Skocz do zawartości

[Zabawa] Co byś zrobił, gdyby...


Amani

Recommended Posts

*facepalm* na dyskusji FOL vs POZ nawet podpisaliśmy rozejm więc daj se spokój

co byś zrobił gdybyś wylądował w świecie moskiewskiego metra 2033? (kniga jest EPIC! polecam. dzień po wypożyczeniu mam jedną trzecią przeczytane.)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

cofnęłam by się do 2013   :dunno:

 

co byś zrobił gdyby okazało się, że kucyki zostały wycofane?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Padłbym na ziemie (jakbym był ostrzeliwany to może bym jeszcze mógł zwiać =3)

 

Diabeł proponuje ci układ. Możesz sprowadzić na ziemie jednego kuca z uniwersum MLP:FIM, który będzie z tobą do twojej śmierci. Jednakże oprócz faktu, że sprzedajesz duszę diabłu to do tego przez resztę twojego żywota będzie koło twojej głowy leciał niezniszczalny, niezatapialny, niedający się ściszyć głośnik, który puszcza dubstep na cały regulator. Wszelkie próby uciszenia głośnika skończą się śmiercią kuca. Co robisz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dubstep na full regulator? OK. Sprowadzenie kuca który będzie aż do usranej śmierci? Niewolnictwo. Sprzedanie duszy diabłu? Paszoł diabeł, nie chcę z tobą układu!

Jakimś cudem rozwalasz lustro w łazience, patrzysz a w miejscu lustra nie ma tylnej powierzchni tylko przejście do łazienki Twilight, która akurat się kąpie. Co robisz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodzę mówiąc: "Nie zwracaj na mnie uwagi. Idę do Pinkie". Po czym wychodzę drzwiami od łazienki (Chciałem na wcześniejsze odpowiedzieć :fluttershy5: )

Pierwsza godzina - panikuję. Druga godzina - kradnę jakieś pobliskie Ferrari i jadę na autostradę. Trzecia godzina - robię efektywny skok z klifu wraz z samochodem (Jacob)

 

"Pewnie gra Grubasem. Trzeba strzelić jeszcze 2 heady" TF2 FTW

 

Jesteś pasażerem Titanica...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...