Skocz do zawartości

Kącik Strachu


Amani

Recommended Posts

Jak w temacie - dajemy tu wszystko ,co straszne. Mogą to być historie, zdjęcia, filmy itp. Prosiłbym tylko o wstawianie tego wszystkiego w spoilerach, szczególnie zdjęć, bo wiadomo - różni ludzie mogą różnie zareagować.

Słyszał ktoś o Creepypastach ? Straszne historie, przesyłane z ręki do ręki, które w założeniu mają nam wpłynąć na psychikę tak, żeby narobić w pory. I rzeczywiście - kiedyś tak było. Szkoda tylko, że teraźniejsze creepypasty nie trzymają już tego poziomu, jak np. "Lavender Town" ... Ale koniec rozpisywania się - chętnych odsyłam do najpopularniejszego, polskiego działu z tymi oto historiami :

http://www.paranormalne.pl/topic/22907-creepypasta-urban-legends-itp/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Widzę że nie tylko ja oglądam kanał Azergothil1 :D.Naprawdę ma bardzo dobry głos do takich rzeczy,ale nie o tym zaś mowa.Mnie cholernie wystraszyła kiedyś taka gra internetowa,coś o labiryncie to było,chyba straszny labirynt czy jakoś tak.To mi się podoba np:

ale trochę napisy za szybko są,tak czy inaczej swój klimat ma ten filmik :P.Jak ktoś nie lubi takich rzeczy to nie radzę wchodzić.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w temacie - dajemy tu wszystko ,co straszne. Mogą to być historie, zdjęcia, filmy itp. Prosiłbym tylko o wstawianie tego wszystkiego w spoilerach, szczególnie zdjęć, bo wiadomo - różni ludzie mogą różnie zareagować.

Słyszał ktoś o Creepypastach ? Straszne historie, przesyłane z ręki do ręki, które w założeniu mają nam wpłynąć na psychikę tak, żeby narobić w pory. I rzeczywiście - kiedyś tak było. Szkoda tylko, że teraźniejsze creepypasty nie trzymają już tego poziomu, jak np. "Lavender Town" ... Ale koniec rozpisywania się - chętnych odsyłam do najpopularniejszego, polskiego działu z tymi oto historiami :

http://www.paranormalne.pl/topic/22907-creepypasta-urban-legends-itp/

Przeczytałem swego czasu cały ten temat i jest tam parę perełek :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz może trochę o grach - kto chce podzielić się swoimi uczuciami o takiej np. "Amnesii" ? :3 Ostatnio sprawiłem sobie "Amnesię" i nadal nie wierzę, że w to gram. Porządny, psychologiczny horrorz ciekawą fabułą. Jedyna gra-horror (póki co), przy której boję się cały czas, a nie przy "screamerach" itp. Za jakiś czas (po przejściu Amnesii) Penumbrę sobie sprawię xd

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Odnośnie gier,na pewno każdy zna serię Silent Hill ale i tak polecam.Słyszał ktoś o scp 087 czy jakoś tak? Podobno ciekawa gra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem też o grze(SCP-087) w której schodzisz po schodach w ciemności,ciągłe niepokojące dźwięki,a na dole jest...sami już wiecie. P.S jak ktoś lubi straszne gry to polecam 1916: Der Unbekannte Krieg. P.S2 Tak,wiem że o tym pisaliście(SCP-087)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Wiesz,każdy ma inny gust.Ja lubię i takie gdzie jest fabuła i takie screamery np.Jak lubisz horror z dobrą fabułą to polecę Resident Evil 5,znaczy może nie jest to do końca horror ale warto sprawdzić tą grę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Gry horrory? Blair Witch 1 - bardzo mocno polecam, mimo sędziwego już wieku Silent Hill 1-4 - kolejne części są "suabe" Amnesia - sam nie grałem, ale podobno potrafi przestraszyć FEAR (ale tylko jedynka) - strzelanka, która miesza Matrixa z japońskimi horrorami (tak, to możliwe) Fatal Frame - dziwna przygodówka na PS2 o łapaniu duchów... aparatem fotograficznym Siren - grałem na PS3... chore, dziwne, trudne, mocno japońskie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

O tak, początki gry Silent Hill były epickie później to nie jest to samo do końca, ale w inne części też warto pograć moim zdaniem :D. Ja jeszcze polecę grę na podstawie filmu Piła, mianowicie Saw: the game. Może nie jest to do końca horror, ale popaczyć można.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...