Skocz do zawartości

Odcinek 4 - One Bad Apple


Bezik

Recommended Posts

To że do następnego odcinka zostało jeszcze 17 dni, to jest jakiś błąd, czy serio tak dziwnie sobie plan ułożyli? No i gdzie to można sprawdzić ?:D

@Edit

Dzięki Linds, nie czytam wszystkiego co nowe, to też nie wiedziałem ;p

Data emisji: 24.11.2012

Tytuł: One Bad Apple

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu te odcinki muszą być co tydzień. Nie mogą być to dwa dni :fluttershy4: Nie mogę się doczekać ^-^

Bo gdyby nowe odcinki puszczano w tak szybkim tempie to szybko opadłby hype na kucyki, zabawki, gadżety, a i fandom długo by nie pociągnął.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu te odcinki muszą być co tydzień. Nie mogą być to dwa dni :fluttershy4: Nie mogę się doczekać ^-^

Dobrze jest, czekanie wzmaga apetyt :D A poza tym w roku masz bodajże 52 tygodnie, zakładając że mamy sezon taki jak dwa pierwsze, to pół roku będziesz bez kuców.. A jakby były co kilka dni to ten okres by się jeszcze bardziej wydłużył ;]

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze że to był błąd,nie mógłbym osobiście czekać 2 tygodnie do następnego odcinka.

Rozumiem zaostrzanie apetytu, dwa tygodnie to już trochę za długo. I z każdym dniem rosną oczekiwania. Coś, co przychodzi zbyt łatwo lub jest pospolite nie ucieszy jak coś na co trzeba było poczekać. Ma to dobre i złe strony, bo jeśli będzie to dobre, to uczieszy, ale jeśli będzie przeciętne lub, niech Bóg broni, złe, to zawiść się spotęguje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny odcinek, podobał mi się bo o CMC ^^ Pluszy? - Nowa CMC, - Diamond Tiara i Silver Spoon były, - DT i SS były niemiłe ale kuzynka AB dała im popalić - Diamond Tiara = Świnia? xd - PIOSENKA TAK EPICKA I FAJNA ŻE SŁOWAMI TEGO NIE OPISZĘ - Albo mi się zdawało albo Scoot powiedziała słowa "my father" O.o - Scoot poleciała przez sekundę ;P Minuszy? Nope, I don't think so. Czyli 10/10 I really enjoyed that :> Poza tym macie piosenkę:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sam obejrzałem mały procent odcinka, ale z tego co widziałem najbardziej podobała mi się piosenka (link 2 posty wyżej), oraz moment gdy dziewczyny

naprawiały swój zniszczony wcześniej pojazd na paradę.

Zauważyliście że w tamtym momencie była muzyka z "The A Team"? :rainderp: Hub has balls! Teraz tylko zaczekać na całość! Edit: Rany, już przerobili piosenkę "Bad Seed"! Wersja rockowa i niestety bez głosów, ale jest...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8,20/10

+ GAKGAKGAK 8 razy

+ Whooves

+ Nowa postać, mimo bycia "s**ą jakich mało" - kocham Babs Seed <333

+ Powrót CMC

+ CMC Engineers

+ CMC Drivers

+ Tiara i Silver Spoon

+ "Dark Side" [Referencja do Gwiezdnych Wojen, ponownie]

+ Hackerzy z /v/, mimo przeszkodzenia w oglądaniu - ten atak był genialny xD

+ Berry Punch

+ Lyra

+ Bon Bon

+ Cloud Kicker

+ Carrot Top

+ Ciekawa fabuła.

+ GENIALNA PIOSENKAAAAAAAA

+ Wpadka hackerów - Użyli Discorda i Discord Song przy drugim ataku :rainderp:

- Lagi, lagi wszędzie

- MALUUUUUUTKI udział Mane 6

- Mimo, że atak był śmiechowy - jednak troszkę zdenerwował.

- Nie było Krysi.

- Nie było Roju..

- Nie było Luny...

- OXOXOXOXO, NAWET CELESTII NIE BYŁO XD

- Nie mogę nic wymyślić, więc wstawiam minusa bez powodu

Podsumowując: Odcinek był świetny. Kuco-Dres w wersji żeńskiej + 4 CMC na odległość i CMC Drivers/Engineers zniszczyły. A potem atak hackerów... Bezcenne. Pierwszy był ciekawy, drugi jeszcze lepszy. "HACKED BY /v/ U MAD HORSEFU*KERS?". Mimo przeszkodzenia w spokojnym oglądaniu - Warto było chociażby zobaczyć :3 Potem CHMARA easter-eggowych background-ponies... A ostateczna zmiana strony Babs Seed była świetna :3

Tak BTW: Zaledwie godzina od odcinka i zobaczcie ile jest wyników po wpisaniu na Tubach "Babs Seed"...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...