Skocz do zawartości

Pinkie Pie odpowiada


EmoTacoZ

Recommended Posts

Z radosnej okazji, iż niedługo, bo to zaledwie jakieś dziewięć miesięcy, wakacje, mam dla Was kolejne radosne wieści!!
Odpowiedzi Pinkie! Zapewne przez wielu długo oczekiwane, nareszcie się zjawiają, przeto zapraszam do lektury!! ^^

 

~~

Qahnariin:
Jak to jest łamać prawa fizyki? Czy to jest fajne? Naucz mnie!


Och... tego nie da się nauczyć, głuptasie, nauczyć to da się tych praw, a nie tego jak się je łamie! ^^
A czy jest to fajne? No~ na pewno! Zupełnie tak jak oddychanie pod wodą! Albo~ babeczki!! x]



Nightbringer:
Cześć Pinkie.
Czy wiesz że 12 lipca jest Światowy Dzień Imprezy ?
Planujesz zrobić jakąś ogromną imprezę na te okazję ?


O tak, o tak! Kolejne święto do mojego kalendarzyka świetnych świąt!!! :pinkie2:
I uwierz! Właśnie z tej okazji odbyła się u nas imprezowa impreza~ mamy nawet zdjęcia!! : D


ain_t_no_party_like_a_pinkie_pie_party_b



Pinkie... tam jest Ciebie dwa... na tym zdjęciu... jeśli nie więcej...

Hah! Bo na taką imprezę jedna Pinkie to za mało!!

Pinkie... niczego Cię nie nauczyła ta zabawa z klonującym jeziorkiem?

Nauczyła .__. dlatego teraz klonuje się tylko w sprawdzonych punktach naukowych z atestem księżniczki Twilight! D:


Stworek:
Pinkie Pie, czy pomogłabyś naszej Pinkamenie przywrócić radość?

Nikomu tego nie odmawiam, zwłaszcza sobie x)
No~ w pewnym sensie sobie... Czaisz?! xD


I czy chciałabyś być w związku z Cheese'm?

Ehehe~ umm... nie myślałam, nie zastanawiałam się jeszcze nad tym... Naprawdę! Wcale! :lie:

 

Legion:
Jest możliwość abyś zdradziła sekret składu twojej ZUPKI?

Mojej zupki~? ^^ Czyżby chodziło Ci o słynny mój kociołek? x) Istnieją różne wariacje tego przepisu, ale wiedz, iż najważniejszym jego składnikiem jest~ przyjaźń!! ...i cukier. Bo przyjaźń to magia, stąd bierze się ten cały urok i czar kociołka, a cukier... cukier - jego nigdy dosyć *-* emm, oczywiście chodzi o metafizyczny cukier...ale nie tylko!! ^^

 

!Halucynowaa!:
1. Jaki jest Twój ulubiony smak babeczki?

Umm~ Malinowe! Nie! Truuuu~skawkowe, albo eee~!! Wiśnia!! Czereśnia~!! Wiem!! Babeczki babeczkowe!!!

Babeczkowe eee... w sensie, że jakie? Da się to w ogóle tak?

Oczywiście, tak samo jak z plackiem o smaku placka!!


pie-flavor-o.gif



Aha... skoro tak mówisz, jak dla mnie brzmi to legalnie o_0

2. Sama wymyślasz przepisy na Twoje słodycze?

Niezupełnie, raczej je znajduję, a to w kuchni, a to w piwnicy czy na strychu, w bibliotece, w tajnym schowku w lesie Everfree albo też - tu powstają te najlepsze - w najdalszych i najciemniejszych zakamarkach mojej główki ^^ no tak, tyle że to wszystko odnosi się do składników, proporcje z kolei zawsze improwizuję!

3. Zrobiłaś kiedyś kawał Fluttershy?

Tak, oczywiście!! Każdy dostał to, na co zasługuje! ^^


BrillantCandy:
Pinkie!
1.Czy to prawda, że Twój ulubiony kolor to różowy?


Myślałam, że to większa tajemnica... umm... no tak, tak, zgadza się!! (choć to bardziej taki, wiesz, styl bycia)

2.Jak bardzo go uwielbiasz?

Tak!

