Skocz do zawartości

Pytania do Luny / Eclipse sp. z o.o.


Lukiner

Recommended Posts

Księżniczko Luno mam małą salwę pytań dla Ciebie: 1. Jak byłaś w Księżycu to jak oddychałaś? Czy może funkcje Twojego organizmu "zatrzymały się". 2. Czy w Equestrii są komary? 2,5. Jeśli tak to czy też wysysają krew z kucyków? 3. Czy pomogłabyś rannemu człowiekowi/kucykowi ze świadomością, że kiedyś skrzywdził Twoich bliskich? 4. Czy znasz jakiegoś kucyka (może nawet człowieka), który Cię denerwuję? 5. Czy czytałaś sagę "Wiedźmina" Andrzeja Sapkowskiego? 6. Lubisz placki?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Luno. Z radością donoszę że jeżeli chodzi o zamek w lesie Everfree to nie jest on tak do końca w ruinie. Jest prawie nie uszkodzony w części podziemnej. Mam jeszcze kilka pytań. Cy przeszkadza ci że sobie tam mieszkam z moją Gwardią? I co byś zrobiła Gdyby Nightmare Moon powróciła w innej postaci? Twoja siostra twierdzi że jesteście niewidoczne dla ludzi przenikając do naszego świata. Jak ty się do tego odniesiesz? Bo szczerze powiedziawszy to widziałem w świecie ludzi RainbowDash:rbd: robiącą tęczę (a może byłem po prostu naćpany?:derp: Chociaż to nie możliwe bo używek nie stosuję ) Z poważaniem Alicorn Shadow.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj ponownie Nocna Pani. Czy masz jakieś zwierzątko domowe ? Skoro Celestia ma feniksa, to jakie zwierzę jest twoim ulubieńcem ? Co myślisz o moim avku ? I wybacz mi śmiałość - gdy byłaś na Księżycu, to nie spotkałaś czasem Pana Twardowskiego ? Czy wiesz że Cybertron ma aż 2 Księżyce ? Twój wierny, i oddany Wojownik ARES PRIME

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Księżniczko. Od razu chcę powiedzieć, że według mnie ładniej Ci było w zwykłych włosach, a nie takich emm "pływających". No dobra teraz pytania (wyciąga kartkę): 1.Słyszałaś o tak zwanym Cinamon Chalenge? Może próbowałaś? 2.Jak byś pomogła kucykowi, który choruje na schizofrenię? 3.Wiesz może coś o istocie zwanej slenderman? 4.Wierzysz w zombie/duchy/wampiry/wilkokuce? 5.Jak myślisz; czy przez własną głupotę ludzie się wyniszczą? 6. Załóżmy, że jesteś w poważnej sytuacji, a konkretnie. Musisz poświęcić jedno życie aby ocalić Equestrię. Popełniłabyś samobójstwo(w ramach "ofiary"), przedyskutowała z siostrą czy zabiła innego kucyka? (i ostatnie)7. Ktoś puka do drzwi, a gdy je otwierasz nie widzisz nic oprócz małego człowieka (konkretnie noworodka). Zajęłabyś się nim czy zrobiła coś innego? No to koniec (skreśla z kartki ostatnie pytanie). Miłego dnia życzę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Księżniczko Luno,jeśli moge dostąpić tego zaszczytu to mam pare pytań(oczywiście jeśli nie chcesz to nie musisz odpowiadać) 1.Czy wiesz że jesteś najpiękniejszą księżniczką ? 2.Grałaś w Luna Game ? 3.Co sądzisz o Fluttershy ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
×
×
  • Utwórz nowe...