Skocz do zawartości

[Zabawa] Co zrobiłaby Pinkie?


Flaterka

Recommended Posts

W tej zabawie ja daje różne sytuacje, a wy musicie powiedzieć co zrobiłaby w takim momencie nasza różowa ulubienica.:pinkie4:

OBOWIĄZUJE WAS REGULAMIN tzn. Nie wolno przeklinać, spamować, pisać postów uwładczających godności mojej, pinkie oraz waszej! Każdy z was ma do wykorzystania 3 ostrzeżenia czyli jeśli złamiecie ten oraz ogólny regulamin forum dostajecie 1 ostrzeżenie, Po dostaniu 3 takich ostrzeżeń zgłaszam złe zachowanie adminowi, który będzie wiedział co robić.

No więc 1 sytuacja:

Pinkie idzie przez las aż tu nagle wybiega na drużkę wielki niedźwiedź i zaczyna obwąchiwać Pinkie Pie.

Czekam na odpowiedzi i życzę miłej zabawy!:pinkie3:

Podam aktualną rozpiskę punktów:

[justify]kochamchemie - 1 p.

Bellamina - 6 p.

Rrrainbow Dash xD - 3 p.

Teq - 1 p.

KitsunePL - 1 p.

PitPl - 1 p.

Silver Shield - 1 p.

kapi - 2 p.

RedSky 2 p.[/justify]

1. Bellamina

2. Rrrainbow Dash xD

3. eksekwo [przepraszam za zła pisownie] kapi i RedSky

Link do komentarza

Pinkie klonuje się :rainderp:....po czym robi wielkie(1000 klonów Pinkie) Party z Niedźwiedziem.....

Szybko sobie poradziliście (na serio, nie miałam pojęcia że to potrwa 5 minut)

zapomniałam wspomnieć że za odpowiedzi są punkty więc jeden z nich jest twój kochamchemie. Już niedługo kolejna sytuacja. :pinkie:

Link do komentarza

Dobra, kolejna sytuacja: Pinkie Pie wychodzi z domu widzi że na mieście jest wielka impreza, co robi pinkie? Czekam na odpowiedzi! Chcę wspomnieć że teraz będzie tak że kto pierwszy dobrze odpowie ten dostanie 2 punkty, a kto odpowie dobrze jako drugi dostanie jeden punkcik! :fluttershy5:

Link do komentarza

Odkupujesz baloniki! FOREEEVER!

- A...ale...to był wypadek...Pinkie...jak nie chciałem...

- Acha. *smile* To pójdę bez, silly. W końcu mam moje ballon cannon.

Bellamino dostajesz 2 punkciki!

Jeden punkt wędruje do Ciebie Teq!

Jeśli chodzi o kolejną sytuacje to... ...będzie trochę inaczej. Nie dawno odwiedziła mnie Pinkie Pie i kiedy tylko usłyszała słowa gry i zabawy to od razu chciała też się bawić (w końcu to Pinkie) ale gdy wytłumaczyłam jej zasady gry to powiedziała że to nie fair żeby tylko 2 pierwsze osoby dostawały punkty więc tym razem...

KAŻDY dostanie punkcik!

Tak Pinkie każdy kto dobrze odpowie

Choćby był dziesiąty!

Jak już mówiłam każdy kto dobrze odpowie dostanie 1 punkt. Skoro jest ze mną Pinkie Pie to ona opowie kolejną sytuacje, która już się zdarzyła (jak zwykle). Zaczynajmy. Pinkusiu jaka jest kolejna sytuacja?

Supeeeeeeer! OK, to mówię::pinkie2:

Szłam sobie do Fluttershy aż tu nagle wyskoczył Angel i zablokował mi drogę. W żaden sposób nie mogłam się przedostać, a Fluttershy była w domu i nic nic widziała. Co zrobiłam! ZGADNIJCIE! ZGADNIJCIE!:pinkie2:

Link do komentarza

Dałaś mu creme de la creme sałatkę z wisienką na górze, skapywała z niej bita śmietana z cukrem. Przyozdobiona była posiekaną w baloniki i serduszka marchewką, liście sałaty układały się przepięknie, falując na wietrze. Gdy spojrzał na ciebie zdziwiony, przytuliłaś go. Posłał ci grymas, choć ty odebrałaś to jako pełen błogości i szczęścia uśmiech. Pinkie, a co do samych reguł gry, moim zdaniem nie powinno być "kto pierwszy ten lepszy", tylko która odpowiedź jest bardziej kreatywna.

