Skocz do zawartości

Odcinek 4 - One Bad Apple


Bezik

Recommended Posts

Całkiem fajny odcinek, ale przez młodszego brata (mały trzylatek, a daje popalić), który cały czas mi przeszkadzał nie mogłam się skupić (ale potem i tak oglądał ze mną). No i jeszcze ten mój angielski ... :flutterblush:. Ocenię dokładniej kiedy będzie przetłumaczony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po początku sezonu i "Crystal Empire" miałem wątpliwości co do przyszłości tego serialu - myliłem się, bardzo, cholercia, mocno :) "One bad apple" przywrócił MLP:FiM wszystko to co najlepsze w tym serialu, i wszystko co spowodowało, że zacząłem to oglądać: kupa śmiechu, fajne piosenki, puszczanie oka do widza :) Jak do tej pory uważam, że jest to najlepszy odcinek sezonu. Do rzeczy: +Derpy i Whooves :D +Motyw muzyczny z "Drużyny A" - spadłem z krzesła! +Fajna fabuła +Świetne zakończenie +Babs! - naprawdę ją polubiłem +Scootaloo grająca na bębnach :D +Pinkie Pie i jej sałatka wegetariańska +"Złota" Sweetie Belle +Nawiązanie do melodii jaką gra Pinkie Pie w "Swarm of the Century" :D Minusy: brak Kapitalny odcinek, świetnie się oglądało, super historyjka i w ogóle same 'achy' i 'ochy' :) !!!

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, odcinek moim zdaniem świetny. Jak na razie najlepszy z tego sezonu. Powiedzmy: 9,5/10 Mam nadzieję, że dalej będzie tylko lepiej. Piosenka super, tylko ta sama animacja CMC biegnących do kamery pojawia się w niej chyba se 4 razy. No ale dobra. Masa humoru, odcinki z CMC zawsze mi się podobają. I Scootaloo lata ciutkę wyżej :) Plus za nawiązanie do Star Wars i motyw z A-Team.

No i ja cały czas miałem nadzieję, że jednak nie zdążą :>

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...