Skocz do zawartości

[Zabawa] Co byś zrobił, gdyby...


Amani

Recommended Posts

  • 6 months later...

Zaśmiałabym się i przytuliłabym a potem bym zadzwoniła do miłych panów co przyjeżdżają z białym szlafroczkiem.

 

Co byś zrobił/a gdyby nagle świat znalazł się w rękach Czarnego Słońca? (podpowiedź nazistowska sekta na której była wzorowana Hydra z Marwela ( nikt nie jest pewny czy ta sekta zniknęła czy dalej gdzieś jest))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cofnąłbym się do przeszłości i zatrzymał siebie przed zabiciem ojca. 

Co byś zrobił/a, gdyby ludzkości była zagrożona nieznaną chorobą a jedynym sposobem na zatrzymanie eksterminacji naszego gatunku,  byłoby zabicie wszystkich ci bliskich gołymi rękoma?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już od dawna mam gotowy plan w razie jakiejkolwiek wojny, która mogłaby mi zagrażać - ucieczka na Madagaskar.

 

Co byś zrobił gdybyś w wigilie w nocy wyszedł z łóżka do kuchni po coś do picia i spotkał świętego Mikołaja ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw sfochał bym się na rodziców, potem przemyślałbym wszystko jeszcze raz i sfochał się jeszcze bardziej

Co byś zrobił gdyby, okazało się ze żyłeś w magicznej klatce,  twoi bliscy to złudzenie, a całe otoczenie było tylko magią królewskich sióstr?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uznał, że mam schizofrenię bo nie mam brata bliźniaka i szukał pomocy u psychiatry.

 

Co byś zrobił, gdybyś wiedział, że jutro będzie koniec świata ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od stosunków między mną a tymi rodzicami. W mojej sytuacji wybrałbym matkę. 

Ci zrobiłbys gdyby,  Bóg/diabeł zaoferowałby ci nieśmiertelność, władze i wszech potęgę w zamian za śmierć połowy mieszkańców Afryki? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodziłbym się, po czym sprawił, aby dusze tych biedaków trafiły do nieba ( tak na prawdę to nie, ale tak by było ciekawiej ).

 

Co byś zrobił/a, gdybyś znalazł/a w pokoju małego niedźwiedzia?

Edytowano przez Phosky
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...