Link do komentarza
Gość Piter Wan Kenobi

Najpierw powiedziałaś żeby Ci ustąpił trochę drogi, ale niestety to nie zadziałało. Więc dałaś mu coś słodkiego,czyli tak jak koleżanka wyżej pisała creme de la creme, on wtedy się ucieszył, zjadł to i na koniec przytulił. Wtedy szczęśliwe mogłaś iść dalej. Nie wiem czy mi się udało, ale liczy się zabawa ^^

Link do komentarza

Muszę was przeprosić bo ciągle zmieniam zasady ale obiecuję że to ostatni raz, no więc: 1. Podaję sytuację a wy na nie odpowiadacie 2. Punkt dostają 2 najciekawsze odpowiedzi. 3. Ja liczę wam punkty I to chyba tyle. Różne prośby co do wątku proszę pisać na PW

Link do komentarza

Po krótkim zastanawianiu się Pinkie wpada na pomysł (i robi to co na moim avatarze) , pędzi z prędkością F-1 do Ponyville , przy okazji klonując się. klon1: rozmawia o ciastkach i bezzębnych krokodylach z Angel ' em klon2: organizuje rzeczy na przyjęcie klon3: skacze dookoła Canterlot kupując balony i prezenty klon4: sprasza gości na imprezę z Ponyville klon5: patrz klon 4 tylko , że z Equestrii klon6: robi sobie przerwę na tort :) klon7: buduję w lesie wielką scenę dla DJ' ia klon8: zaprasza DJ' ia i komentuję zajście. klon9: czuwa nad wszystkim klon10: baluje na przyjęciu klon11: robi Pinkierkiestrę i pomaga DJ' iowi z muzyką klon12: wita gości klon13: łamie wszelkie prawa rządzące światem klon14: strzela z party canona klon15: rzuca czekoladowym tortem w głowę klonowi nr.16 klon16: dostaje czekoladowym tortem w głowę PRAWDZIWA PINKIE : wraca okrężną drogą przez Kryształowe królestwo do domu Fluttershy, wchodzi do środka zaprasza przyjaciółkę na imprezę. Świetnie się bawi , oraz robi kawały klonowi nr.6,15 i 16. Po przyjęciu rozmawia z Fluttershy (nareszcie) , wchłania klony , bez klonowania odprowadza wszystkich do domu (jednocześnie) , śpi przez 5 sekund , po czym organizuję drugie przyjęcie dla Spika z okazji Jego urodzin.

Link do komentarza

PP: Ooooo Angel! Heeeeej! Och! Wyglądasz smutno! Yay! Już wiem co zrobie! Imprezkaaaaa! Specjalnie dla ciebie! I co? I co? Będą baloonyyyyyy! Pyszny tort! Angel: *facepalm* *udaje uśmiech* PP: Och! Już od samego pomysłu uśmiechnełeś się! Zapowiada się taki szczęśliwy dzień! Trzeba wszystkich powiadomić! I oczywiście zaprosić! To, że jestem przy domku Fluttershy, zaczne od niej! Mógłbyś mnie przepuścić? Angel: *przewraca wzrok i robi kolejnego facepalma* *przesuwa sie* PP: Dzięęęękiii! I nie martw się, jeszcze dzisiaj zorganizuje świetne przyjęcie!

Link do komentarza

Ok, mieliśmy 5 odpowiedzi ale najbardziej ujęła mnie odpowiedź od Rainbow Dash xD :

Napisane przez Rrrainbow Dash xD - 03-12-2012 09:56

PP: Ooooo Angel! Heeeeej! Och! Wyglądasz smutno! Yay! Już wiem co zrobie! Imprezkaaaaa! Specjalnie dla ciebie! I co? I co? Będą baloonyyyyyy! Pyszny tort!

Angel: *facepalm* *udaje uśmiech*

PP: Och! Już od samego pomysłu uśmiechnełeś się! Zapowiada się taki szczęśliwy dzień! Trzeba wszystkich powiadomić! I oczywiście zaprosić! To, że jestem przy domku Fluttershy, zaczne od niej! Mógłbyś mnie przepuścić?

Angel: *przewraca wzrok i robi kolejnego facepalma* *przesuwa sie*

PP: Dzięęęękiii! I nie martw się, jeszcze dzisiaj zorganizuje świetne przyjęcie!

ale...

*Mówi jednym tchem* ZgadzamsięztymcopowiedziałaFlaterkaaleogólnietokażdaodpowiedźjestdobraikażdyopróczRainbowDashxDdostajejedenpuntcikaleniebądźciesmutniżemacietylkojedenpunktbozabawasiędopierozaczynaawięcwymienionapowyżejużytkowniczkadostaje2punktynawetniewieciejaksięcieszeiiiiiiiiiiii!!!!!!!

Jak już Pinkie powiedziała Rainbow Dash xD dostaje dwa punkty, a wszyscy pozostali po jednym punkcie.

Kolejna sytuacja już niedługo!

Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...