Skocz do zawartości

[Zabawa] Co byś zrobił, gdyby...


Amani

Recommended Posts

"Jak wy tu dotarliście? mogę jakoś pomóc? " po czym spróbowałbym rozpocząć rozmowę o Equestrii, o nich i kupie innych rzeczy, a jak by weszli rodzice potraktował bym ich dość... agresywnie, żeby zostawili mnie i mane6 w spokoju.

dalej

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed Fluttershy schowałbym mieso, to jest pewne. Twilight pokazałbym swoją skromną kolekcję książek. Pinkie pokazałbym jak grać na komputerze. Z Rainbow Dash spróbowałbym ścignąć się na rowerze, AJ dałbym jabłuszko, a Rarity pożyczył koledze :v

 

Co byś zrobił/a, gdybyś został/a wybrany/a do turnieju Mortal Kombat. Odejście z turnieju oznacza śmierć przez implozję. Jakiego stylu walki byś użył/a.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż spróbowałbym zawiązać sojusz z jakimś silnym wojownikiem np Scorpionem gdyby się udało to przy okazji poprosiłbym go żeby ze mną potrenował przed turniejem więc wzorował bym się na jego stylu walki

Co byś zrobił gdyby Sombra wylądował w naszym świecie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odetchnąłbym pełną piersią, ale zaraz po tym spędziłbym długie dni, a może i miesiące na opłakiwaniu jedynych ważnych dla mnie ludzi - mojej rodziny. Bo nie zostałoby mi na tym świecie już nic cennego. Błąkałbym się po opuszczonych miastach, z jednej strony radując się spokojem, a z drugiej roniąc łzy nad bliskimi. I tak przez lata. Albo umarłbym ze starości, albo popełniłbym samobójstwo.
 
Co byś zrobił, gdybyś żył w kraju Trzeciego Świata gdzieś w Afryce i miał szansę się wyrwać, wiedząc, że twoja rodzina będzie ukarana za twoją ucieczkę?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...