3.Zdajesz sobie sprawę ze swojego zachowania? :D

Owszem, jestem świadoma swojej działalności w czasie i przestrzeni!~ nauczyłam się tej formułki od Twilight, bo podobno pomaga spławić takich śmiesznych kuców, co to biegają za Tobą z kaftanem, nie żeby to się często zdarzało, ale~ to naprawdę działa nie wiedzieć czemu!! xP

4.Czy rozumiesz znaczenie słów, które sama wymyślasz na poczekaniu?

Czasem tak~ czasem nie~ k'apponta? x)

5.Podoba Ci się Twoja grzywa?

No ba! : D

6.Co byś zmieniła w swoim wyglądzie gdybyś mogła coś zmienić?

Pewnie wszystko! Taka transformacja to dopiero musiałaby być zabawa! ^^
...chociaż pewnie nie na stałe - jednak wolałabym, aby przyjaciółki mnie rozpoznały! x]


7.Poznałabyś ludzi?

Nowych przyjaciół? Też mi pytanie! Oczywiście!!

8.Jesz trawę ? :DDD

Tak? o.O

9.Do ilu liczysz?

Do tylu, ilu potrafię! ...chyba że sytuacja tego wymaga, to mogę wtedy nawet policzyć do szarlotki!

10.Wiesz co to A?

Ale które Αa, ha~? : D

11.Czy zamieniłabyś swoje przyjaciółki na inne?

Niee-eeeeee!! : D

 

PONYmen:
Witaj Pinkie Pie! Jak ty łamiesz prawa fizyki?

 
Tak wielu chciałoby to wiedzieć, a do tak niewielu dociera, że nie wszystko można tak spokojnie objąć rozumem jakby się to często chciało i bywają na tym świecie takie rzeczy, które to się mieszczą poza rozległymi granicami rozsądku! A to właśnie jedna z nich - moje niecodzienne podejście do prawów tej całej fizyki... jaaasne to już?! ^^
 
Lubisz mnie?
 
Hmm... pomyślmy, niech się zastanowię... hmm, mhm, haha, też pytanie! Oczywiście, że tak!    :pinkiehug: 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

W tym roku, podobnie jak w zeszłym, odpowiedzi Pinkie pojawiły się w I połowie września - to było podobieństwo, a różnica tu jest taka, że w 2013 na kolejną paczkę odpowiedzi użytkownicy musieli czekać aż do stycznia, tu możecie się więcej od Pinkie dowiedzieć już w listopadzie! O ile ją zrozumiecie, bo ja dalej nie ogarniam ostatnich linijek, zapraszam do lektury przez duże y! ^^

~~


Sajback Gray Fox:
1. Dlaczego nie zadałem ci jeszcze pytania? o_O <--o tu!

Jak nie jak tak? Widzisz je tutaj na górze? :cheerilee:



2. Czy jak odetniesz sobie ogon to nagle odrośnie? <-- i tutaj!

Haha, czy ja Ci wyglądam na jaszczurkę? xD


flat,550x550,075,f.jpg


No ten... zawsze można spróbować, Rarity odrósł, nie...? ;x
a jaszczurki nie przypomina! ...jak dobrze się przyjrzeć xI



3. Twój stosunek do kwaśnych słodyczy to...? <--o, i tu kolejne pytanie, wymieniać dalej? :3

Słodki :3


W sensie słodko-kwaśny?

Nie, słodki, podobnie jak do słodkich słodyczy...
ale tam jest słodki nie tylko w przenośni! ^^


A do gorzkich...?

Gorzkie słodycze? o_0 Haha haha, dobreee!! xD


4. Czyż ten piesek nie jest słodki? ^^

A nie wiem, nie próbowałam xP
...
Ach! W takim sensie słodki, a to tak, jest słodziaszny! xD



5. Co widzisz patrząc przed siebie?

tumblr_md353jmxck1qzywsoo5_400.gif
tumblr_mxluq2zqsv1s8zax5o1_500.gif
tumblr_md353jmxck1qzywsoo4_500.gif


Tajemnicą takiego spojrzenia jest odpowiedni dystans do wszystkiego! :pinkie4:


6. Znasz Deadpoola? :v

Hmmm... :lie:

No, od tego się już nie wykręcisz, mamy materiał dowodowy! x]


dream_team_by_atryl-d6d3y1s.png  ~ guilty/no regrets ♥



7: Albo ten piesek ^^

Piñata powiadasz? Czyli warto byłoby go poznać... dogłębnie, mam takie wrażenie :crazy:




BezimiennyKot:
Pinkie, dręczy mnie pewne pytanie. Mianowicie, skąd się biorą dzieci?

