Skocz do zawartości

Pytania do Luny / Eclipse sp. z o.o.


Lukiner

Recommended Posts

Najdroższa Pani Nocy!

1.Gdybyś była w naszym współczesnym świecie to co byś robiła? :lunathink:

2.Czy masz jakieś ulubione piosenki? :9rovb:

3.Czy Nithmare Moon wciąż cię namawia żebyś hmmm...oddała się jej? :nmm:

4.Gdybyś miała konto na mlppolskaforum i zobaczyła temat o tobie co byś czuła? :lunahug2:

 

To tyle.

:luna2:  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witaj,Księżniczko Luno!

Czy mogłabyś odpowiedzieć, na pare moich pytań?

1- Jak to jest być Nigthmare?

2- Czy wznoszenie księżyca jest trudne?

3- Co pomyślałaś, kiedy pierwszy raz zobaczyłaś mane 6?

4- Jak spędzasz czas z Celestią?

5- Jak zareagowałaś, gdy dowiedziałaś się, że Twilight jest księżniczką?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga księżniczko Luno..

 Czasami... a nawet często, gryzą mnie przeróżne pytania na różne tematy...
Często sam szukam na nie odpowiedzi w swojej głowie, ale nie na wszystkie pytania tak się da odpowiedzieć.

1. Bycie władcą/władczynią Equestrii to zaszczytny tytuł, na który trzeba sobie zasłużyć. Wiem też, że ma to pewne przywileje, jak na przykład mnóstwo poddanych, którzy bez wahania oddali by za Ciebie wszystko. W tym tkwi sęk mojego pytania... większość jest gotowa pani służyć, ale niewielu ma odwagę, aby poznać Cię z tej innej strony. Zaznajomić się z tobą, a także zaprzyjaźnić.. czy to Panią nocy "przytłacza" jakoś? 
2. Byłem kiedyś wojownikiem o szlachetnym sercu, lecz pewna klacz mi rozłupała je na połowę. Już nie jestem tym kim dawniej byłem. Co mogę zrobić, aby odnaleźć dawnego siebie?
3. Trzecie pytanie będzie trochę trudne, więc koniecznie nie wymagam na to odpowiedzi...
 Co byłaby księżniczka w stanie oddać, aby móc mieć ukochanego, który Cię nie zostawi nigdy, nie umrze i będzie szczerze kochał?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj ponownie Pani Nocy!

 

1.Jak byś się czuła ,gdyby ktoś zabrał ci skrzydła i róg, i aby je odzyskać musiałabyś skrzywdzić najbliższe kucyki?

2.Gdybyś zamiast księżyca wznosiła słońce,a Celestia księżyc,co byś wolała?

3.Co byś czuła gdybyś wśród witraży zobaczyła swój portret?

Edytowano przez kingacrazy123
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj moja pani. Twój wierny poddany ponownie do ciebie zawitał. Przepraszam że z tak długim odstępie czasowym.

1. Co by się stało gdybyś weszła do snu kogoś kto śni o tobie?

2. Zapewne księżniczce nie wolno od tak kogoś przytulić... mam może jakąś szansę?

3. Uważam że świetliki to najwspanialsze nocne stworzenia rozświetlające mroki nocy. Co ty o nich myślisz?

4. Czy światło księżyca naprawdę działa na zakochane kucyki?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najmajestatyczniejsza Królowo Nocy, przybywając z Bogdańca odnalazły mnie moje zaginione trzy pytania:

1. Czy masz coś wspólnego z moją ostatnią incepcją? Miałem sen, w którym śniłem, że śnię o śnie gdzie o mały włos nie zepsułem komputera?

2. Dlaczego gdy na nocnym niebie odnajdę dryfujący Księżyc zawsze będę się wpatrywał w niego minut kilkanaście, jak i również w tym momencie?

3. Lubisz utwór "Sonata Księżycowa" L. van Beethovena?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ave Luna! Noctis gratia regina Lunae et in Equestriae, magnus principem Canterlot, Cloudsdale, Ponyville, Manehattanum, Hoofingtonum, Fillydelphiae, Trottinghanum, Baltimare, necnon erat Visio Nocturna Lunae. (czy jakoś tak :rainderp: ale wypada przywitać obie władczynie tak samo.)

 

Pierwsze pytanie od twego poddanego brzmi: W jaki sposób kucyki z twej gwardii nocy wyglądają tak, jak wyglądają?

Drugie pytanie jest takie: Zastanawiałaś się nad napisaniem jakiejś opowieści, albo chociaż swojej biografii?

Trzecie, a zarazem ostatnie pytanie: Co sądzisz o tym utworze? http://www.youtube.com/watch?v=okbQMjdx_k4

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elen síla lúmenn' omentielvo Isiltari dawno nie zadawałem ci pytań, więc teraz zadam ci aż 2 na które mam nadzieję odpowiesz

1. Kiedy i jak posiadłaś umiejętność szycia  ?

2. :sweetie: to już 2 :cmc: której pomogłaś czy to oznacza że masz jakieś plany związane z tą  czwórką źrebiąt ? A jeśli tak to zdradzisz mi je ?

