Skocz do zawartości

[Zabawa] Co byś zrobił, gdyby...


Amani

Recommended Posts

To bym napisał swój nick z YT :yay:

 

Co byś zrobił/-a gdyby (anty)equestriańska inkwizycja przestałaby istnieć na forum a jej członkowie staliby się zwykłymi userami a władzę na forum przejęłyby Mane6 i Derpy?

(ja bym się cieszył, bo by moderacja trzymała moją stronę xD)

Edytowano przez MasterBezi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yyy... "Prison Break" (?)

Co byś zrobił/-a gdyby okazało się że w San Andreas Ballasi (czytaj jako "Balast") (wrogo nastawiony gang do naszego protagonisty CJ'a - ludzie ubrani na fioletowo) to FOL a Rodziny z Grove Street (gang do którego należy między innymi nasz protagonista CJ - ludzie ubrani na zielono) to POZ?

Edytowano przez MasterBezi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie skorzystałbym, jeszcze w ramach wejściówki bym spłonął na stosie za to że nie wierzę w Boga. (bo pewnie skazaliby mnie na średniowiecze)

 

Co byś zrobił/-a gdyby okazało się, że Mane6 i Derpy w ficu "No Ponies" były podstawione a prawdziwe ukrywają się w naszym świecie, dowiedziały się o masakrze w Ponyville i w ramach zemsty robią serię zamachów bombowych w moskiewskim metrze i dokonują masakry na moskiewskim lotnisku a ja w dodatku pomagam dziewczynom?

Edytowano przez MasterBezi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(a ten kto wybił wszystkich w Ponyville wg ciebie to "bohater komunizmu")
 

Zanim by mnie porwali to bym powiedział... "Ekhem... Patrz... Pinkamina za tobą".

Co byś zrobił/-a gdybym ogłosił żałobę narodową z powodu brutalnej śmierci Bellaminy (siostry PP w Silent Ponyville)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(A nie, to też terrorysta, ale nie róbmy offtopu.)

 

Uczestniczyłbym w niej. Nie spodziewałeś się tego, ah?

 

Co byś zrobił, gdybym przeniósł się do Equestrii, otworzył portal, zabrał wszystkich, ale to wszystkich chętnych i rozkręcił tam bimbrownię?

Edytowano przez Po prostu Tomek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekhem.... *Telefon do Fionki* "Cześć Fionka, Tomek i jego ekipa chcą przejść do Equestrii by otruć kuce ruską wódą".

Co byś zrobił/-a gdyby nagle Mane6, Derpy, Geralt i Triss dostali się do świata GTA: San Andreas? (to się już stało dzięki moim modyfikacjom xD)

Edytowano przez MasterBezi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Otruć? Jesteś, cholera, niereformowalny. Żadnej chęci zgody...)

Nie mój świat, ergo absolutnie się tym nie przejmuję. Choć z drugiej strony szkoda Geralta i Triss, tacy ludzie pójdą na zmarnowanie w tym miejscu zepsucia i dekadencji...

 

Co byś zrobił, gdyby w wyniku dziwnej fluktuacji naszej sfery wszyscy obudziliby się jutro jako kucyki?

Edytowano przez Po prostu Tomek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(jeśli tak nazywasz pokochanie kucyków... zgoda z komunistą, rzecz niepojęta - dla mnie, orędownika USA i Zachodu  :D)

 

Patatajałbym jako Eagle Desert :yay: (jeśli nie wiecie kto to, odwołuje do wątku z moim pierwszym OC)

Co byś zrobił/-a gdyby Big Smoke z San Andreas zajął Kreml?

Edytowano przez MasterBezi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku. jak jakikolwiek Nierosjanin zajmie Kreml to znaczy że po chwili to kreml zajmie się nim, jego rodziną i jego państwem.

 

Co byś zrobił gdyby Celestia postanowiła zrobić unię z ZSRR i by powstało Equestriańsie SSR?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Rodziny z Grove Street się nie boją tajnych służb rosyjskich)

 

Zerowe prawdopodobieństwo a nawet jeśli, Mane6 i Derpy wzniecą bunt.

Co by było gdyby ziomale z GSF (Grove Street Family) przenieśli się do czasów dwudziestolecia międzywojennego i zrobili zamach na Lenina i Stalina a Carl Johnson vel CJ osobiście odebrał życie tym panom?

Edytowano przez MasterBezi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(tylko że w San Andreas są 3 miasta - Los Santos, San Fierro, Las Venturas a z którego tych miast pochodzi GSF to już sam znajdź odpowiedź)

Przygarnąłbym Mane6 i Derpy i wyjechałbym z nimi do Los Santos... Oczywiście winę zwalił na Ballasów i Armię Czerwoną.

Co byś zrobił/-a gdyby Ballasi okazali się wtyką bolszewików w San Andreas?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(a co tam. wszystkie trzy załatwimy, a tak poza tym strzelam - San Ferriero? bo po włosku brzmi. reszta to raczej hiszpański.)

hmm, w razie problemów podeślemy mu parę starych T-55 i MiG-21 no i 1 000 000 000 AK-47, jeżeli to prawda.

co byś zrobił gdyby Applejack była wtyką moich towarzyszy ze wschodu u elementów harmonii?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(nie zgadłeś - nie ma ich w San Fierro: podpowiedź, miasto GSF jest alegorią do Los Angeles w świecie realnym. a AJ prędzej by dała się zabić niż by przystała do komuchów, a że StalinCHWC zrobił taką przeróbkę to nie świadczy to o niczym)

I tak bym nie był menelem... Bo nielegalnie czerpałbym z magii przyjaźni i... Z romansu z Mane6 i Derpy :yay:

Co byś zrobił/-a gdyby bycie menelem byłoby cnotą?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(no to Los Santos. a Applejack to przecież robotni...czka (?), więc pasuje. a StalinCWHC to prawicowiec. dla jaj się tak nazwał. pod jednym z jego filmików kłóciłem się z nim na temat polityki i od tego czasu go nie lubię, chociaż parodie robi całkiem całkiem.

edit: masterbezi to zwolennik Rule34... tylko moim zdaniem nie można mieć romansu z siedmioma istotami naraz - zazdrość między nimi.)

nie rozumiałbym jaki w tym sens i żył jak dotychczas.

edit: szkoda by było, przecież piszemy... kulturalnie.

co byś zrobił gdyby Twilight Sparkle była faszystą i wywołała wojnę domową w imieniu rasy nadkucy - jednorożców?

Edytowano przez izy97
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...