Skocz do zawartości

Pytania do Luny / Eclipse sp. z o.o.


Lukiner

Recommended Posts

Witaj księżniczko Luno, chciałbym ci zadać kilka pytań:

1.Czy w Equestrii występuje moc, tak potężna, że nawet alikorn nie mógłby sobie z nią poradzić?

2.Chciałabyś mieć w Equestrii dwa księżyce?

3.Masz swoją własną, że tak powiem ,,gwardię królewską'', i pytanie: Czy ty ich szkolisz?

 

Dziękuje, że pozwoliłaś mnie przynajmniej wysłuchać i wybacz jeśli cię uraziłem którymś z pytań.

Edytowano przez kaserek99
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

O Wspaniała Pani Nocy / Droga Luno

1. Jesteście z Celestią siostrami, dlatego nasuwa mi się pytanie: Czy robicie coś razem poza sprawowaniem rządów w Equestri?

2. Co robisz by się zrelaksować/rozerwać?

3. Pozwól że trzecie pytanie będzie dość osobiste: Czy miałaś kiedyś z kimś jakiś romans?

Wybacz mi proszę jeśli cię uraziłem którymś pytaniem i dziękuje za poświęcony mi czas, o Pani...

Edytowano przez Sosna
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Luno.

 

Jako Pani nocy Ty wiesz najlepiej o tych sprawach więc jakie jest Twoje zdanie na temat osób pracujący w porach,gdy się powinno spać?

Czy masz jakieś sprawdzone sposoby na bezsenność?

Co robiłaś,gdy byłaś te 1000 lat na księżycu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Co robisz w przyszły piątek wieczorem?

Czy na księżycu sprzedają kebsy z ostrym sosem?

Wódki?

Czemu nie wpadasz na /sb?

Kto jest ojcem siostry stryja Fernando?

Jak ustosunkujesz się do zarzutów mówiących o tym, że to Ty stoisz za zebrikańskimi roszczeniami? Po co chcą odzyskać te kamienice? Zebry nawet nie czytają  :v

Polecisz jakąś książkę?

Kondominiujesz?

Gdzie jest Arjon kiedy śpi?

Czy mod zawsze bywa zły?

Narysujesz mi noc?

Jak żyć?

Co?

Po co chcesz wprowadzić w Equestrii socjalizm?

Czemu w nocy jest ciemno?

Bili Cię w szkole?

Dlaczego Wisła Kraków traci bramki w ostatnich minutach praktycznie w każdym meczu?

Tyle pytań starczy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jejku, jak dużo pytań. Co też ludzie mogli tam pisać. Żebym się tylko nie powtórzyła...

 

1. Lubisz sowy księżniczko? Osobiście uważam, że to jedne z piękniejszych stworzeń. I do tego nocne! 

2. Która konstelacja gwiezdna podoba ci się najbardziej? 

3. Czy to prawda, że sama tworzysz konstelacje? 

4. Czeszesz swoją grzywę? Czy układa się sama? 

5. Dlaczego tak często nie ma cię, gdy w Canterlocie dzieje się jakaś akcja? 

6. Lubisz może arbuzy? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Pani Mroku...

Mam z powrotem do ciebie kilka spraw:

1. Pierwsza rzecz (chodź bolesna to prawdziwa i potrzebna do powiedzenia) dotycząca części zdania po przecinku w odpowiedzi udzielonej pod numerem "3":

Gdy śmierć po nas przychodzi wszyscy jesteśmy tacy sami, a tak samo wsiowy głupek jak i księżniczka muszą jeść, pić, spać i zaznać uczucia miłości innego niż rodzicielska i siostrzana/braterska. Jednak jeśli uwarzasz że to pytanie było zbyt osobiste (a najwyraźniej było) to nie będę poruszać tego tematu.

2. Mogła byś powiedzieć (i przestać bo jest to coś co nie kojarzy się ze szlachectwem tylko z "dziwactwem") czemu udzielając odpowiedzi mówisz o sobie w liczbie mnogiej?