Mara lomë życzy Zandi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Jestem zaszczycony że mogę zadawać pytania najwspanialszej księżniczce, królowej nocnego nieba.

1. Jak bardzo jest rozwinięta u was technologia? Jaki macie proces technologiczny? (nm) jaką mocą obliczeniową władacie?

2. Czy nie nudzi Ci się czasem noc? Władasz tą piękną porą dnia od wieków, czy nie jest to monotonne?

3. Zaglądasz czasem w nasze sny? Sny zwykłych ludzi?

4. Zdażyło się żebyś musiała kiedyś wznosić słońce za twoją siostre? Bo na przykład zaspała?

5. Jak szybko potrafisz latać? Umiała byś osiągnąć duże prędkości lub nawet wykonać Sonic Rainboom?

Dziękuje za wysłuchanie moich pytań. Przepraszam że jest ich pięć, mam nadzieje że odpowiesz na wszystkie lub chociaż trzy, wydają sie być sensowne.

Twój wierny poddany, BlackBird!

Najmocniej przepraszam za błędy ortograficzne, sam ich nie widze i mam źle skonfigórowany słownik... złośliwość żeczy martwych.

@down przepraszam totalnie o niej zapomniałem.

Edytowano przez BlackBird
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zaszczycony że mogę zadawać pytania najwspanialszej księżniczce, królowej nocnego nieba.

1. Jak bardzo jest rozwinięta u was technologia? Jaki macie proces technologiczny? (nm) jaką mocą obliczeniową władacie?

2. Czy nie nudzi Ci się czasem noc? Władasz tą piękną porą dnia od wieków, czy nie jest to monotonne?

3. Zaglądasz czasem w nasze sny? Sny zwykłych ludzi?

4. Zdażyło się żebyś musiała kiedyś wznosić słońce za twoją siostre? Bo na przykład zaspała?

5. Jak szybko potrafisz latać? Umiała byś osiągnąć duże prędkości lub nawet wykonać Sonic Rainboom?

Dziękuje za wysłuchanie moich pytań. Przepraszam że jest ich pięć, mam nadzieje że odpowiesz na wszystkie lub chociaż trzy, wydają sie być sensowne.

Twój wierny poddany, BlackBird!

Najmocniej przepraszam za błędy ortograficzne, sam ich nie widze i mam źle skonfigórowany słownik... złośliwość żeczy martwych.

PS.

Trujką

ee Blackbird a Babs to co niewidzalna , poza tym błąd

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Witaj Królowo Nocy!

Miewam kilka pytań, lecz niestety mogę zadać tylko trzy pytania.

1.Jak to jest władać nocą?

2.Jakie jest twoje ulubione ułożenie gwiazd?

3.Co miałaś na myśli mówiąc w serialu "Jak mogę się jeszcze zabawić?"? (Jak mamy to rozumieć?)

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj nasza kochana Księżniczko! Niech księżyc i Twoje nauki oświetlają nam drogę życia.

Pani mam kilka pytań:

 

1.Jaki fason sukni lubisz?(Krótkie, długie z rękawami czy może taką bardzo rozłożystą z halką. Zwiewna czy dużo falban?)

 

2.Czy lubisz dużo dodatków/ozdób, na ubraniach i w komnacie? Czy np. jedna broszka/obraz, wazon z kwiatami?

 

3.Co należy zrobić aby zostać twoim stylistą/projektantem ubrań?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witaj!

Odpisałaś Pani, bądź za to uwielbiona i pozdrowiona.

Przykro mi, że zadałem pytania, które już wcześniej padły.

Zadam Ci kolejne trzy.

1. Co sądzisz o Królu Sombrze? Czy sądzisz, że mógłby się zmienić jak Discord?

2. Umiesz walczyć mieczem?

3. Czy limit trzech pytań da się znieść?

Bądź Pozdrowiona i Uwielbiona

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Witaj Księżniczko Luno. Mam dwa pytania do twojej skromnej jak i majestatycznej postaci.

 

1. Czy bywasz czasami w naszym świecie? (Na przykład: Kiedy zasypiasz to się przenosisz do naszego świata?)

2. Jak się czujesz z takim stanem rzeczy że oprócz Ciebie i Twojej Siostry jest jeszcze księżniczką Cadence i Twilight?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luno, większość czasu dziennego wyglądasz na ospałą i znudzoną, czy to dlatego, że czuwasz całą noc? Czy może towarzystwo twojej siostry wprowadza cię w taki nastrój? A może ciągle zawracasz sobie głowę tym, że większość uważa ją za lepszą?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...