Hmm... z kapusty może, huh? : D
Nieee... z kapusty to się biorą małe źrebaki! xP
Więc może bocian je przynosi i...
E-e, bocian przynosi prezenty na święta, wiesz, jest pomocnikiem Mikołaja~ ;x
To w takim razie, hm, podgrzewasz cukier i...
Nie, Dis, to przepis na karmel, nie na dzieci!! Jak ty o niczym nie wiesz -__-
To jaka jest prawidłowa odpowiedź?! >,<

Będziesz potrzebował:
-dwóch różnopłciowych przedstawicieli tego samego gatunku!
-cukier, dużo cukru!
-masło!
-mąkę!
-miłość, dużo miłości!
-ale jeszcze więcej cukru!!
-bitą śmietanę, mm~!!
-jakieś dodatki jak czekolada, owoce lub... jeszcze więcej cukru!! ^^


To brzmi jak przepis na ciasto, ale słuchamy dalej~ ^^

No tak, nigdy nie zastanawiałeś się, dlaczego te wszystkie maleństwa są takie słodkie? Ale mniejsza o to! Potem starczy się tylko porządnie wziąć do pracy... czy też zabawy jak kto woli, bo pieczenie wypieków raczej pod to drugie się zalicza i... I gotowe! : D

Co? Dzieci? o_0

Nieee-eee, ciasto oczywiście x)

...aha, a dzieci? :v


Jeśli będziesz mieć odpowiednio dużo szczęścia, a mam tu na myśli promieniowania z równoległych galaktyk w kwadracie gamma i dzeta, takie, aby amplituda ich pokrywała się ze stopniem sprężystości DNA i zrogowacenia przynajmniej połowy odcinków RNA, to może to zaowocować zaawansowaną reakcją biomechanicznochemiczną w danych organizmach żywych i przez klonowanie się odpowiednio na tę okazję spreparowanych komórek macierzystych powstaje portal niskiej stabilności i szerokiego przepływu z prostopadłym wymiarem. I z tego przecięcia właśnie się biorą dzieci! Proste to jak drut kolczasty w magazynie słoików! ^^

Wiesz... to ja chyba zostanę przy poprzednim przepisie... :rd11:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Ponowne otwarcie zapytajek, hurra!! Wiem, że wszyscy na to czekali i teraz stało się!!

I także z tej okazji odpowiedzi na grudniowe pytania zadane jakieś czas temu, no bo... w grudniu, no! :v

 

~~
 
FlutterBlue Melody:
1. Jakiego typu lubisz seriale?
 
Komedie i horrory, ale tak naprawdę wszelakie seriale się da obejrzeć, jeśli ma się do tego odpowiednie towarzystwo! ^^
 
Seriale komediowe znam, ale horrorowe? Nigdy nie słyszałem o żadnych dobrych...
 
Bo właśnie nie muszą być dobre - i o to chodzi! :pinkie4:
 
2. Lubisz Nutellę?

pinkie_pie_sure_loves_nutella_by_immorta

...a li znasz kogoś kto jej nie lubi? 0.O
 
 
DJ pinkie:
Hej pinkie wiem że lubisz sie śmiać więc prosze o żart bo zawsze mnie rozśmieszają twoje żarciki
 
Oho, żarcik na życzenie, toż to specjalna okazja, a to oznacza... Diss, podaj mi ten koszyczek!!
 

Ten? A co w nim jest?
 
Sucharki szczęścia, takie coś jak ciasteczka szczęścia, tylko zamiast wróżb są żarciki! : D
 

Aha... :v
 

Rozmawiają dwie kangurzyce:
- Chciałabyś mieć dwójkę dzieci?
- A wiesz, to nie na moją kieszeń.

 
Heh, nawet niezłe... x]
 
Nie rozumiem .-.
 

Jak nie? Popatrz, kangury mają takie kieszenie i...
 
