Skocz do zawartości

Pytania dla Nightmare Moon / Ołtarz Cienia


Lukiner

Recommended Posts

Tak dawno mnie tu nie było. Smutno patrzeć, jak niewielu śmiałków waży się na to, by zadać ci jakieś pytanie. W tak zwanym międzyczasie zdążyłem nabrać do ciebie respektu, znaleźć w tobie królewskość. Nawet zmieniłem formę zwracania się. No, ale zamiast kadzić przejdę do pytań.

 

Pierwsze, czy próbowałaś kiedyś macy? A jeżeli tak, to jak smakuje?

Drugie, zawsze wyobrażałem sobie twoją walkę o noc jako wojnę domową ze wszystkimi tego stanu konsekwencjami. A tu okazuje się, że niestety nie. Jak się do tego odniesiesz? Wizje Twilight to była prawda czy narkotyczne omamy?

Trzecie, czy twoi wyznawcy, jeżeli istnieją, są zorganizowani w jakiejś organizacji?

Czwarte, Luna wciąż uważa cię z część siebie, tę gorszą. A za co ty sama się uważasz? Za osobną pełnoprawną istotę, kłębek magii, ducha?

Piąte. Podaj, jakimi czterema cechami mogłabyś określić sama siebie? Obiektywizm proszę!

Szóste. Ostatnie na ten raz. Czy jeżeli masz się za nowy byt, to nie jest czasem tak, że wspólna przeszłość twoja i Luny, wasze wspólne pragnienia nie mają już aż takiego znaczenia?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • Odpowiedzi 82
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

  • 6 months later...
  • 1 month later...
  • 4 months later...
  • 3 months later...
  • 1 year later...
  • 1 year later...

O wielką i potężna władczyni ciemności . Chciałbym zadać ci pewne pytanie czy znasz władcę koszmarów Nightmera i króla pancernych zaświatów Lewiatana ? Bo coś mi mówi że byście się dogadali .

Edytowano przez misiek142
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...