Eqestria!, na ustach, więc liczę, iż wiecznie piękna i młoda pani nocy okaże nam swą przychylność. 

     Jeśli zdecyduje się księżniczka by dać nam swe błogosławieństwo,to czy mógłbym liczyć na jakiś większy wpis w pierwszym poście tematu lub jakiś obrazek  :flutterblush: link do tematu:http://mlppolska.pl/watek/7581-rekrutacja-do-klanu-world-of-tanks/ myślę, że podniosłoby to nasze morale  :rd7:

     A teraz kilka pytań:

     1. Co by księżniczka zrobiła gdyby pod swoimi drzwiami stało bezdomne dziecko proszące o opiekę? (wiem, że to ciągle pytania z tej serii, ale jakoś tak mam  :fluttershy5: )

     2. Czy mogłaby mnie księżniczka na weekend przenieść do Eqestrii  :twilight2: ?

     3. Ile byłaby księżniczka zdolna poświęcić, gdyby spotkała księżniczka kucyka zdolnego, przywrócić kogoś do życia np. Snowdrop, ale chcącego coś w zamian? Czy kogoś by księżniczka wskrzewsiła?

Edytowano przez Flippyn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Księżniczko Luno.

 

1. Gdybyś dostała możliwość spełnienia jednego życzenia to co to by było?

2. W co najczęściej lubisz się zmieniać?

3. Lubisz pomarańcze?

4. Kumplujesz się z Discordem?

5. Co sądzisz o kometach?

Edytowano przez Insomnia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luno!

Chciałbym cię z całą swoją niewielką, proletariacką uprzejmością powitać po jakże długim czasie zerowego udzielania się. Jako że jeszcze nie zostałem pokarany za pisanie do twojej skromnej osoby, postanowiłem ponownie zaprzątnąć twą cenną uwagę frapującymi mnie kwestiami.

1. Equestria, jak właściwie każde państwo, musi prowadzić wojny. Uczestniczyłaś w jakiejś osobiście?

2. Jak brzmi twój pełny, najbardziej pompatyczny tytuł?

3. Czy, wedle własnego zdania, posiadasz dar zjednywania sobie innych płomiennymi przemowami?

4. Ktoś kiedyś gdzieś mędził coś o wierze. Chyba w królewskie siostry nawet. Pytanie moje brzmi: buduje się świątynie wam poświęcone?

5. Jako teoretyczne bóstwo powinnaś być cokolwiek poinformowana w pewnych sprawach. Mogę wiedzieć, jeśli to nie kłopot, jak wyglądają equestriańskie obrzędy związane z pochówkiem oraz opłakiwaniem zmarłych?

6. Pytanie prywatne. Chciałabyś zobaczyć defiladę?

Kończę na dziś. Przepraszam za ilość, ewentualnie za jakość. Wspomniano mi kiedyś o zasadzie trzech pytań, lecz naprawdę dawno nie zawracałem ci głowy. Z góry dziękuję za odpowiedzi na którekolwiek z nich.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znowu ja oraz moje pytania. Więc tradycyjnie "Droga Księżniczko Luno mam do Ciebie parę pytań"

1. O ile dobrze rozumuję, Royal Canterlot Voice wyraża Twoją osobę oraz Twojej siostry, więc mówiąc w liczbie mnogiej mówisz także w imieniu Celestii, czyż nie?

2. Kostka Rubika to dla Pani żadne wyzwanie. Ale co jeśli kostka ma wymiary 17x17x17 (1539 elementów)? Jeżeli dalej jest to proste (chyba nie jest) to radzę spróbować ułożyć to z zamkniętymi oczami i do tego za plecami :trollface: .

Okej dalej tych tematów nie będę ciągnął bo nie ma sensu.

3. Nie jestem pewien jak się do Księżniczki zwracać, Pani czy może Panna?

4. Jak tam przygotowania do Nightmare Night, a może już po? Niech Księżniczka podzieli się swoimi wrażeniami :OTE2F: .

5. Jak tam idzie Twilight nauka latania? Ile już szyb nawybijała? Radzi sobie z obowiązkami księżniczki?

 

Na razie wszystko. Pytania się pojawią gdy czas je podsunie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Droga Luna, z tej strony Ice Bubble i mam kilka pytań:

1. czy lubisz Chryssalis?

2. jaka jest twoja najlepsza przyjaciółka?

3. co sądzisz o dniu (chętnie to usłyszę :lunaderp:)

4. Czy Nightmare moon to osobny kucyk czy ty w postaci zła?

5. czy chciałabyś nią być?

 

To tyle na dzisiaj, dobranoc księżniczko ( królowo ;3) nocy :chrysalis: 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

1.Czy będąc w czyimś śnie możesz go zmienić? (sen)

2.Dlaczego wasze grzywy tak pięknie latają?

3.Skoro elementy harmonii wróciły do drzewa harmonii to jak teraz będziecie używać mocy elementów?

4.Czy bez twojej pomocy Celestia mogłaby wznieść słońce i znieść księżyc?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty obejrzyj ten odcinek a potem mów.

Luna wcale nie zmieniła się znowu w NMM To Twilight miała wizje przeszłość

 

 

I tu chodzi o to, że obejrzałem pierwszy odcinek a drugiego nie. Pierwszy skończył się na tej przemianie a potem musiałem pilnie wyjść. Pytania napisałem przed obejrzeniem całości za co serdecznie przepraszam. Już zmieniam pytania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Na początek chciałam Cię, Księżniczko, gorąco przywitać, i ewentualnie przeprosić, jeśli zawracam ci głowę moimi głupimi pytaniami. 

1. Nie wiem, czy już ktoś cię o to pytał, ale jak sprawiasz, że twoja grzywa unosi się i faluje? Czy jest to związane ze statutem Księżniczki?
2. Nawiązując do pytania poprzedniego - ma to jakiś cel, czy po prostu jest na pokaz? Nie przeszkadza ci taka grzywa?
3. Dlaczego ty i Celestia jesteście tylko Księżniczkami? To znaczy, że jest ktoś ważniejszy od was?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najdroższa gwiazdo nocnego nieba, Księżniczko Luno! Mam do ciebie parę pytań, na które mam nadzieję, odpowiesz. A brzmią one tak:

 

1. Czy lubisz spacerować nocą po zamku? 

2. Jaką muzykę lubisz najbardziej, oraz jaki utwór najbardziej przypadł ci do gustu?

3. Jaką porę roku lubisz najbardziej?

4. Lubisz słychać gry na skrzypcach? Jeśli tak to czy podoba ci się ten utwór: KLIK

5. Umiesz grać na jakimś instrumencie? 

Mam nadzieję, iż pytania się nie powtórzyły.. Życzę ci miłej oraz spokojnej nocy  :enjoy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

-Siemka. Arcy-mag ognia przybywa z pytaniami do szefowej Nocnego Nieba.-

1. Czy jest coś co sprawia w tobie obrzydzenie (mam na myśli zachowania bądź działania takie jak magia mroku.  :rainderp: lepszego przykładu nie miałem)

2. Dlaczego cała 4 was alicornów mimo  bycia głową władzy trzyma tytuł księżniczki? Rozumiem to jeszcze w przypadku Cadance oraz Twilight Sparkle bo one nie są naturalnymi alicornami ale ty i Celestia powinnyście mieć tytuł królowych.

3.  Ciasta?

 

 

                                                                                                                                                                                           Z poważaniem Kapitan Blazing Heart 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
×
×
  • Utwórz nowe...