Skocz do zawartości

Maskotki by Zorza


Zorza36

Recommended Posts

Witajcie. Chciałabym wam przedstawić uszytą przeze mnie Pinkie Pie :) ma 44cm i około 47cm długości ( w zależności jak ustawi się ogon). Uszyłam ją na podstawie własnych wykrojów z przyjemnego w dotyku polaru, oczy i znaczki wyszywane są ręcznie, wnętrze wypchane jest sztucznym puchem. W przyszłości pojawią się jeszcze inne maskotki (w tej chwili powstaje Fluttershy).

Zmienił się link do aukcji, teraz Pinkie możecie nabyć przez ebay.com http://www.ebay.com/itm/My-little-pony-plush-handmade-Pinkie-Pie-17-/121034058386?pt=TV_Movie_Character_Toys_US&hash=item1c2e312a92 aukcja trwa do 10 grudnia włącznie.

A oto zdjęcia pierwszej uszytej przeze mnie maskotki:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głowa mogła by być ciut większa ale to nie zmienia faktu, że to najlepsza polska maskotka jaką widziałem :D Poziom WhiteDove po prostu :D Trzymaj tak dalej, a w przyszłości jeśli znajdę troche kasy to zamawiam Dashie! :twilight2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz talent ;) Duzo ci czasu to cudo zajęlo?

Dziękuję. Oj dużo czasu zajęło mi jej uszycie, a jeszcze więcej zrobienie dobrych wykrojów.


*padła na podłoge* one są :soawesome: masz talent ta głowa jest tylko ciupkę za mała ale ja się tylko czepiam ;D

Dziękuję. Przy następnych postaram się by głowa była odpowiedniej wielkości :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj dużo czasu zajęło mi jej uszycie, a jeszcze więcej zrobienie dobrych wykrojów.

Pierwsze koty za płoty :) Jeśli masz już wykrój to następne pewnie pójdą o wiele szybciej. Myślałaś nad innym materiałem, podobnym do WhiteDove? Nie znam się i nie potrafię stwierdzić co to za materiał ale wygląda na bardzo milutki w dotyku :D
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Materiał WhiteDove to jest plusz (minky), Polacy często szyją z polaru, czy innego filcu. Maskotka ładna ale głowa mogłaby być większa (jest wysokości tułowia a powinna być tułów i pół nogi). Poza tym jak dla mnie (ale to wyłącznie kwestia gustu, mi się podobają maskotki od rens-twin) pyszczek mógłby być mniejszy i delikatniej zarysowany. Jeżeli oczy są wyszyte ręcznie, musiało Cię to kosztować mnóstwo pracy. Tak czy owak, byłaby to jedna z najlepszych polskich maskotek, gdyby nie materiał i głowa :) Czekam na dalsze próby :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maskotka bardzo ładna, materiał z daleka wydaje się milutki. Szkoda, że aukcja się już skończyła, chętnie bym kupiła. Fakt, głowa trochę za mała, ale ogólnie świetne, jak na pierwszą. Czekam na kolejne, na pewno wyjdą ci jeszcze lepsze. :rd8:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Maskotka bardzo ładna, materiał z daleka wydaje się milutki. Szkoda, że aukcja się już skończyła, chętnie bym kupiła. Fakt, głowa trochę za mała, ale ogólnie świetne, jak na pierwszą. Czekam na kolejne, na pewno wyjdą ci jeszcze lepsze. :rd8:

Jeśli jesteś jeszcze zainteresowana to zapraszam na aukcję na ebay.com

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 3 months later...
  • 2 weeks later...
×
×
  • Utwórz nowe...