Skocz do zawartości

Zapytaj Pinkie Pie!


EmoTacoZ

Recommended Posts

Pytania pytania pytania. Chwila... *Różowa bomba dymna i znalezienie się na kanapie* Lepiej.

1. Dlaczego nie zadałem ci jeszcze pytania? o_O

2. Czy jak odetniesz sobie ogon to nagle odrośnie?

3. Twój stosunek do kwaśnych słodyczy to...?

4. Czyż ten piesek nie jest słodki? ^^

bounce_2_by_lupisvulpes-d6qjagb.gifsomething_to_help_me_by_lupisvulpes-d732 To ShowTime :D Też kocha urządzać epickie imprezy. I na dodatek kicha konfetti ^^

5. Co widzisz patrząc przed siebie?

6. Znasz Deadpoola? :v

7: Albo ten piesek ^^

parti_the_pinata_design_for_viral_blue_b To żywa piniata i wysypują się z niej cukierki! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 4 months later...
  • 2 months later...

Hej, Pinkie! <3

 

1. Miałaś kiedyś filozoficzne, głębokie myśli? Jeśli tak, podzielisz się nimi?

2. Jeżeli ty to Pinkamena, a Pinkamena to ty i zależnie od Twojego/jej nastroju ''zmieniacie się'', to czy masz czasami coś w rodzaju wojny osobowości? Jakby Twoja druga strona kłóciła się z Tobą?

3. Czy Twoja grzywa Ci przeszkadza? W sensie, masz czasem problem z ułożeniem jej?

4. Nie irytuje Cię to, że Twoje przyjaciółki czasami nie biorą Twojego zachowania na poważnie?

5. Co czułaś, kiedy byłaś pod wpływem zaklęcia(?) Discorda? Czy coś w środku mówiło Ci, że popełniasz błąd?

6. Mogłabyś wpaść na moje urodziny?

7. Podoba Ci się jakiś ogier?

8. Miałaś jakieś szczególne marzenie, będąc małą klaczką?

 

Przepraszam, jeśli pytania się powtórzyły...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Pinkie

1. który emotikom o tobie najlepszy wg ciebie--->1  :pinkie:

                                                                              2 :pinkie4thwall:wg mnie najlepszy<---

                                                                              3 :portalface::portalflank:

                                                                              4  :crazy:

                                                                              5 :ppshrug:

                                                        musisz wybrać dwa, to do zobaczenia :pinkie2:          

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Witam cię serdecznie Pinkie :pinkiesmile:

Mam do ciebie parę pytanek :

1. Jak to jest być różowym?

2. Dlaczego ty i Maud Pie tak strasznie się różnicie?

3. Co myślisz na temat Chrysalis?

Pozdrawiam :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Cześć Pinkie Pie! Może nikt Ci tego nie mówił, ale moim zdaniem masz najpiękniejsze oczy w całej Equestrii:wrWgR: Świetnie pasują do twojego różowego koloru :P

1. Co sądzisz o introwertykach? Wbrew pozorom ich życie wcale nie musi być i nie jest smutne.

2. Znasz coś takiego, jak człowiek? (Domyślam się, że ty pewnie tak :P)

3. Czy mogłabyś wreszcie wpaść do mnie metodą czwartej ściany? Widziałem filmik, na którym wchodzisz gościowi przez ekran komputerowy. Mi też tak zrób, chociażby przez telewizor :)

4. Czy byłabyś w stanie bawić się na imprezie, na której bylibyśmy tylko ja i ty?

5. Będziesz na moich urodzinach 11 marca?

6. Zaprosisz mnie do Equestrii, a ściślej mówiąc wciągniesz mnie do niej? Przynajmniej na jakiś czas, bo jednak tęskniłbym za światem ludzi mimo wszystko.

7. Przytulisz mnie?

8. Czy miałaś chociaż jeden dzień bez imprezy, odkąd stałaś się "tą" Pinkie Pie, czyli od dnia otrzymania znaczka?

9. Co sądzisz na temat Fegeleina, czyli najlepszego kawalarza świata?a_94c83b86.jpg  W moim świecie on robi najlepsze psikusy :P

10. Jak podobasz się sobie z głosem Julii Kołakowskiej-Bytner? (Ja od razu powiem, że w takiej wersji dużo bardziej mi się podobasz. Z jej głosem brzmisz jakoś dużo lepiej dla mnie :P:P )

Edytowano przez SebastianRichCountryOwner
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Gdy pojechałem do Manehattanu by szerzyć przyjaźń ( ͡° ͜ʖ ͡°), to kiedy w ciemnym zauku uśmiechnąłem się do klaczy, która akurat wypłaciła pieniądze z bankomatu, ona zaczeła krzyczeć rzuciła we mnie tymi pieniędzmi, wzieła mnie za kopyto do swojego mieszkania i mnie związała, a potem gapiła się na mnie przez jakąś godzinę aż do momentu gdy zasnąłem. Czy to jest jakiś rodzaj przyjaźni w Manehattan?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Cześć Pinkie. co u ciebie ?

1 Czy uważasz ze to normalne ze w tym roku jeszcze się nie uśmiechałem ?

2 Co myślisz o tym filmiku

Spoiler

 

 

3 Co myślisz o osobach które śmieją się tylko kiedy komuś dzieje się coś złego ?

4 Zorganizujesz imprezę dla dziecka Cadence i Shininga ?

5 Czy wiesz że z prostą grzywą jesteś ładniejsza ?

Edytowano przez Nightbringer
Po prostu chce coś dopisać czy to takie ważne żeby podawać powód edycji ?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...