Skocz do zawartości

Pytania do Luny / Eclipse sp. z o.o.


Lukiner

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Witaj księżniczko Luno. Czy nadal zdarza cie się używać ''królewskiego głosu'' wobec innych, czy przekonałaś się do swojego normalnego głosu ( który wg mnie jest cute i osom ). Myślałaś może o karierze muzycznej ? I czy istniała by możliwość dołączenia do twojej osobistej straży przybocznej ? Byłbym zaszczycony mogąc służyć tak dobrej Ksieżniczce. Jakby co to mam odpowiednie kwalifikacje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

1. Jakie to uczucie podejść do np. Twilight na odległość 30cm i krzyknąć jej w twarz Traditional Canterlot Voice'em? 2. Czy ciemność może być uosobieniem zła? 3. Czy kucyki w Equestrii mają dostęp do narkotyków?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

O najjaśniejsza Pani co każdą noc rządzisz Nami Twój uniżony sługa pytań parę ma i nadzieję że odpowiedź na nie otrzyma 1. Czy w Equestrii występuje Zaćmienie Księżyca, a jeśli tak to czy to zjawisko ma na ciebie jakiś wpływ ? 2. Gdybyś mogła wybrać się na wakacje to gdzie byś się udała ? 3. Co sądzisz o ziemskich świętach, mitach, tradycjach związanych z księżycem ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadałem to pytanie Celestii, i chciałem też poznać twoje zdanie. Kim chciała byś być gdybyś była zwykłym ziemnym kucykiem, jednorożcem, albo pegazem ? Czym byś się zajmowała, gdybyś miała okazję żyć normalnym kucykowym życiem ? I czy masz jakiś pomysł na rewanż za żart Celestii ? Może przywiążesz jej ogon go uszu jak będzie spała ? hehehehe....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Księżniczko Luno, nurtuje mnie pewna rzecz, mianowicie...ci twoi strażnicy...to jakaś specjalna rasa kucyka? Bo nie wyglądają jak zwykłe kucyki z tymi oczami i skrzydłami, no i z kąd je bierzesz? I jeszcze jedno pytanie jeśli można... czy miałaś okazję poznac Starswrila Brodatego? Dobra teraz ostanie pytanie,księżniczko, czy lubisz słuchac muzyki wykonywanej na średniowiecznych instrumentach? (np.lutnia,harfa itp.)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako wierny poddany chciałbym zadać kilka pytań: 1:Czy kiedy byłaś uwięziona, czułas cokolwiek i/lub wiedziałaś co się dzieje na ziemi? 2:Czemu jak zostałaś zaklęta w księżyc pojawiły się na nim kratery ułożone w kształt twojej głowy? 3:Czy masz swój własny zamek, czy może masz komnate w Canterlot? Z góry dziękóje za odpowiedzi Eriks

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kilka pytan od cmc :yay:

Księżniczko Luno..... mamy kilka pytan.

Czy na ksiezycu jast cos ciekawego?

I czy bylas gdziesz dalej w kosmosie?

Bo my chcemy zostac zdobywczyniami kosmosu i za bardzo nie wiemy czego sie spodziewac.

Nasi fani mówili ze masz spora wiedze na ten temat

Dziekujemy!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
×
×
  • Utwórz nowe...