Skocz do zawartości

Zapytaj władcę czasu - Doktora Whooves'a


Lordek

Recommended Posts

1. Jak zdobyłeś cutie mark?

2. Jak poznałeś Derpy?

3. Jak mieli na imię twoi rodzice?

1. Był na moim boku odkąd pamiętam, od regeneracji.

2. To pierwszy kucyk jakiego spotkałem na swojej drodze. To było tego dnia, kiedy, wraz z Tardis, trafiłem do Equestrii. Pomogła mi odnaleźć się w nowej sytuacji.

3. Nie chcę o tym pamiętać... Wszystko co związane z moją rasą, z moją przeszłością, przypomina mi Wojnę Czasu, w której straciłem prawie wszystko. Włącznie z rodzicami.

Link do komentarza

Czy jako kuc też masz dwa serca?

Spotkałeś kiedyś swoją ludzką wersję?

co sądzisz o Derpy?

Ile już jesteś w kucej formie?

lubisz cydr?

1. Tak, podwójny układ krwionośny mogę mieć także jako kucyk.

2. Cóż, to raczej trudne, nie mam żadnych nagrań z poprzednich wcieleń, ani też nie dokumentuję swoich regeneracji.

3. To naprawdę wspaniała istota! A także moja pierwsza towarzyszka. Cenię sobie jej bąbelkową osobowość i ciepło jakim mnie obdarzyła. Jestem prawdziwym farciarzem.

4. Och, od ładnych paru lat. Kiedy ta gromadka, której przewodzi bibliotekarka z Ponyville, pokonały Nightmare Moon, ja już tutaj byłem.

5. Tak, raz wybrałem się nawet na rozpoczęcie sezonu, byli tam nawet goście spoza miasteczka. Wrobiono mnie jednak w rozpoczęcie jakichś zawodów...

Link do komentarza

Witam.Cieszę się,że w końcu ma pan swoją "zapytajkę".Dobra,więc pytania... 1.Czy to prawda,że ty i Derpy...no wiesz...że jesteście parą? 2.Co sądzisz o Mane 6 i CMC? + 3.Co sądzisz o swojej "szarej" wersji? I takie dopowiedzenie z mojej strony...nie za ładnie ci w tamtym zielonym krawacie :twilight3:

Link do komentarza

Jakich kosmitów spotkałeś w Equestrii?

Witam.Cieszę się,że w końcu ma pan swoją "zapytajkę".Dobra,więc pytania...

1.Czy to prawda,że ty i Derpy...no wiesz...że jesteście parą?

2.Co sądzisz o Mane 6 i CMC?

+ 3.Co sądzisz o swojej "szarej" wersji?

I takie dopowiedzenie z mojej strony...nie za ładnie ci w tamtym zielonym krawacie :twilight3:

1. No, nie miałem takiej przyjemności i nie wiem czy chcę ponownie przeżywać przygody związane z nimi. Mam wreszcie spokojne życie w Ponyville, znajomych, z którymi mogę gdzieś wyjść, a także Derpy, która stara się nie zostawiać mnie samego... To miłe z Jej strony, ale ja nie jestem źrebakiem! Mimo wszystko cieszę się, że mam taką oddaną przyjaciółkę.

2. Cóż... Jest bardzo miła i w ogóle... Jest także wspaniałą asystentką i bardzo Ją sobie cenię, ale... Chyba nie jestem gotowy na związek. Mimo wszystko ta plotka nie wzięła się znikąd.

3. Och, ta szóstka to prawdziwe skarby Ponyville, zwłaszcza pokonanie takiej przebiegłej istoty jak Discord budzi we mnie podziw. A co do CMC... Żywe srebra! Chociaż te dziecia... źrebaki, czasem mnie przerażają swoimi pomysłami na odkrycie swoich cutie marków.

4. Co do mojej szarej wersji - cóż, uważam, że to alternatywne ,,ja'' błądzi w ciemności, jednak nie jest zły. Każdy kucyk ma swoją drugą stronę, a On ma po prostu pecha i nie może wyjść ze swojej sytuacji. Jednak jego zachowania nie napawa mnie odrazą, czy czymś takim. Rozumiem sytuację, w której się znalazł.