3. Jeśli prawdą jest to że  , to skąd wzięła się (lekko mówiąc) plotka że jesteś (znów lekko mówiąc) świetnym i częstym graczem w gry?

Dziękuję też wielce za udzielenie odpowiedzi, i proszę o udzielenie ich znowu. W przypadku obrażenia cię o Pani Cienia, przepraszam.

Jak powiedział kiedyś ktoś mądry "Nie ma światła, bez ciemności"...

Edytowano przez Sosna
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Droga Luno mam do ciebie małe pytanko. Czy znasz się bardzo dobrze na prawach fizyki, które rządzą przestrzenią kosmiczną i czy wasza geoinżynieria (manipulacja dniem i nocą) może doprowadzić do katastrofy z powodu złamania praw nauki?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Księżniczko Luno.

Mam nadzieje że odpowiesz na moje pytania.

1 Co sądzisz o "Star Wars"?

1.5 Jaka jest twoja ulubiona postać ze "Star Wars"?

2 Jakie miejsce najbardziej lubisz w naszym świecie, a jakie w Polsce?

3 Jaki smak lodów lubisz najbardziej?

Dodam że bardzo lubię noc, i zawsze śpię do południa, a naprawdę aktywny zaczynam być wieczorem, czym trochę denerwuje mamę. Te pytania też piszę w środku nocy gdyż jest 3:30☺.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Wielka Pani Nocy, Księżniczko Luno.

W przepastnych czeluściach Youtuba (taka strona z filmami i muzyką) znalazłam takie oto piosenki:

 

http://m.youtube.com/watch?v=XAxXUqbnTdU

 

http://m.youtube.com/watch?v=EQRtWTZC9OA

 

Co o nich sądzisz?

 

Mam jeszcze jedno pytanie, które mnie strasznie nurtuje, przepraszam jeśli Księżniczka będzie na mnie przez to pytanie obrażona:

Jak zła strona Waszej książęcej mości wydostała się z księżyca, skoro ty Luno byłaś zahibernowana?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli pozwoli wasza wysokość chciał bym powrócić to pytania sprzed dwóch  lat. Pozwolę sobie zacytować.

"

  17.07.2013, Rak94 napisał:

Droga księrzniczko Luno mam do ciebie tylko jedno pytanie pozwolisz że wypisze swoje obliczenia w najprostrzy sposób zeby nie tracić twojego czasu .

(I proszę wybaczyć za ewentualne błędy w liczeniu oraz pisowni ponieważ pisałem oraz liczyłem na szybko.) :sadsmile:

M księrzyca = Mk= 7,3477 × 1022 [kg]

M ziemi = Mz= 5,9736x1023 [kg]

Odległość ziemi do księrzyca 384.400 [km] = 384,4 x 10[m]

Średnica księrzyca R= 3476 km r= 1738 [km]

Okres obiegu ziemi przez księrzyc ok T=4 tyg t=672 [h]

 

Droga księrzyca do obiegu ziemi:

s=2π x r = 2x 3,14 x 1738 [km] = 10914,64 [km]

 

          Mz x Mk                       N x m2    5,9736x1023 [kg] x 7,3477 × 1022 [kg]

F= G ----------- = 6,6710-11 [ ------- ] x -----------------------------------------------

               R2                                     kg2                           (384,4 x 10[m] )2

F= 1,981x 10 19 [N] siła między ziemią a księrzycem

Prędkość księrzyca

          10914,64 [km]        [km]

v= ----------------- = 16,24 ------

           672 [h]                   [h]

Przyśpieszenie

       v 2              ( 16,24 [km]/[h] ) 2

a= -------- = ------------------------- = 0,15[km]/ h2]

         r                     1738 km

 

F=Mk x a = 7,3477 × 1022 [kg] x 0,15[km]/ h2] = 1.10x1023 [N]

 

Siła jaką trzeba zadziałać zeby przesunąć księrzyc:

F= (Fm-k)2 x (Fk)2

F= 2,1791x1042 N ( jest to tylko wypadkowa 2 sił bez uwzględniania pola grawitacyjnego ziemi i księrzyca idealnie wyliczona siła moze być ok 10 razy wieksza/mniejsza)

 

W naszym świecie na wszystkich działają zasady fizyki i równisz na ciebie ;(  gdybyś do nas wpadła moje pytanie jest takie.

