Skocz do zawartości

Ogłoszenia


Lemuur

Recommended Posts

PROSZĘ O NIE UMIESZCZANIE KOMENTARZY W TYM TEMACIE! Za to chciałbym, by każdy użytkownik angażujący się w dział mógł tutaj swoje napisać, jeśli chce coś oznajmić. Na początek zacznę od swojego drobnego ogłoszenia, a może raczej usprawiedliwienia... No... Od 2 dni nic się nie działo w dziale z mojej strony. Było to spowodowane moją nieobecnością, trochę poimprezowałem przez weekend :P. Przepraszam Was za brak informacji na ten temat... Dziś jeszcze chciałbym trochę wypocząć, od jutra natomiast tematy normalnie powinny już ruszyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

~Pomysły na reformację działu~


Ostatnio przeglądałam starą Samotnię i doszłam do wniosku, że są tam pewne elementy, które warto przywrócić. Mówię tu o:
- Obrazku powitalnym z nickami opiekunów działu
Konkretnie mam na myśli to, że Samotnią Pinkameny tak naprawdę nie zajmują się Avatar i Regent. Dział Pinkameny działa...na własnych zasadach, że tak powiem. A zajmuje się nim głównie Lemuur...czyli, jeżeli ktoś mnie poprze, dobrze by było stworzyć nowy obrazek powitalny. Z nickiem Lemuura i może jeszcze kogoś, kto ma bardzo duży wkład w tworzenie działu.

- Wyróżnieniach
Mamy tu dużo osób, które wyróżniają się wkładem, kreatywnością i pomocą. Może by tak je uhonorować?

- Pamiętniku Pinkameny...
...czyli stałym i lubianym element większości działów. Dlaczego by nie prowadzić pamiętnika wyprostogrzywionej w wersji 2.0? Sama mogłabym się tym zająć, jak tylko się ogarnę. Bo pomysłów mam kilka, na początek wystarczy. Potem trzeba będzie zacząć kombinować.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opiekun działu... Rozmawiałem trochę z Discorsem o tym, ale ja nie chcę brać oficjalnie na siebie działu... Nie oszukujmy się, widać moją aktywność... Nie jestem już tym Lemuurem, co kiedyś :P. Borykam się z pewnym wypaleniem i brakiem czasu... Może są od siebie zależne xD. Wyróżnienia - jestem jak najbardziej na tak. Było od razu temat postawić! :D Pamiętniki... Kilka osób pragnie ich powrotu, sprawa jak najbardziej do załatwienia. Ja bym swój mógł dokończyć, a Ty Bellamino spokojnie mogłabyś pisać swój ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Ogłoszenia parafialne :P

Po pierwsze, temat z wyróżnieniami już jest. Zachęcam do aktywności w dziale, na pewno zostanie to wynagrodzone :P

Po drugie, nadrobiłam trochę diagnoz w Gabinecie Pinkameny. Temat leżał i kwiczał już chyba od dwóch tygodni. RedSky'a nie będzie przez jakiś czas, więc cała robota spada na mnie. :lyraaxe: Dziś pojawiło się kilkoro kolejnych pacjentów to zdiagnozowania, czym zajmę się najprawdopodobniej jutro.

Po trzecie, wątek Zapytaj Pinkamenę jest martwy już od dawna i mam plany, by go ponownie ożywić. Dawno temu Tric dostał zapytajkę na własność, ale przez miesiąc nie zrobił tam absolutnie nic, więc uzgodni się jeszcze, kto będzie tam urzędował.

~ Bellamina, Avatar Pinkameny

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...

Ogłoszenia! ^^

 

Po pierwsze chciałabym szczerze przeprosić wszystkich, którym na tym dziale zależy. Zaniedbałam go i mam zamiar naprawić ten błąd. Samotnia niedługo wróci do życia i odzyska swoją dawną świetność. Gdzieś mam plik tekstowy ze szkicami pomysłów na dyskusje czy też inne zabawy.

 

Po drugie, w przygotowaniu Rozpracuj Pinkamenę 3.0! Nie wiem tylko dokładnie, kiedy się pojawi, z racji paru spraw, który są omówione kilka linijek niżej.

Po trzecie. na początku chciałam podzielić  odpowiedzi Pinki na trzy części, ale raczej z tego zrezygnuję. Pojawią się w jednym kawałku lub podzielone na dwie partie.

 

Po czwarte, wyjeżdżam do zadupia w woj. podkarpackim. That means - zero internetu na ten czas, co nie znaczy że będę się lenić! ^^ 

Termin wyjazdu: czwartek, 25.07- ...nie mam pojęcia, max do 3.08

 

Bellamina, Avatar Pinkameny

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Uwaga!! Kolejne ogłoszenie i to nie byle jakie, bo bardzo ważne!!
...i mam nadzieję, zainteresuje jak najwięcej osób

 
Aby podtrzymać ten poddział przy życiu na dłużej niż mgnienie chwili, kiedy tylko jakiemuś użytkownikowi zechce się odświętnie odwiedzić Samotnie, postanowiliśmy wraz z regentem przeprowadzić rekrutację na oficjalnego przedstawiciela Pinkameny na forum!! x)
 
Wymagania sprzętowe względem nowego opiekuna Samotni:

  • nowy awatar będzie musiał tutaj wszystko ogarnąć - od dyskusji po zabawy, a trochę się nazbierało... ;P
  • ...np. pytania, nowy aw będzie musiał odpowiedzieć na mnóstwo ich x) mnóstwo!! O_O
  • kreatywność też jest brana pod uwagę, nowe pomysły mile widziane~ bardzo mile ^ ^
  • nowy aw nie musi być czysty jak łza, ale lepiej, aby miał nieco mniej niż 9pkt ostrzeżeń... nic chcemy, aby zarobił bana wraz z objęciem stanowiska*  :rainderp:
  • a najważniejsze, aby w ogóle brać udział w rekrutacji, trzeba napisać podanie!!

Trochę więcej o samym podaniu~ :v

  • forma dowolna, po prostu udowodnij w nim wszystkie powyższe punkty, a masz szanse się załapać, yay! ^^
  • ...ale ten, lepiej, aby było tam napisane trochę więcej niż jedno zdanie... :rd11:
  • podania przesyłać na PW do mnie, ewentualnie regenta, wszystko jedno, gdyż i tak wszystkie potem trafią do jednego miejsca xP

 

No i chyba tyle, nie ma co się rozwodzić nad takimi szczegółami, zwłaszcza iż Samotnia bardzo pilnie potrzebuje opiekuna, przeto tym bardziej zachęcam do spróbowania swoich szans w tym konkursie! Powodzenia chętnym!! ^^

 

~Avatar Pinkie Pie (i Pinkameny), Discors (DB)

 
*- bo wiecie... mnożnik wśród kolorowych wynosi x2 xS

  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

I... kolejne ogłoszenie!!

I... znów o tym samym .__.

 

Potrzeba nowego awatara, ale okazuje się, że praca w Samotni jest na tyle niebezpieczna, iż może wywoływać u opiekuna takie zaburzenia, jak kryzys tożsamości, niestabilności emocjonalne, depresje, światłowstręt oraz inne urazy psychiczne i nie tylko. Dlatego też nie dziwne by było, gdyby ostatni opiekun tej presji nie sprostał i zrezygnował, taak... ale cóż, sprawa wygląda odrobinę inaczej - ostatni opiekun został wygnany... na wieczność!! ^^ Więc jeśli interesuje Cię posada awatara Pinkameny, dobrze się zastanów, bo to się może źle skończyć ;]

 

Wymagania względem kandydata i podania się nie zmieniły, więcej o nich znajdziecie w poście powyżej i... naprawdę, połowa chętnych z ostatniej rekrutacji sprawiała wrażenie, jakby tego nawet nie przeczytała, albo nie była w stanie udowodnić swojej przydatności, cóż, piszcie więcej, proszę, konkretne propozycje zabaw i tematów także mile widziane, jak i próbki zapytajki x)

 

Chyba już nie muszę nic dodawać, tak? Mam nadzieję, że wszystko jasne, powodzenia!! ^^

 

~Avatar Pinkie Pie (i znów Pinkameny), Discors (DB)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witajcie!

Jak widać udało mi się dostać na to jakże zaszczytne stanowisko. 

- Pierwsze co chciałbym ogłosić to to, że moje odpowiedzi na pytania będą się dość bardzo różniły od odpowiedzi mojej poprzedniczki, ponieważ mam całkiem inne podejście do psychiki Pinkameny.

- W przyszłości, jeśli będzie większe zainteresowanie działem postaram się zorganizować całkiem nową grę w klimacie sesji RPG.

- Za czasów Lemuura było tutaj wiele wspaniałych zabaw, część z nich na pewno będzie reaktywowana.

- Jako, że jestem zaciekłym przeciwnikiem zabaw typu "Przypasuj X do użytkownika", nie zobaczycie tutaj czegoś takiego. W mojej opinii zabawa powinna wymagać minimum myślenia od użytkownika i napisania trochę więcej niż ewentualnego nicku. 

- Myślę, iż osoby nadzwyczaj aktywne/wnoszące wiele do życia działu zostaną odpowiednio nagrodzone.

 

Jak na razie to tyle, chyba o niczym nie zapomniałem. Tak więc biorę się do roboty, mam nadzieję, że pójdzie mi nieco lepiej, niż mojej poprzedniczce.

 

- Już ja tego dopilnuję, więc radzę się postarać.

- Tak, zawsze potrafisz odpowiednio zmotywować.

- Lepiej tak nie słodź, wiesz że tego nie lubię.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
×
×
  • Utwórz nowe...