Skocz do zawartości

[Zabawa] Co byś zrobił, gdyby...


Amani

Recommended Posts

Przemyciłbym sztylet i plan ucieczki. Nie zamierzam mordować, tylko tymczasowo unieszkodliwić straż, więc spokojnie...

Co byś zrobił, gdyby spotkała cię ta sama sytuacja co wyżej, próbowałbyś uciec, ale nie udałoby się, a za karę przymusowo by cię sponifikowali?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bronił się ile wlezie, wiedząc że i tak mnie się ni nie może stać poza ponifikacją. potem jako kucyk do equestrii mieszkać w ponyville z wypranym mózgiem i poznać mane6 albo założyć FOL dla skonwertowanych bez wypranego mózgu. opcjonalnie bym hejcił księżniczki i założył partię socjalistyczną i wylądować na księżycu.

co byś zrobił gdybyś przypadkiem wylądował w sieci armii amerykańskiej i hasłem na wszystko by było 12345 ?

Edytowano przez izy97
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Ten mikrofon to Glock, widzimy to, zły Glock, widzimy to, więc masz pecha stary bolszewicki dziadzie" :D

 

Co byś zrobił/-a gdyby za tą katastrofę w Obozie Bractwa Śniącego z filmiku poniżej, byłaby odpowiedzialna Zalgo Pinkamina?

http://www.youtube.com/watch?v=ZC1MFjK9GKU

Edytowano przez MasterBezi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Schował do portfela (a jak się nie zmieści to kupię drugi itd.). Po co mają na ziemi leżeć?

Co byś zrobił gdybyś nie wiedział co masz zrobić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Insomnia: Wymieniłbym na złotówki i kupił skrzynkę Sprite'a, sobie zostawił 350 tys. złotych, a resztę oddał rodzicom. Brat nic nie dostanie bo był niegrzeczny. :C

 

plo1154: Ja zawsze wiem co mam zrobić. :)

 

Po prostu Tomek: Nie odmówiłbym. Biorę.

 

Co byś zrobił gdyby przez twój przedpokój przebiegło kilkudziesięciu nudystów?

Edytowano przez Damikkos
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...