Czy była byś w stanie na ziemi wytworzyć taką siłę żeby przesunąć księrzyc i zasłonić słońce ?

Jest lato STRASZNIE ciepło a wieczorem tak fajnie :twilight2:

 

Nasz bystry umysł musiał chwile zmierzyć się z tą zagadką. Odpowiedź brzmi: Oczywiście. Mogłybyśmy nawet przesunąć Słońce daleko poza wasz układ słoneczny - tylko po co? :luna:"

 

Czy w całym procesie przesuwania u nas księżyca nie zawadziły by Waszej wysokości dwie zasady?

W sumie zasada zachowania pędu nie pozwoliła by waszej wysokości przesunąć tak dużego obiektu, zakładając, że wasza wysokość waży tyle co średni koń (koło 500 kg), księżyc waży ponad 7 *10^22 kg, to musiała by wasza wysokość wygenerować olbrzymie przyśpieszanie (księżyca) by odepchnąć obiekt będący w zupełnie innej kategorii masowej.

Z drugiej strony należy pamiętać jeszcze o względności, w naszym świecie nie ma znaczenia, czy to Wasza wysokość się oddala od księżyca, czy księżyc od Waszej wysokości (dla fizyków to ten sam ruch), więc czy (jako, że waszą wysokość łatwiej przepchnąć, ze względu na bezwładność), efektem takiej próby u nas nie było by wystrzelanie Waszej wysokości z Ziemi na orbitę okołoziemską? :twilight3:

To co dostrzegłem to to, że w Equestrii raczej zasada zachowania pędu i względności ruchu nie obowiązuje.  

Czy to nie oznacza przypadkiem, że masa Waszej wysokości, jest masą przewyższającą masę naszego satelity znacznie (jak była by Wasza wysokość odepchnąć Słońce, to masa gwiazdy powinna być znacznie mniejsza)? 

Jak wasza wysokość się czuję, z faktem, że masowo znajduję się Księżniczka w kategorii tych cięższych gwiazd?

Jeśli swoją ciekawością, lub próbą rozwiązania tej zagadki uraziłem w jakikolwiek sposób Waszą wysokość, proszę mi wybaczyć, nie było to zamierzone działanie.:rainbowcry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, Droga Luno :)

1.Czy odwiedzasz mnie w snach? Jeśli tak, to dlaczego praktycznie żadnego nie pamiętam?

2.Mam wielką prośbę. Czy mogłaby Pani sprawić, bym za pomocą snów mógł odwiedzać Equestrię, Ponnyville i mógł się spotykać np. Mane6? Sny potrafią być bardzo realistyczne, dlatego chciałbym doświadczyć takiego stanu, a wiem, że Wasza Wysokość potrafi mi pomóc w tej kwestii.

3.Słyszała Pani o czymś takim, jak człowiek?

4.Co Pani robi zazwyczaj w dzień?

5.Jak Wasza Wysokość znosiła te 1000 lat na księżycu? Umiała Pani tak zagospodarować czas, by mieć choć trochę radości w tym cierpieniu?

6.Szczerze nie podoba mi się Twoje złe wcielenie. Lepiej niech Pani już nigdy do niego nie wraca. Podoba mi się ta dobra Luna. Ona i tylko ona jest super.

7.Mogę się z Panią przytulić?

8.Jak podoba się sobie Pani z głosem Brygidy Turowskiej-Szymczak?

Edytowano przez SebastianRichCountryOwner
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 2 years later...
×
×
  • Utwórz nowe...