Skocz do zawartości

Odcinek 4 - One Bad Apple


Bezik

Recommended Posts

Odcinek dobry ale bywały lepsze. Plusy: - A-team music - CMC song - veggie salad - ojciec Rarity łowi ryby i wcina spalone naleśniki? też to zauważyliście? super easter egg, dla takich smaczków warto oglądać MLP Minusy: - mało śmiesznych akcji jak w odcinku z gazetką i plotkami (cakelestia, zamiana ról AJ z Maciem, nawiązanie do TRIXIE itd.), tutaj tego zabrakło - czyżby twórcy usuneli całkowicie Derpy z serialu? Rozumiem że dwópart miałb być epicki i pomienięto tą postać, ale ani w odcinku z pinkie i teraz CMC też jej nie było :( BTW na cholerę wam te listy do celestii? Przecież to najnudniesza cześć odcinka i fajnie że nikt już nie marnuje czasu antenowego na ten nudny element. Tylko wyjątkowo jeden list od AJ był genialny, reszta to zwykłe zapychacze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem już o plusach / minusach, ale zapomniałem o jednym. Może mi pamięć szwankuje ale kurcz... Scootaloo nigdy nie "latała", a w tym odcinku zaczyna odrywać się od ziemi. Natomiast u SweetieBelle ujawnia się magia. Póki co ledwie iskrzy, ale jak tak dalej pójdzie to po dłuższym treningu będzie chodzącym generatorem Tesli. No i ta scena z płaczem (widać, że jej siostrą jest Rarity) :lyra2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam że twórcom udało się mnie zaskoczyć. Motyw ''złej'' Babs Seed, bardzo fajna i klimatyczna piosenka, nawiazanie do ''Bohatera ostatniej akcji'', i motyw z Drużyną A, wiele uroczych scenek z CMC... ten odcinek naprawdę jest super! I wg mnie najzupełniej wystarczy ten odcinek poświęcony CMC w tym sezonie, bo skoro mam 13 odcinków na ten sezon, to lepiej poświęcić więcej uwagi mane6. I tylko jedno mnie bolało - trochę za mało AJ....znowu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu znalazłem czas na obejrzenie odcinka :fluttershy5: Nie powiem nic nowego. Odcinek fajny. Wróce do niego pewno nie raz. Super piosenka oraz pomysł z motywem z "Drużyny A" Nawet ojciec z zaciekawieniem podszedł zobaczyć, co oglądam :fluttershy4:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...