Skocz do zawartości

[Zabawa] Co byś zrobił, gdyby...


Amani

Recommended Posts

Zadzwonił bym na straż miejską za to że psy srają mi na osiedlu a zanim przyjadą to bym w odpowiednich rękawiczkach odczepił gówno od kasy a potem przedarł kase chusteczką bo gówno asz tak nie zabrudzi. XD

Co byś zrobił gdybyś był świadkiem napadu na bank ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Odciągnąłbym go na dłuższą metę i poszedłbym z tym do sądu.(Pod warunkiem, że uzyskam wpierw osiemnastkę:shrug:)

Co byś zrobił, gdyby ludzie stworzyliby Equestrię do Oculus Rifta.(Jest już jakiś prototyp, ale marny)

Edytowano przez Lucas
A co mam do stracenia?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki

Podałbym mu coś ciepłego, ostatecznie moją kurtkę.(Widziałem tego eksperyment i tylko jedna kobieta pomogła, a reszta poszli won!)

Co byś zrobił, gdybyś musiał zająć się czyszczeniem końskiej stajni, gdy od tego zależałoby Twoje życie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuciłbym wpierw tam swojego kumpla by sprawdził czy jest bezpiecznie, zanim sam wejdę.

Co byś zrobił, gdyby sufit nad Tobą mi się zawalił? Zgadniesz też kogo byłaby to wina?

PS: She's friendly now and dat was joke. :rd8:

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogodziłbym się z tym. Szczerze, jest to mi obojętne, byle to nie skończyło się na niczym, tylko na sensownej, interesującej fabule na którą liczę.

Co byś zrobił, gdybyś przestał wreszcie zapytywać o komunistkę? W końcu i jej to się znudzi. :soa2:

Edytowano przez Lucas
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...