Skocz do zawartości

<Babs Seed> Pytania


Paladyn Zanderson

Recommended Posts

Ekhm więc tutaj możecie zadawać pytania do najbardziej twardego i złośliwego Ej chwila moment, co ty o mnie piszesz ? Chcesz w szczenę  . no dobra ostrego źrebaka w Equestrii :flutterblush:

Edit teraz w tym tamacie można zadawać tylko pytania do odpowiedzi powstanie nowy wątek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejo Babs Seed! :twilight2: 1.Ulubiony owoc? 2.Ulubiona książka? 3.Po tym jak zostałaś CMC często przyjeżdżasz do Apple Bloom? 4.Masz jakiś przyjaciół w Manehattanie? 5.Lubisz filmy? 6.Chodzisz do jakiegoś stylisty czy miałaś taką grzywę od zawsze? (ładna jest) 7.Co sądzisz o innych wrednych kucykach takich jak Diamond Tiara? 8.Byłaś kiedyś w Canterlocie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Hej ^^.Mam kilka pytań: 1.Co sądzisz o stereotypach,denerwują Cię czy może przeciwnie? 2.Jakie jest Twoje zdanie o Scootaloo ? 3.Jakie miejsca chciałabyś zwiedzić? Dzięki za odpowiedzi,wszystkiego dobrego :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Takie pytania osobiste Jesli można wiedzieć... Miałaś chłopaka? Czy twoi rodzice nalezą raczej do sztywnych na luzie czy raczej są w miarę normalni? Czy chodzisz do szkoły? A jeśli tak to jakie masz oceny i który przedmiot najbardziej lubisz? Czy podoba ci się Ponywill Czy spotkałaś Pierceskę Celestynę?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fabrykę dżemu pomarańczowego

Przypomniało mi się jak CMC chcieli z kim zesfatać Miss Cheerliee(za nic się nie nauczę jak to napisać poprawnie) i w piosence pojawił się kuc, który miał obsesje na punkcie dżemu.

1.Jak ci idzie w rozbudowywaniu udziału CMC w Manehattanie?

2.Jak mają na imię twoi rodzice?

3.Czy poznałaś Twilight, Fluttershy, Rarity, Rainbow Dash lub Pinkie Pie?

4.Jeśli tak to co o nich sądzisz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Tak jestem wolna :fluttershy4:

No i pytanka

1 Byłaś może na imprezie u Pinkie?

2 ulubiona książka?

3 ulubione słodycze ?

4 Jakie masz talenty np. pisarskie, malarskie, sportowe? ( ja mam talent pisarski, artystyczny i cukierniczy)

5 Uważasz ,że jesteś lubianą postacią

6 gdybyś mogła być jednorożcem lub pegazem kim byś była?

7 Widziałaś jak podmieńce atakowały?

8 Lubisz gdy ktoś Cie wypytuje?

Rozpisałam się :lyra2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Hejo, Babs.

 

Coś dawno nikt się o nic nie pytał, więc trzeba rozruszać dział. A zatem:

 

1. Masz jakiegoś idola, kogoś kto jest dla ciebie ważnym autorytetem?

2. Co tam słychać u twojej siostry? Nadal jest to jedna wielka tajemnica, czy też możesz nam cokolwiek o niej powiedzieć?

3. Miałaś już jakieś ciekawe przygody z gatunku "próby zdobycia znaczka"?

4. Czy przeszkadza ci, że twoje przyjaciółki z Ponyville są takie beztroskie, podczas gdy tobie wcale nie jest lekko w Manehattanie? Czy twoim zdaniem powinny być takie harde jak ty, czy też cieszysz się z tego, że one nie doświadczają takich problemów jakie w Manehattanie są codziennością?

5. Za co byś się przebrała na Noc Koszmarów? Wiem, że to nie ta pora roku, ale po prostu moim zdaniem masz czasem przerażające spojrzenie i pewnie nieźle sobie radzisz w napędzaniu stracha innym kucykom w ową noc. W sumie powinnaś się spotkać z Fluttershy, żeby wymienić się tajnikami spojrzeń, bo to bardzo przydatna w życiu umiejętność :LZ1bP:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka Babs, jeśli pozwolisz : Masz jakiegoś ulubionego kucyka, jak np. Scootaloo wielbi Rainbow Dash?

 

No ba, oczywiście że ma - mnie! 

 

Beauty Paint, to nie było pytanie do Ciebie..

 

Wiem, ale przecież na pewno jestem czyim fanem  :TWcU3: 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...