I ogony! Haha, załapałam, kangury mają ogony! :lol:

 
Taa... cokolwiek powiesz, Pinkie... :rd11:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ego Draconis:

CzykiedykolwiekzrobiłaśimprezęurodzinowąKsiężniczceCelestii,KsiężniczceLuniealboKsiężniczceCadens?

 

Tylko raz udało mi się urządzić imprezę urodzinową dla Cadance. Była dobra muzyka, maty do tańczenia, wielka kula dyskotekowa, którą dostałam od podejrzanego, zamaskowanego kucyka, pełno słodyczy i ogromny stos prezentów! Choć umieszczenie prawdziwych kryształów w torcie, wypolerowanie na błysk posadzki w sali bankietowej, czy urządzenie zawodów w bujaniu się na żyrandolu mogły się wydawać chybionymi pomysłami, to wszyscy wspaniale się bawili!

 

Do czasu gdy z kuli dyskotekowej wysunęły się kolce i spadła w stronę gości, a jeden z prezentów okazał się zakamuflowaną bombą.

 

Hej, przecież to nie moja wina! Sprzedawca wcale nie wyglądał na żądnego krwi zamachowca. Poza tym, dreszczyk emocji potrafi świetnie ożywić każdą imprezę! W szczególności gdy mogę pobawić się w sapera.

 

Masz rację, chyba lepiej się trzymać tego, że impreza była udana.

 

Albo nawet bombowa! Łapiesz?

 

Tia...

 

A co do Księżniczki Celestii i Luny... To one w ogóle obchodzą urodziny? Nigdy o żadnych nie słyszałam.

 

Pewnie wstydzą się ilości świeczek na torcie.

 

Nie bądź głupi! Czym więcej świeczek, tym większy tort! Dla nich musiałabym upiec prawdziwego giganta. Nie wiem jak księżniczka Luna, ale Celestia by podołała. Nie bez podstawy ma mistrzowską rangę w Gildii Cukru! Muszę je kiedyś zapytać o wiek.

 

Jak chcesz, ale wolałbym wtedy nie być w pobliżu.

 

 

PONYmen:

Dlaczego cie jeszcze nie złapali za łamanie PRAW fizyki?

 

Ponieważ świetnie się ukrywam. Agenci MORONS, czyli Międzykucykowej Organizacji Ratunku i Ochrony Naturalnej Symetrii, ciągle depczą mi po podkowach. Chcą zamknąć mnie w specjalnej izolatce, gdzie nie potrafiłabym używać swoich zdolności. Planują ujarzmić wszystko co dla nich niezrozumiałe i zaprowadzić perfekcyjny ład na świecie. Co za nuda! Udało mi się kilka razy złamać prawa fizyki zaraz pod ich nosami. Wiesz ile zajęło im później łatanie dziur w kontinuum czasoprzestrzennym?

 

Właśnie, ile?

 

Nooo... cztery minuty. Ale przynajmniej dobrze się bawiłam! Chcecie poznać mój sekret?

 

Nie wiem... może?

 

Grunt to wyczucie momentu, gdy planety ustawiają się w odpowiedni sposób. Można się teleportować,poznać tajemnicę drugiej przecznicy, albo zagotować wodę w czajniku siłą swojego umysłu. Ale tylko słodką wodę! No i pamiętajcie, wielka siła to wielka zabawa!

Edytowano przez Baffling
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Sally21:
Hej, Pinkie! <3
 
Hej :3
 
1. Miałaś kiedyś filozoficzne, głębokie myśli? Jeśli tak, podzielisz się nimi?
 
Na przykład klasyczne już: chimmy-wiśnia czy wiśnio-changa?! Przez dwa sezony jeszcze nie znalazła się jedna prawdziwa, prawidłowa, ostatecznie jedyna odpowiedź na to pytanie!! A nie tylko ja nad nim główkowałam, trzeba dodać!!! :I
 
Hmm... a nie wydaje Ci się, że pytanie na temat kosmosu czy sensu istnienia byłby bardziej... nie wiem, filozoficzne?
 
