Skocz do zawartości

Odcinek 4 - One Bad Apple


Bezik

Recommended Posts

Po początku sezonu i "Crystal Empire" miałem wątpliwości co do przyszłości tego serialu - myliłem się, bardzo, cholercia, mocno :)

"One bad apple" przywrócił MLP:FiM wszystko to co najlepsze w tym serialu, i wszystko co spowodowało, że zacząłem to oglądać: kupa śmiechu, fajne piosenki, puszczanie oka do widza :) Jak do tej pory uważam, że jest to najlepszy odcinek sezonu.

Do rzeczy:

+Derpy i Whooves :D

+Motyw muzyczny z "Drużyny A" - spadłem z krzesła!

+Fajna fabuła

+Świetne zakończenie

+Babs! - naprawdę ją polubiłem

+Scootaloo grająca na bębnach :D

+Pinkie Pie i jej sałatka wegetariańska

+"Złota" Sweetie Belle

+Nawiązanie do melodii jaką gra Pinkie Pie w "Swarm of the Century" :D

Minusy:

brak

Kapitalny odcinek, świetnie się oglądało, super historyjka i w ogóle same 'achy' i 'ochy' :) !!!

Nie mógłbym tego ująć lepiej!

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, obejrzałem odcinek, ale zrozumiałem co 3 słowo. Jednak kontekst zrozumiałem niemal w każdym zdaniu. Wszystko przez ten mój tragiczny angielski. Ale dobra. daje odcinkowi 8+/10. Zdecydowanie bardziej mi się podobał "Too Many Pinkies". Plusy: +Fabuła odcinka +Piosenka +CMC + nowy Crusander +Diamond Tiara i Silver Spoon +"Dark Site" +Sam początek odcinka Minusy -Mało Mane6 -Brak "Dear Princess Celestia" które było w poprzednim odcinku -Nie było Princessek?! Edit: Współczuje PhosiQwi. Patrze na jego kanał a tu bezgraniczny spam "Kiedy będą napisy?" To trzeba być wytrzymałym żeby tworzyć tłumaczenia do tego jak ma się 2k +2 widzów. Niech żyje bezgraniczny SPAMMING!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie widziałam tylko piosenkę ale nie długo obejrzę cały odcinek.Zapowiada się dobrze.Piosenki BARDZO dobrze się słucha.Na początku gdy zobaczyłam Babs Seed ,od razu skojarzyłam mi się z fandomem ale teraz wszystko jest git.:fluttershy5: Motyw z Babs wychodzącą z ekranu w kinie-bardzo dobry...ale te uśmiechający się popcorn i cola kojarzą mi się z "domem dla zmyślonych przyjaciół pani foster" :P.Fajne jest też to jak na początku widać tylko cienie CMC. Tu piosenka jakby ktoś nie widział :

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny odcinek i to baardzo. Nowa klaczka- Babs Seed była straasznie brzydka i do tego taka sucz jakich mało w Equestrii ale na koniec fajnie rozprawiła się z Diamond Tiarą i Silver Spoon (lol, nie lubię tych ). Fabuła- epicka i piosenka też całkiem przyjemna ale w poprzednich sezonach były lepsze. Nie było listu do Celestii, to minus jest i to duuży, no i oczywiście brak mane6 bo w tym odcinku były raczej tłem, no może po za Applejack ale jej też było bardzo mało. I ogólnie momentami szkoda mi było klaczek z CMC bo sympatyczne są. Sorry, że to takie chaotyczne jest ale takie jest i będzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie obejrzałam odcinek. Plusy: Nowa klaczka, nowe święto, pokój którejś z CMC, złota Sweetie Bell, piosenka!, kolejna porażka DT i SS, latająca Pinkie, okulary Rarity, AB i poszukiwania stroju, CMC Clubhouse!, muzyka z "roju stulecia", Mane6, osioł w okularach XD, krowa z któregoś odc., mokre CMC, Scootaloo i bębny, NOWA CMC!YAY!, "Blablablablablabla..." Sweetie Belle Odcinek(bez napisów):

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tych którzy ciągle się nudzą (ja też jakby co) czekaniem na wersję z napisami- oto linki do odcinka... od tyłu! Część pierwsza (czyli w normalnym odcinku część druga):

http://www.youtube.com/watch?v=MgPu4hGme2o

Część druga (czyli początek):

http://www.youtube.com/watch?v=Xb5SB3ngVDE

@Up: No i jaki sens ma teraz mój post, co? :rainbowcry: Useless!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie, nie, nie... Sztuczny... Pierwszy odcinek do którego naprawdę się zawiodłem... Co jak co, ale wolałbym, żeby sama dostała nauczkę, że ciężko się nauczyła lekcji i na końcu żeby wszystkie usiadły razem i AJ wytłumaczyła w czym problem (no i by CMC też dostały karę za swoje złe zachowanie).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle Scootaloo ma ojca (albo mi się przesłyszało ale sprawdzałam i mi się nie przesłyszało) więc Scootaloo przestała być sierotą ale ojca nie pokazali mimo że' date=' po usłyszeniu tych słów miałam nadzieje, że go zobaczymy, no ale go niestety nie było.[/quote']

Ale był ojciec Rarci. A może ojciec Rarci = ojciec kurczaka? Discuss! :rariderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O. M. G. :wat: HOLY FFFF... Po prostu spójrzcie na to! 15:11 w odcinku z polskimi napisami, po prawej:

Dołączona grafika

Pojawia się w tym stroju jeszcze 2 razy w tej scenie, w tym raz wtedy, kiedy Scoot przyśpiesza platformą Pinkie-> Przelatuje wtedy przed "szybą", krzycząc (pomijam to że 2 sekundy wcześniej już go wyprzedziły)!!! Biedny Whooves...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mogę napisać. Odcinek świetny, piosenka także. Mocno zdziwiło mnie to na początku jak Babs zniszczyła tą dynie i stała się zła. Zakończenie dobre ale wolałbym jednak aby ona wpadła do tego bagna, jakaś nauczka się należy :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...