Skocz do zawartości

[Zabawa] Co byś zrobił, gdyby...


Amani

Recommended Posts

Byłbym uberszczęśliwy.

 

Co byś zrobił/-a, gdyby wieśniacy by wyszli na ulice i domagali się samosądu na Fluttershy za to co zrobiła w Silent Ponyville 2. Oczywiście Ty możesz to powstrzymać, jednakże tylko przez wyprowadzenie wojska i czołgów na ulice.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"operacja biedronka" - każdy sklep musi zostać dokładnie przeszukany. jak jest eliksir - zdemolować.

co byś zrobił gdyby w polsce wybuchła wojna domowa fol vs poz w stylu stalingradzko kurskim?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączyłbym do POZ, nie pozwolę FOLowcom na krzywdzenie Derpy.

Co byś zrobił/-a gdybym jako odpowiedź na osadzanie kuców w Auschwitz, jeńców FOLu przerabiał na tęczę w Rainbow Factory, zsyłał do Silent Ponyville, lub dawał pod "opiekę" Pinkie Pie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa ale POZ by dopilnowało aby FOLowcy nie próbowali zmuszać Rarity do brudzenia kopytek i żeby nie próbowali ucieczek i żeby nie zostali odbici.

 

W zemście wlałbym do wszystkich niemieckich, ukraińskich, rosyjskich, chińskich, północnokoreańskich, kubańskich, wietnamskich i izraelskich wodociągów eliksir ponyfikacyjny.

 

Co byś zrobił/-a gdybym znalazł zastosowanie militarne dla kryształów, które Rarity używa do projektów swoich sukni?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kradłbym, jak Ruscy wódkę.

Nie od dziś mi wiadomo, że komuniści sami technologii nie umieją stworzyć więc kradną :D

 

A zakazałbym środka niwelującego działanie eliksiru

 

Co byś zrobił/-a gdyby współpraca z FOL była karana śmiercią?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żyłbym na krawędzi. Nie można karać śmiercią za sprawiedliwą walkę o dobro ludzkości. Byłbym jak męczennik, jeśli zostałbym stracony.

 

Co byś zrobił, gdyby moja śmierć stała się symbolem walki za Ziemię? I sama myśl o niej zwiększałaby morale ludzi?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei narysowałbym rysunek w którym byłaby hybryda Prezydenta USA i Mrocznej Bestii z Silent Ponyville 2... Ups sory... Ja nie umiem rysować i mam do tego odrazę, zleciłbym to mojemu grafikowi a potem rozkleiłbym na całą Ziemię, a Ciebie... No zleciłbym również narysowanie plakatu propagandowego z Tobą trzymającego głowę kucyka i podpis "Wspierając FOL, przyzwalacie na takie bestialstwo w imię "wspaniałej ludzkości" która jest równie okrutna jak ten wasz bohater".

 

Co byś zrobił/-a gdyby w Rainbow Factory zamiast pegazów, które oblały "maturę z latania" (:lol:) byliby pojmani FOLowcy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...