Skocz do zawartości

[Zabawa] Co byś zrobił, gdyby...


Amani

Recommended Posts

Czyli slenderpony?

Dałbym mu huga:ming:

Co byś zrobił gdybyś trafił do equestrii w swoim śnie?

(hehe jabym se zmaterializował RPG i zaczą strzelac w wszystko co się rusza albo biegnąc 300 km/h wbić sie w jakąś sciane:crazytwi: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:rarity5: Kto? Ale no cóż, jeżeli nie ma AIDS to chętnie bym skorzystał z oferty (Chociaż nie wiem na co się piszę, wydaje mi się, że takie cóś nazywa się Randką w Ciemno :lol:)

Co byś zrobił/a gdyby właśnie w tym momencie wyskoczyła z monitora Pinkamena i z nożem ręku by wrzeszczała: Zginiesz! :crazy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:rarity5: Kto? Ale no cóż, jeżeli nie ma AIDS to chętnie bym skorzystał z oferty (Chociaż nie wiem na co się piszę, wydaje mi się, że takie cóś nazywa się Randką w Ciemno :lol:)

Co byś zrobił/a gdyby właśnie w tym momencie wyskoczyła z monitora Pinkamena i z nożem ręku by wrzeszczała: Zginiesz! :crazy:

Samara to evil girl z horroru "The Ring": deda spojrzeniem xD

Zacznijmy od tego, że moja ulubiona gra to seria Modern Warfare.

A co tam zrobię? Zacznę siekać ruskich hejterów razem z Soapem, Ghostem i Roachem.

PS. A można poprosić o ściągnięcie Mane6 do MW2?

Co byś zrobił/-a gdyby Slender miał na ciebie oko (którego nie ma :lol:)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyną rzecz którą umiem narysować czyli Stickmana :D

(dla niekumatych: http://fc04.deviantart.net/fs29/f/2008/050/9/7/Stickman_Waving_by_brydon9803.gif - to jest przykładowy Stickman :D)

Ekhem... Właśnie przypomniałem sobie, że złożyłem przysięgę w stylu Pinkie Pie, że do końca życia nie tknę się rysowania.

Co byś zrobił/-a gdyby jakiś szkop krzyknął: "Pony kaputt!"?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...