Cóż... Bowties are cool, jednak krawaty też mają to coś.

Link do komentarza

Wieeeem, jestem nie ogarnięta, ale nie jestem jakimś specjalistą od twoich spraw

Czy Dinky to twoja córka a Derpy 'żona' czy jak to tam mówicie? ._.

Jeszcze jedno pytanko

Co sądzisz o tej stronie,bo według mnie to obraża jednocześnie ciebie jak i Derpy :derp4:

1. Nie, nie, nie. Jesteśmy dobrymi przyjaciółmi, to wszystko. A Dinky to krewna panny Hooves.

2. Och, nie czuję się obrażony, myślę, że po prostu część osób uważa, że bylibyśmy ładną parą.


Przyjrzałam się i czasami są tam dziwne rzeczy

Wydaje mi się, że to coś podobnego do ziemskich tabloidów. Jest tam ukazane to, co chcieliby widzieć oglądający. Traktuję to z przymrużeniem oka.

Link do komentarza

1. Na czym byłeś w kinie? =3

Dołączona grafika

2. Jak zdobyłeś swój znaczek?

3. Co sądzisz o... Mhhh.... Pinkie?

1. Na nowym filmie o superbohaterach - Iron Colt!

2. Tak jak mówiłem wcześniej, był na moim boku już po mojej regeneracji.

3. Szalona istota. Ostatnio nawet wydawało mi się, że było więcej Pinkie w mieście. Naprawdę, żywiołowa klacz.

Link do komentarza

Wydawało mi się, że było więcej Pinkie w mieście.

Taaa... nie wydawało ci się, ale powiedzieć, że się 'sklonowała' jest troche dziwne.

1. Taaa, to jak wytłumaczysz to ? :D

2. Co chciałeś zrobić? O.oklik

3. Gdybyś zauważył dżina, i on dałby ci możliwość wypowiedzi 3 życzeń, co byś sobie zażyczył?

Link do komentarza

1. Taaa, to jak wytłumaczysz to ? :D

2. Co chciałeś zrobić? O.oklik

3. Gdybyś zauważył dżina, i on dałby ci możliwość wypowiedzi 3 życzeń, co byś sobie zażyczył?

1. Uhm, byliśmy zmęczeni, cały dzień uczyła mnie piec muffinki. Przysięgam! Legliśmy tam, gdzie staliśmy.

2. O, pamiętam! To było właśnie wtedy, kiedy obiecałem jej, że będzie miała swój własny pokój w Tardis. Nie widać jak się cieszy?

3. Hmm... Po pierwsze tego, aby odtworzył moją planetę i rasę. Potem, żebym w końcu mógł założyć rodzinę i się ustatkować. I ostatnie, najważniejsze... Żeby pozbył się gruszek ze Wszechświata!

Link do komentarza

1. Dobra... a tu co się takiego stało?

2. Noi jak ci wyszło pieczenie tych muffinów?

3. Używasz czegoś żeby ułożyć swoją grzywe? (ładna :3)

4. Denerwują cie pytania na wzór 1 pkt. ? Bo jak tak, moge przestać.

1. Ekhm... Powiedziałem jej wtedy, jak bardzo sobie ją cenię, jednak chyba nie do końca zrozumiała co miałem na myśli.

2. No, to był pierwszy raz, więc nie wszystko poszło tak jak trzeba. Jednak panna Hooves jest cierpliwa wobec mnie i całe szczęście.

3. To jej naturalne ułożenie, jednak czasem, kiedy po przebudzeniu jest w nieładzie, poprawiam grzywę za pomocą szczotki, chociaż na początku było to trochę kłopotliwe.

4. Są dosyć kłopotliwe, a co jeśli Derpy je zauważy?

Link do komentarza

Tego byśmy nie chcieli :OOO 1. No to bardzo proste i znane pytanie: Co robisz w wolnym czasie? 2. Masz jeszcze jakiś bliższych przyjaciół, jeśli tak to można nazwać? 3. Czy moge mieć ten zaszczyt i do nich należeć? ;333 4. Byłeś kiedyś w Canterlocie? 5. Boisz się czegoś? (ciemności, pająków itp...) ? 6. