Skocz do zawartości

[Zabawa] Co byś zrobił, gdyby...


Amani

Recommended Posts

zbudowałbym domek z piasku i poszedł szukać żelaza i diamentów. co byś zrobił gdybyś zobaczył w dzienniku na TVP1 coś w stylu: dziś o godzinie 8 rano w warszawie widziano stworzenia nieznanego pochodzenia. oto zdjęcie jednego z tych stworzeń zrobione z dużej odległości [tu wklej zdjęcie rainbow dash]. mają kopyta, są kolorowe i przypominają w niewielkim stopniu konie. rząd postanowił zbrojnie zwalczać oo potencjalne zagrożenie. wywiad donosi że jest to nowa, być może nieudana, broń biologiczna rosjan.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, zależy kogo, ale prawdopodobnie bym go zagadał i wypytał go o wszystko o mlp itp. edit: ups, spóźniłem się :-( wyznałbym kolegom i rodzicom wszystkie moje tajemnice, a mam ich dużo, a następnie poszedłbym robić wypróbować wszystko co się da. na pewno na liście znalazłoby się: wódka, jazda samochodem i kilka innych wstydliwych rzeczy :flutterblush: co byś zrobił, gdybyś obudził się w łóżku, a obok ciebie leżała butelka z żółtawą, śmierdzącą cieczą a obok tego by był list w którym jest napisane, że to jest napój ponyfikacyjny z podpisem celestii. masz brata który regularnie naśmiewa się z ciebie, bo oglądasz mlp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TWOJA osoba? w sumie nic, co najwyżej bym się poważnie zastanawiał czy i dla mnie nie przyszedł czas stać się normalnym nastolatkiem. bo na razie nie chcę. bycie nienormalnym jest FAJNE!!! gdyby koledzy wiedzieli, co się dzieje w mojej głowie... NIE miał bym już kolegów... chyba. co byś zrobił gdybyś znalazł sposób za pomocą manipulacji genetycznych stworzyć kucyka jak z serialu, jednak do tego byłoby konieczne ultradrogie laboratorium, którego nie masz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...