Skocz do zawartości

Zapytaj Colgate


lurasidone

Recommended Posts

Dołączona grafika


Colgate...?

O! Cześć, Bellamino, jak leci?

Całkiem dobrze...a wiesz, że niektórzy mają do ciebie pytania....i gdybyś znalazła chwilę...

Jasne! Nie ma problemu! Co prawda mieszkamy dość daleko od siebie, ale myślę, że możesz przekazywać mi wiadomości z pytaniami przez listonosza. Mogę na nie odpowiadać podczas przerw w pracy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bellamina postanowiła jednak zamieszkać ze mną. Naprawdę nie chce mi się chodzić na pocztę...Ale fajne! Co to jest?

Odłóż to, bo jeszcze coś zepsujesz! Ano, życie z dentystką nie jest proste...Ekhm...mamy pierwsze pytanie. Jedyne, na razie, niestety. A brzmi ono: Czy Spike też się u ciebie leczy? Jak bardzo jego zęby różnią się od kucykowych?

Tak, oczywiście! Całe miasteczko się u mnie leczy!

Powiedz jeszcze, że pół Equestrii...

Jak już mówiłam...tak, jego zęby różnią się od zębów kucyków...po pierwsze, są ostro zakończone, a po drugie, są wytrzymalsze na wszelką próbę ingerencji...na serio utrudnia mi to pracę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Colgate! Mamy nowe pytania!

Pfekaj, tfylko zębwy ufmyję!

...

...

...

Okej, gotowa? Pierwsza seria pytań od Rainbow Dash...um...tysiąc pięćset sto dziewięćset: Co lubisz robić oprócz mycia zębów?

Lubię leczyć zęby. Ale moje zostaw w spokoju...

Ulubiony film?

Może "Szczęki" :P?

Nie...lubię "O północy w Paryżu"...chociaż z reguły nie oglądam filmów.

Która najlepsza? Szczoteczka w sensie :P

Pierwsza od prawej :). Taka niebieska...bardzo do mnie pasuje. I tak wszystkie różnią się tylko kolorem...

Teraz pytania od PitPL: Jakie masz jeszcze zainteresowania?

Hmm...czasem słucham muzyki, ale ponad wszystko kocham spotykać się z przyjaciółmi!

No...jeśli uznajemy to za zainteresowanie...przejdźmy dalej: Jakie są Twoje marzenia?

Chciałabym być znaną w całej Equestrii dentystką! A poza tym opanować trochę więcej zaklęć do manipulacji czasem.

To już wszystko na dziś. Dobran...

Wszystko?!

Tak...jak już mówiłam, dobranoc, zachęcam do zadawania kolejnych pytań. ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Bella i Colgate! Do cziebie pozdrowienia, a do Colgusi pytanka 1. Masz jakiegoś "bardzo specjalnego kogoś"? (nawiązanie do drugiego pytania) 2. Mam ostrzeżenie! Podobno Chrysalis wysłała podmieńców, aby się pod ciebie podszyły i pobierały Miłość. Co zamierzasz z tym zrobić? Zobacz efekt wysyłania w dziale z Askiem Chrys.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bellamina!

Cfo..co...co chcesz?

Mamy pytania, mamy pytania!

Um...dobra...ale już dzisiaj przecież odpowiadałaś...jeszcze ci mało? *ziew*

Tak? No to...*przegląda* No to na pierwszy ogień idą pytania od Nightmare:

Masz jakiegoś "bardzo specjalnego kogoś"?

Uuuu...sama chętnie się dowiem!

Może następne pytanie...

Och, daj spokój!

Nie mogę powiedzieć...patrząc na następne pytanie...które brzmi: Mam ostrzeżenie! Podobno Chrysalis wysłała podmieńców, aby się pod ciebie podszyły i pobierały Miłość. Co zamierzasz z tym zrobić?

Pode mnie się nie podszyją! Tak, załatw je szczoteczką do zębów! *bierze popcorn*

BlackHawk zawitał do tematu! Jak miło. Oto jego pytania: Co lubisz porucz mycia zębów?

Już mówiłam, lubię je leczyć. Lubisz je też wyrywać, borować i inne tortury...

Ile masz lat? Przepraszam kobiet się o wiek nie pyta, możesz nie odpowiadać

Dobrze, że przynajmniej wiesz, że to nie wypada. Wybacz, ale Ci nie odpowiem.

Okej, następne pytanie: Jaki jest twój stosunek do służby wojskowej? Ciekawe pytanie...

Do służby nie mam nic przeciwko. Mój dziadek był wojskowym. Natomiast sama wojna to już zupełnie inna sprawa...

I ostatnie pytanie: Co jest z twoją rodziną?

Mieszkają w Fillydelphii, z tego co wiem, dobrze im się powodzi. Od dawna nie mam z nimi kontaktu. Pojedziemy? Chętnie poznam twoją rodzinę!

Może kiedyś...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Tak to znowu ja ;P. 1.Twój ulubiony gatunek filmowy to? 2.Może ciężkie pytanie,ale ciekawi mnie co sądzisz o subkulturach? 3.Lubisz wspominać dawne czasy? 4.Przytulisz? <ładnie prosi> :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to się stalo, że w odcinku z Iron Willem kiedy Fluttershy przychodzi na pokaz występujesz tam aż 22 razy? Po co Ci zaklęcia związane z czasem? czy Spike ugryzl Cię kiedyś podczas wizyty? Dlaczego Ahito (kiedyś Jackpoint) nie zajmuje się już twoim dzialem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy masz rodzeństwo, jeżeli tak to jakie są wasze stosunki (powiedziałem stosunki heheh) Jakie masz plany na przyszłość Czy inni dużo od ciebie wymagają Gdzie jedziesz na wakacje P.s Jestem prorokiem Pinkie więc kiedyś wpadnę nią na wizytę

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*patrzy na pytania*

*patrzy na datę*

*patrzy na Bellaminę*

Bella...?

Tak? :fluttershy4:

Dlaczego nie...zresztą, później wrócimy do tej rozmowy.

Okej, jestem jak najbardziej za. Dzisiaj mamy sporo pytań.

Z wczorajszą datą...

Nie patrz na datę. Pierwsza seria od PitPl: Twój ulubiony gatunek filmowy to?

Nie mam ulubionego...to zależy od mojego nastroju.

Strasznie konkretnie dziś odpowiadasz...tak...następne pytanie:Może ciężkie pytanie,ale ciekawi mnie co sądzisz o subkulturach?

W Equestrii nie mamy dużo subkultur. Ja sama raczej nie miałam z nimi kontaktu, w Ponyville jeden lub dwa nastoletnie kucyki należą do jakiejś subkultury...

Lubisz wspominać dawne czasy?

Wiesz...nie bardzo. Nie były dla mnie zbyt szczęśliwe. Chociaż to zależy, jak dawne czasy masz na myśli.

Ona może opowiedzieć coś więcej, musicie tylko ładnie poprosić! Ekhm...Przytulisz? <ładnie prosi> :D

Jasne! Jeśli chcesz. *perfect hug*

I tym samym zakończyliśmy serię pytań od tego użytkownika...pozostały jeszcze tyko dwie^^ Następne pytania od Tęczowej Mgiełki: Jak to się stało, że w odcinku z Iron Willem kiedy Fluttershy przychodzi na pokaz występujesz tam aż 22 razy?

Słyszałaś kiedyś legendę o Lustrzanym Jeziorze? Jeśli tak, to wszystko już wiesz.

Wciąż można się tam dostać?! To ja idę się sklonować!

Jeszcze nie skończyłyśmy...

Ach, rzeczywiście. Cóż...Po co Ci zaklęcia związane z czasem?

Zauważyłaś, że moim cutie markiem jest klepsydra? Zaklęcia czasowe to mój specjalny talent, w każdym razie według mojego znaczka. Ale to długa historia...

*bierze popcorn*

...którą opowiem kiedy indziej.

Zawiodłam się. Ale jedźmy dalej. Czy Spike ugryzł Cię kiedyś podczas wizyty?

Tak, i to jeszcze jak!

Do dziś ma ślady na kopytku...

Dlaczego Ahito (kiedyś Jackpoint) nie zajmuje się już twoim działem?

Bo ja go przejęłam! Teraz tylko reszta świata, jak mawia Cloudchaser :P

Nie wiem...w pewnym momencie po prostu zniknął. Nic mi nie powiedział.

Pytania od BlackHawka: Czy masz rodzeństwo, jeżeli tak to jakie są wasze stosunki?

Tak, mam młodszą siostrę, Jacqueline. Nie widziałyśmy się od lat, nie utrzymuję kontaktów z rodziną.

Jakie masz plany na przyszłość?

Lubię Ponyville, ale chciałabym pewnego dnia zwiedzić całą Equestrię!

Ale...?

Zabiorę cię ze sobą, Bellaminko, nie martw się. :P

Czy inni dużo od ciebie wymagają?

Tak, nawet potrafię zawęzić krąg "innych" do jednej osoby...

Hehe...może przejdźmy dalej: Gdzie jedziesz na wakacje?

Mam zamiar wybrać się do Cantelot.

To już chyba...a nie, jeszcze dopiska od BlackHawka: P.s Jestem prorokiem Pinkie więc kiedyś wpadnę nią na wizytę

Jestem ciekawa, jak ją tu zawleczesz. :P Pinkie unika mnie szerokim łukiem.

Tak...chyba wiem, dlaczego. Tym oto sposobem dotarliśmy do końca...uff.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 5 months later...
  • 3 months later...
  • 1 month later...

1. Czy to prawda , że masz obsesję na punkcie myciu zębów ? 

2. Czy zmuszasz inne kucyki do mycia zębów ? 

3. Ile razy dziennie je myjesz? 

4. jaką pastą? 

5. jaki masz kolor szczoteczki do zębów? :wow: 

no to pozdrowienia i pastowego dnia życzę!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
×
×
  • Utwórz nowe...