Skocz do zawartości

[Zabawa] Co byś zrobił, gdyby...


Amani

Recommended Posts

Nie latałbym  :rainpriest:  Po przeczytaniu dużej ilości opisów z OC-etów stwierdzam, że szybkie latanie jest zbyt Mainstreamowe

Co byś zrobił/a gdybyś miał (wątpliwą) przyjemność możliwość poznania Molestii( tak w postaci Molestii)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Słucham?

-Witaj jestem Bogiem i pragnę ci pow...

-Ta jasne( odkłada telefon)- Ileż mogą do mnie dzwonić jacyś psyho? - Ehhh zapomiałem że pracuję w psychiatryku...

Co zrobiłbyś gdybyś został wciągnięty do czrnej dziury?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co, Lyra? Co powiesz na małą zemstę na moich starych kolegach z klasy? (mam na myśli publiczne upokorzenie poprzez tajemnicze wyciągnięcie majtek oraz nagranie tego i wrzucenie na JuTuby a potem tymczasową ponifikację, jeśli umie odwalić takie coś, w co wątpię).

tak, jestem brutalny ^^

Podaję dalej, bo dobre jest.

Edytowano przez Damikkos
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarezerwowałbym sobie jakieś cztery dni wolnego. Bo prawdopodobnie ten sylwester mógłby się nieco przeciągnąć. No i odkopałbym jeden ze słoików wypełnionych gotówką, może się przydać.

 

Co byś zrobił, gdybyś kiedyś musiał rozmawiać z kapustą pragnącą ocalić swe życie nim przypieczętujesz jej los w bigosie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ciekawsze rzeczy do roboty -.-

 

Co byś zrobił gdybyś trafił do obozu koncentracyjnego dla dzieci w wieku 2 -16 lat w Łodzi?(Chodzi mi o czasu II wojny.Jeśli ktoś ma więcej lat niech sobie przynajmniej wyobrazi,że jest młodszy)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błagam...czy tylko ja jestem osobą z rocznika 2000,która myśli o tym na poważnie?(Zwłaszcza,że jestem łodzianką)

 

Więc ja bym za pewne nie wytrzymałabym tam 1 tygodnia bo zmarłabym z głodu...

 

dalej(bo odpowiedziałam na własne pytanie ._. )

Edytowano przez Chibi MaLinka
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obóz dla dzieci w wieku 6-12 lat. o ile się nie mylę Niemcy takie dzieci albo mordowali, albo zniemczali. A że raczej zniemczyć bym się nie dał, zostałbym zabity, zameczony, zagłodzony, utopiony w latrynie bądź zagazowany.

 

Co byś zrobił, gdybyś mógł cofnąć się w czasie, a wiedziałbyś, że twoja babcia siedzi w Majdanku?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...