Skocz do zawartości

Recommended Posts

Dołączona grafika

całkiem ciekawa humanizacja Babs

Ps. ma początku nie byłem przekonany do Babs bo wydawała mi się zbyt okrutna, ale gdy doszłem do sceny kiedy AJ mówi CMC o tym co Babs przechodziła w domi to zacząłem jej współczuć, a gdy pod koniec odcinka Babs stanęła w obronie CMC i zmieszała DT i SS z błotem to zacząłem ją lubić, bo w końcu ktoś utarł tym paniusiom nosa (Chyba załozę temat Zapytaj Babs Seed i zostanę Avatarem tej postaci)

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Akurat jakoś przeglądałam sobie arty z nią. Kucyk fajny, właściwie to fajnie by było, gdyby pojawiła się w kolejnych odcinkach i żeby jej występowanie w MLP nie ograniczyło się tylko do jednego epka.

A tak btw, podoba mi się ten art z jej ludzką wersją~

Dołączona grafika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie polubiłem Babs Seed. Postać zapchajdziura, wymyślona nieco na siłę, by w fandomie się nie czepiali, że CMC jest ciągle w niezmienionym składzie. Do tego kurde, jak można zdradzić kogoś z własnej rodziny i pozwalać przez swój strach, by prześladowcy dokuczali komuś z jej rodziny? Rany, ja jestem wychowany na zasadzie, że rodzina jest ważna, a Apple Bloom zła nie jest przecież, tym bardziej ona nie zasługiwała ani na dokuczanie jej, ani na zdradę kuzynki. Niby się nawróciła, no, ale... I tak jej nie polubiłem, no.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://fc07.deviantart.net/fs70/i/2012/350/e/1/doctor_whooves_in___babs_wolf___by_dm29-d5o984k.png

Może to nie arcik z samą babs ale widać, że Doktorek bardzo zaskoczony wandalizmem oj Babs nie ładnie

no co ta budka jest brzydka i nudna, a ja tylko dodałam jej stylu hehe

eh Zapamiętać nie oglądać Doctora whoo gdy Babs jest w pobliżu

ten art już się znalazł w moich ulubionych :derp2:


ubogo,ale przynajmniej coś mam

winter_seed_by_helhoof-d5oxi8d.png

babs_seed_by_xxredehthecatxx-d5md6yu.png

bad_seed_by_datsmutti-d5mzgdv.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...