Skocz do zawartości

Odcinek 5: Magic Duel


Spoiler Cat

Recommended Posts

Jest już na you tube? Trzeba by obejrzeć :P

Trzy proste kroki:

1. Wchodzimy na www.youtube.com

2. W wyszukiwarce wpisujemy "mlp fim magic duel" i naciskamy na lupę

3. Sprawdzamy co jakiś czas czy jest już odcinek

Metoda alternatywna. Wchodzimy na kanał użytkownika PhosiQ i cierpliwie czekamy na wersję z napisami. Enjoy :lyra2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+ Zrozumiałam, że Twixie jest słodka w tym swoim przechwalaniu się :lunaderp:

Twixie

jest

WAT?!

toż Twixie to Twilight i Trixie pairing więc zdecyduj się na kogoś lub zmień na "OBIE SĄ SŁODKIE"

+ Trixie's Creed na początku

czy ona kogoś na początku zabiła z niepostrzeżenie i uciekła z towarem? czy my wdzialiśmy inny odcinek?

tajemnicza postać w kapturze zakrada się do kramu z antykami i szuka czegoś... gdzie tu jest motyw z assassinem? to już bardziej pasuje tu typowy złodziej ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzy proste kroki:

1. Wchodzimy na www.youtube.com

2. W wyszukiwarce wpisujemy "mlp fim magic duel" i naciskamy na lupę

3. Sprawdzamy co jakiś czas czy jest już odcinek

Metoda alternatywna. Wchodzimy na kanał użytkownika PhosiQ i cierpliwie czekamy na wersję z napisami. Enjoy :lyra2:

WoW !

Nigdy bym się nie domyślił, że taka metoda istnieje :D

Dzięki :fluttershy4:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odcinek świetny. Powrót Trixie, epickie i śmieszne zaklęcia, dużo genialnych scen z Fluttershy, Zecora i trochę postaci drugoplanowych(jak zobaczyłem Lyrę pijącą przez słomkę, to myślałem, że padnę ze śmiechu:lol:, wyglądała genialnie). To wszystko złożyło się na bardzo przyjemny epizod. Plus, nie można zapomnieć o Pinkie, która nawet jak traci możliwość mówienia, wypada prześmiesznie! Moim zdaniem nie ma się do czego przyczepić. Ocena 10/10.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twixie

jest

WAT?!

toż Twixie to Twilight i Trixie pairing więc zdecyduj się na kogoś lub zmień na "OBIE SĄ SŁODKIE"

czy ona kogoś na początku zabiła z niepostrzeżenie i uciekła z towarem? czy my wdzialiśmy inny odcinek?

tajemnicza postać w kapturze zakrada się do kramu z antykami i szuka czegoś... gdzie tu jest motyw z assassinem? to już bardziej pasuje tu typowy złodziej ;p

nah, po prostu ta zakapturzona Trixie i tajemniczooośććććć... To nie ja to wymyśliłam, zapodał ktoś to na SB ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super odcinek moja jego ocena 5+ pluąy Zecora = mistrz yoda Snisps i Snails united :) ( to było zabawne w pewien sposób choć nie pochwalam takich czynów Trixie w czarnym płaszczu i czerwonymi oczami = Darth Maul AJ Colt :) RD 40% Cooler Alicorn Amullet = One Ring :) minusy - Trixie ego raises to coruption - naprawdę o ile złączenie Snipsa i Snaiilsa rogami wydawało mi się nawet zabawne, o tyle traktowanie ich jak konie pociągowe już nie, tak samo gdy, dokuczała reszcie kucyków - Brak Sombry i mam coraz mniej nadziei że się pojawi :( To są raczej najważniejsze plusy i minusy bo było ich więcej ,ale nie chce mi się pisać Pna konieć pwiem że Trixie u mnie zapulsowała tym, że żałowała za swoje zachowanie i zrobiła dla Twi co miłego, aby uzyskać przebaczenie to było bardzo na miejscu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...