Skocz do zawartości

Zapytaj Pinkie Pie!


EmoTacoZ

Recommended Posts

Gość Exterminatore

Salut Pinkie. I have questions: Latałaś kiedyś w wielkiej bance mydlanej? Jak dużo słodkości wcinasz w przeciągu dnia? Jak rozbudzić w sobie taką imprezową bestię jak ty?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ,Pinkie , mam kilka pytań: 1. Co robić by łamać prawa rządzące światem tak łatwo jak Ty? 2.Co robić , by być jak ty? 3. Czy mnie lubisz? 4. Czy przyjdziesz do mnie na święta i Sylwestra? lala lala lala la lala la ŁIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!!!!!!:pinkie:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pinkie, wiesz, że jest ci bardzo do twarzy z wąsami? Czy kiedykolwiek łamałaś coś innego, niż prawa grawitacji i czwartą ścianę? Lubisz Zap jabłka? Czy nadałaś jakieś imiona swoim klonom? Jeśli tak, to jakie? Czy policzyłaś swoje klony, czy ci się nie chciało?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Hej Pinkie, mam kolekcję pytań ^^: 1. Co sądzisz o sylwestrze? :D 2. Jakie masz plany na niego? Napijemy się razem? 3. Jakie słodycze najbardziej lubisz? 4. Hug? :3 Pozdrawiam :hug:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Hej Pinkie!

Czy w Equestrii obchodzi się tłusty czwartek?

Jeśli tak, to czy tradycyjnie sprzedajecie z państwem Cake pączki, czy jednak jakieś inne wyroby cukiernicze? Bo jakoś pączków w Cukrowym Kąciku nigdy nie widziałem. No może za wyjątkiem tych z dziurką, ale one są zwykle bez nadzienia, to nie są prawdziwymi pączkami... czy może się mylę? Jak myślisz Pinkie? Ty się na tym lepiej znasz...

O, to przy okazji zapytam o faworki. Macie tam faworki? A jeśli tak, to czy takie dobre z delikatnego, kruchego ciasta? Bo moja babcia robiła bardzo dobre faworki, właśnie takie kruche, podczas gdy większość faworków jakie widzę w sklepach jest taka miękka, elastyczna i tłusta i nie są aż tak dobre. Wiele słyszałem o talencie cukierniczym państwa Cake, więc zakładam, że pewnie robią dobre faworki, ale nie zaszkodzi zapytać... w razie czego spróbuję zdobyć przepis ;)

I jeszcze jedno pytanie... potrafisz eksplodować pięć razy?

I... w jaki sposób oddychałaś, jak Trixie pozbawiła Cię pyszczka? Rozumiem, że niemożność mówienia była dla Ciebie o wiele większym problemem, niż niemożność oddychania, ale jednak mnie to ciekawi ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Zawsze zastanawiała mnie jedna rzecz... Pracowałaś Mieszkałaś na farmie kamieni, znasz wiele legend i stworów... Podobno znasz te legendy od swojej Babci, skąd ona je zna? Czyżby sama się o nich dowiedziała? A może czytała o nich? Czyżby Twoja babcia była profesor z Canterlotu a my o tym nie wiemy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Iluzja Pie

Okej , skoro po pierwszym pytaniu ustaliliśmy dlaczego jestem Tobą to przejdźmy do następnego .

1.Jeżeli ja jestem Tobą a ty mną to kim byłybyśmy teraz jeżeli by nas nie było ?

2.Jeżeli miałabyś wybierać między kolorem Ciemnym różowym a jasnym różowym to jaki byś wybrała .

Mam nadzieje że ten test wykaże do końca że twoja teoria z czarną dziurą i wielkim tortem jest prawdziwa :D

A ty , drogi Spromultisie nie zakazuj rozmawiać Pinkie z Pinkie Bo tylko Pinkie Może decydować o tym czy Pinkie będzie rozmawiać z Pinkie ... uff... trochę mnie to zmęczyło

W każdym razie czy myślisz że Pinkie Pie może być przyjaciółką Pinkie Pie ? :pinkiederpy:

Pewnie tak !!! :pinkie2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy zabawa ma istotny wpływ na życie kucyka?

Czy w twoim umyśle istnieje coś takiego jak prawa fizyki? :crazy:

Jaka była najlepsza zabawa w której brałaś udział? Dlaczego?

Zastanawiałaś się kiedyś dlaczego niektórzy postrzegają cię jakoś osobę chorą psychicznie? :C

Zostaniemy przyjaciółkami? :pinkiehug:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Cześć Pinkie :pinkiehug: ^^. Dawno mnie tu nie było, więc przejdźmy do pytań..

1. Co sądzisz o lenistwie?

2. Jak Ty to robisz że praktycznie cały czas jesteś wesoła? o_O

3. Lubisz czekoladę? :D

Pozdrawiam :hug:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanka ode mnie :pinkie2:

1. Co sądzisz o Twlight? :twilight4:

2. Jestem tu nowa. Urządzimy imprezke? :pinkie2:

3. Jakie było ostatnia impreza na której byłaś/ byłaś jej organizatorką? :pinkie2:

4. Wiesz, że jesteś, byłaś i będziesz moim ukochanym kucykiem, czyli best pony ever, bo lepszego kucyka od ciebie nie ma :flutterblush:

5. Chcesz być moją przyjaciółką? :pinkie2::pinkiehug:http://mlppolska.pl/images/smilies/pinkiehug.png

To tyle z mojej stony :pinkie2::pinkie2::pinkie2::pinkie2::pinkie2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...