Dis pls, to kieś banały! Chimmy-wiśnio-changa to prawdziwa pożywka dla filozofów ~ w przenośni i dosłownie! I ciężki orzech do zgryzienia... w przenośni, bo dosłownie to raczej wiśnia, tak twarda, że właściwie jej pestka ^^" Ale nie powiem, że to pestka, gdyż to by znaczyło, że to bardzo łatwe, heh... mimo że pestka jest twardsza od orzecha... ... ... pogubiłam się :I
 
Ok, ok, starczy już tych filozofii...
 
 
2. Jeżeli ty to Pinkamena, a Pinkamena to ty i zależnie od Twojego/jej nastroju ''zmieniacie się'', to czy masz czasami coś w rodzaju wojny osobowości? Jakby Twoja druga strona kłóciła się z Tobą?
 
Bez przerwy! :crazy: I to nie tyle kłótnia, co impreza... i gości jest więcej niż jedna biedna Pinkamena ;]
 
 
3. Czy Twoja grzywa Ci przeszkadza? W sensie, masz czasem problem z ułożeniem jej?
 
Nie, mi absolutnie nie przeszkadza, problemy to mają dopiero Ci, co próbują ją ułożyć... tak, Rarity, o Tobie też mowa xP
 
 
4. Nie irytuje Cię to, że Twoje przyjaciółki czasami nie biorą Twojego zachowania na poważnie?
 
Ani trochę, a to dlatego że~ bądźmy poważni, sama siebie biorę trochę z przymrużeniem piątej powieki ;]
 
 
5. Co czułaś, kiedy byłaś pod wpływem zaklęcia(?) Discorda? Czy coś w środku mówiło Ci, że popełniasz błąd?
 
Zabawne, ale nic, nic szczególnego... Pamiętam, że w momencie, kiedy Twilight mnie odczarowała, no to wtedy było już zabawnie, bo halo ~ byłam szara, haha - zupełnie jak moje siostry, hahaha! x] Ale, umm... wcześniej też miałam wrażenie, że byłam sobą o_O chociaż w praktyce okazało się, że... no nie do końca ^^" najwidoczniej tak działało zaklęcie Discorda, hm? Wydawało się mi to normalne, ot nawet przyjaciółkom zdarzy się o coś pokłócić, ale jak teraz o tym myślę... z takiego byle powodu? ._. Ech, na twoim miejscu zapytałabym o szczegóły samego Discorda, on na pewno wie, jak to działa, jednak gwarancji, że to zdradzi nie mogę dać, a nawet jeśli, nigdy nie wiadomo, czy to, co mówi to prawda czy jeno stek papieru : D
 
 
6. Mogłabyś wpaść na moje urodziny?
 
Czy bym chciała? Jasne!!! ^^ Czy bym mogła? Hm... bądźmy kreatywni, a pewnie jakiś sposób się znajdzie ;]
 
 
7. Podoba Ci się jakiś ogier?
 
Umm... :D
To znaczy... tak?
Hehe ;x
Czyli... tak?
Wiadomo, tu i ówdzie znajdzie się jakiś przystojny, zabawny...
Czyli tak?! :D
Zaraz tam od razu podoba... ^^"
Czyli...?
Następne pytanie!!! :P
 
 
8. Miałaś jakieś szczególne marzenie, będąc małą klaczką?
 
Nie... znaczy się, nie, że wcale, tylko to nie było nic szczególnego ^^" to głównie dlatego, że życie na farmie samo w sobie nie było jakieś szczególne - cały dzień praca przy kamieniach i mało uśmiechów, marzyłam, żeby to się zmieniło i... stało się! :D
 
 
Przepraszam, jeśli pytania się powtórzyły...
 
A nic nie szkodzi ;}
 
 
maks123:

hej Pinkie
1. który emotikom o tobie najlepszy wg ciebie?

 
Muszę wybrać numer 2, powiadasz? ;] hah, no~ tu muszę Ci przyznać rację - nie ma to jak łamanie czwartej ściany ;]

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...

