Skocz do zawartości

Odcinek 4 - One Bad Apple


Bezik

Recommended Posts

Gość Exterminatore

Mi się spodobał ten odcinek chyba najbardziej ze wszystkich wydanych do tej pory(pozostaje teraz czekać na skopany dubbing do września[przy dobrych wiatrach]).Ale najbardziej mnie rozwaliła końcówka,jak Diamond Tiara i Silver Spoon(jeśli źle napisałem to sorry)wpadły w błoto ^^ Btw.szkoda,że nikt nie ma ochoty nagrać coveru piosenek 3 sezonu.Bo przyznam się,że chętnie bym posłuchał np.ballady o kryształowych kucykach śpiewanej przez jakieś fanki(oczywiście takie,które potrafią śpiewać,a nie piszczeć - bo jak słucham niektórch fandubbów[tak to się chyba nazywa],to aż mi uszy odpadają,a serce zaczyna boleć). :twilight5:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkurzał mnie ten odcinek (nie cierpię złośliwości) :rd12:

A powiedz mi przyjacielu jaki brony lub pegasis lubi?

To teraz czekam na odcinek w którym Bads Seed wraca do Ponyville ale razem z nowymi członkami CMC. Czyli taki odcinek w którym byłoby coś w stylu zjeździe CMC

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, mi się bardzo podobał ten odcinek. To, że Babs seed była złośliwa, przez większość odcinka, to nie znaczy, że cały odcinek jest zły. Od razu polubiłem Babs, za wygląd, aczkolwiek dziwiło mnie Jej zachowanie, ale wszystko okazało się na końcu odcinka. Oczywiście nikt nie lubi złośliwości, sam ich nienawidzę i też nie lubię tej złośliwej Babs, ale pod koniec odcinka dopiero pokazała swoje prawdziwe oblicze, które jest naprawdę fajne i ciekawe. Umie się postawić, potrafi walczyć za swoich przyjaciół itd. A piosenka to po prostu mistrzostwo. Mój kolejny ulubiony kawałek z MLP :). Jak dla mnie, to jeden z najlepszych odcinków z CMC.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odcinek dobry, ciekawy, lekko wzruszający. Podobał mi się bardziej, niż poprzedni. Natomiast postaci Babs Seed nie polubiłem, mimo, że jej zachowanie było w jakimś sensie usprawiedliwione. No trudno, dla mnie to nadal kucykowa wersja Gildy (a nawet gorzej, bo od kucyków można wymagać więcej niż od gryfów :P). Dlatego w końcówce życzyłem jej upokorzenia, ale rozumiem - zwrot akcji, morał, te sprawy. Generalnie, kawał dobrej roboty - póki co, sezon trzeci trzyma poziom. Aha, no i piosenka! Wpada w ucho, nie powiem. Bardzo fajny kawałek, który jeszcze podwyższa końcową ocenę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie urzekły momentu w którym Bads Seed" ukrywa ogonem swój bok przed CMC i Diamond Tiara. Przy CMC to myślałem że ma znaczek , a przy diamond tiarze okazało się że nie ma. Więc mnie to troche zaskoczyło , póki AJ nie powiedziała o tym intydencie z Manhatannu. ODC. był super , ale piosenka była super takie rymy wyszły dobrze przy napisach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny odcinek, nowa piosenka wymiata, „jutub” aż puchnie od nowych remixów i przeróbek.

Iiii mogę nieco naciągać ale… czy przypadkiem nie było w tym odcinku nawiązania do greckiej mitologii? A konkretniej do mitu ze złotym jabłkiem?

ee, yup, niestety... Jak ja słyszę te wszystkie covery facetów z niskim głosem śpiewających Babs seeds, to mi się niedobrze robi ;p To jest piosenka która brzmi słodko tylko na ustach CMC! (ja nie mówię że nie lubię Bronyfieda/Cyrila/etc, ale nie każdy się do wszystkiego nadaje... właściwie to ich ubóstwiam :D )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie podobał pod każdym względem, dużo słodkości :D Po za tym historia była dobra, nie wiem czego sie czepiacie. Była dręczona, przyjechała zeby od tego odpocząć, i znowu jej wypominają ze znaczka nie ma, więc staje po drugiej stronie, co jest przewidywalne, w końcu to tylko dzieciak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Nie chce mi się rozpisywać,odcinek był jak dla mnie mądry bo nauczył że nie można dokuczać innym,że lepiej dowiedzieć się czegoś wcześniej niż robić zemstę itp.Dla mnie historia też ciekawa,ale to tylko me zdanie. A piosenka epicka :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość CherryGrove

Ten odcinek wywarł na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Jak dowiedziałem się, że będzie odcinek o CMC w głowie miałem myśli "znowu będą szukać znaczków, nic nie odkryją, nuda" a tutaj zaskoczenie. Postać Babs Seed, która nagle zmienia swoje nastawienie jest świetna. CMC szykujące pułapkę - z początku naprawdę im współczułem i chciałem, żeby im się udało. Jednak zdecydowanie najlepszym elementem była piosenka. Wszystkie w 3 sezonie do tej pory trzymają poziom, ale "Bad Seed" zajmuje dla mnie miejsce na podium spośród wszystkich piosenek w serialu. Nie powiem które, bo to ciężka decyzja ale na pewno jest jedną z najlepszych (ta urocza Sweetie Belle pijąca koktajl :3 ). Ogólna ocena 9/10, gdyż trochę za mało mane6 ale w końcu to nie o nich był ten odcinek :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od odcinka minęło trochę czasu i moja ocena może być niedokładną... Nie chce mi się pisać wybitnie długiego postu, dlatego ograniczę się tylko do wad i zalet. Wady: - Problem odcinka - Dwulicowość Dabs Seed - Widział ktoś Derpy? Zalety: - Piosenka, której "teledysk" ukazuje CMC słodszymi niż są. - Mokre CMC (if you know what i mean) Ogólna ocena: 8/10


:drurrp: jestem zbyt leniwy na usuwanie podpisu tapatalka.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem Sweetie Belle i polecam ten odcinek :sweetie: Do plusów zaliczam piosenkę, bo CMC. Urocze CMC, bo CMC. Pinkie Pie i jej żarciki słowne, bo to Pinkie Pie, a ja lubię żarciki słowne. Złota Sweetie :fabulous: i muzyka ze sceny budowania złotego jabłka (CMC A-Team :rainderp:) Babs Seed była taka jakaś... odrzucająca, nawet pod koniec odcinka nie żywiłem do niej sympatii czy współczucia. No bo jak - Cutie Mark Crusaders dobrodusznie proponują dołączenie do klubu, a tu takie zachowanie? Karygodne! :twilight9: Oczywiście całej tej sytuacji można było uniknąć, gdyby Scootaloo i Apple Bloom posłuchały Sweetie i poskarżyły się Applejack... :sweetie2: (Bym zapomniał - Diamond Tiara i Silver Spoon, niech was piekło pochłonie! Przez was Sweetie płacze! :twiangry:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...