Space:
Cześć Pinkie! Co sądzisz na temat filmiku "Smile HD"?
Heeej... taa, Smile HD... haha, nie ma to jak fandomowa twórczość, no nie? hihi!
Wszystko w porządku?
W jak najlepszym!! :crazy:


Crystal Laughter:
Witam cię serdecznie Pinkie  :pinkiesmile:
Hejka! :pinkiesmile: 

1. Jak to jest być różowym?
Jestem taka od urodzenia i nie narzekam, więc wnioskuję, że dzisiaj będzie dobry dzień!! ^^
Pinkie, ale dziś 1. września x)
I co? Dla mnie to brzmi jak nowa przygoda, w drogę!!
Niby dokąd?
Dis, nie zawracaj sobie głowy takimi szczegółami ;]

2. Dlaczego ty i Maud Pie tak strasznie się różnicie?
Różnimy? Ależ ona jest dla mnie jak siostra~ to JEST moja siostra! Jesteśmy jak dwie krople oranżady! Znaczy nie do końca, ale obie mamy kopyta, grzywy, lubimy kamienie... w ogóle to jesteśmy z jednej farmy kamieni, skoro o nich mowa! No i jednej rodziny, tak, a poza tym, bardzo się kochamy! x)

3. Co myślisz na temat Chrysalis?
Zabawna z niej królowa! Na pierwszy rzut poręczą wyglądała strasznie, takie dziurawe nie wiadomo skąd to przyszło i pojawiło się znikąd na ślubie królewskiej pary, ale po wielkim finale drugiego sezonu, po tym jak została pokonana przez typowy sposób na pokonanie czarnego charakteru #77 straciła swoją nutkę grozy ze swojej zwodniczej arii!! ^^
Co... :rainderp:
Tak, Dis, dokładnie, poza tym, ty dzisiaj stawiasz obiad!
Ja naprawdę o czymś nie wiem... :wut:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

mylitaja:
Pomocy!
urządziłabyś dziką imprezę w mojej szkole podczas lekcji?

Ktoś powiedział impreza? I to do tego dzika?! Pinkie zaraz idzie temu zaradzić! :salut:
Ale chwila... w szkole powiadasz? I do tego podczas lekcji? Hmm... to nieco komplikuje sprawę... wiesz, zawsze można poczekać z imprezą do końca zajęć, ale jak te zajęcia są naprawdę nuuudne to sorry, tak czy inaczej chyba skonsultuję to z Cheerilee! ^^

 


SebastianRichCountryOwner:
Cześć Pinkie Pie! Może nikt Ci tego nie mówił, ale moim zdaniem masz najpiękniejsze oczy w całej Equestrii :wrWgR:
Świetnie pasują do twojego różowego koloru :P
Dziękuję!! Miło mi to słyszeć!! <3

1. Co sądzisz o introwertykach? Wbrew pozorom ich życie wcale nie musi być i nie jest smutne.
No ba! W sensie... czaisz jakby czyjeś życie MUSIAŁO byś smutne? To by było ten, no... smutne! Wiadomo, że na każdego znajdzie się sposób, aby go rozweselić, nawet introlektyka! Chociaż po nich czasem nie za bardzo widać, że bywają weseli! No ale trudno, szczerze, też do końca nie rozumiem ich podejścia do zabawy, ale hej, przecież nie wszyscy rozumieją mnie, więc wszystko się zgadza! Wzajemne zrozumienie to podstawa, zaś wzajemne niezrozumienie to już trudniejsza sztuka!! 

2. Znasz coś takiego, jak człowiek? (Domyślam się, że ty pewnie tak :P)
Tak!! :pinkie2:

 

3. Czy mogłabyś wreszcie wpaść do mnie metodą czwartej ściany? Widziałem filmik, na którym wchodzisz gościowi przez ekran komputerowy. Mi też tak zrób, chociażby przez telewizor :)
O, haha! Z tym, że to nie jest wcale takie proste wbrew pozorom! Nie niemożliwe, ale też nie takie proste... Sekret polega na tym, że takie akcje się po prostu dzieją i nikt nie wie kiedy i dlaczego, zaś mnie tam zdarzają się częściej z~ pewnych względów i~ postaram się, acz niczego nie obiecuję!! ^^

4. Czy byłabyś w stanie bawić się na imprezie, na której bylibyśmy tylko ja i ty?
Im więcej imprezowiczów tym lepiej! Ale i w mniejszą ilość osób da radę! Nie ma to jak uroki kameralnych domówek! W dwójkę pewnie też się uda coś zdziałać... co ja mówię! Na pewno! Na jednej imprezce urodzinowej Gummy'ego byłam tylko ja i on, a potem ni z tego ni z owego zjawiło się tam więcej imprezowiczów! :crazy:

5. Będziesz na moich urodzinach 11 marca?
11 marzec, hmm? To już wiem, na który dzień postarać się wpaść metodą czwartej ściany! :pinkie:

6. Zaprosisz mnie do Equestrii, a ściślej mówiąc wciągniesz mnie do niej? Przynajmniej na jakiś czas, bo jednak tęskniłbym za światem ludzi mimo wszystko.
Słyszałem, że ściąganiem ludzi w te strony zajmuje się Trixie, ale kto ją tam wie?
:ppshrug:
Ale co do zaproszenia, to je mogę Tobie zagwarantować!!

7. Przytulisz mnie?
Oczywiście!! :pinkiehug:

8. Czy miałaś chociaż jeden dzień bez imprezy, odkąd stałaś się "tą" Pinkie Pie, czyli od dnia otrzymania znaczka?
Życie to jedna wielka impreza, a nie mogę powiedzieć, że udało mi się przeżyć choć jeden dzień bez życia, więc nie ;]

9. Co sądzisz na temat Fegeleina, czyli najlepszego kawalarza świata?  W moim świecie on robi najlepsze psikusy :P
Chyba nie znam tego pana, ale skoro twierdzisz, że to najlepszy kawalarz, to chyba jasne, że warto go poznać, nie?!

10. Jak podobasz się sobie z głosem Julii Kołakowskiej-Bytner? (Ja od razu powiem, że w takiej wersji dużo bardziej mi się podobasz. Z jej głosem brzmisz jakoś dużo lepiej dla mnie :P:P )
Dużo lepiej? To znaczy naturalnie, ale wciąż wesoło? ciepło, acz jednocześnie z charakterem~?! Też się sobie podobam!! ^^
Pinkie, nawet nie wiesz, o czy mowa... chyba?
Oj tam, oj tam, sens się zgadza!!
:checkem:
...cokolwiek to znaczy, dobra, na dziś to koniec!! Oi!!

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

szarywilk:
1. Przytulisz mnie?

Ohoho, ależ jasne!! :pinkiehug: 

 

2. Czemu babeczka z pikantnym sosem Cię nie ruszyła a pikantna tęcza już tak?

Tęcza tak naprawdę nie była wcale taka pikantna, przynajmniej nie tylko... Żrąca, aha, to określenie bardziej do niej pasuje, to taka jakby czysta chemia, haha, kto wie, co tam w jej fabryce do niej dodają? XD

 

3. Skoro pan i pani Cake są ziemskimi kucykami, to czemu mają dzieci innych ras? Pani Cake go zdradzała?

Ojej, to takie niefajne podejrzenia, a do tego bezpodstawne ...jeśli wierzyć kucykowej genetyce. Na jej podstawie można by wykluczyć wszelkie zdrady! Ale to ten, to raczej nie do mnie z tym pytaniem, Twi się na tej tematyce lepiej zna! W sensie chodzi o genetykę, nie o zdrady xd

 

 

Power Wolf:
Jak często się zmieniasz w Pinkamene?
Bezz przerwy!! :crazy:  

Umm... naprawdę?

Nie wszystko przecież pokazują w serialu... : D

Ahaha... nie wiem... co o tym myśleć o_0

 

 

ComingTrueMusic:
Gdy pojechałem do Manehattanu by szerzyć przyjaźń ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pinkie Pie approves!
To kiedy w ciemnym zauku uśmiechnąłem się do klaczy, która akurat wypłaciła pieniądze z bankomatu, ona zaczeła krzyczeć rzuciła we mnie tymi pieniędzmi, wzieła mnie za kopyto do swojego mieszkania i mnie związała, a potem gapiła się na mnie przez jakąś godzinę aż do momentu gdy zasnąłem. Czy to jest jakiś rodzaj przyjaźni w Manehattan?

Haha! Powiedziałabym, że to tyćkę, ale tylko tyćkę dziwne... znaczy, powiedziałabym tak, gdybym nie znała Rarity, zaś tak... Tak! Jest to rodzaj manehattaśkiego okazywania przyjaźni! No, albo chociaż tej wersji się trzymajmy, dobrze? ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...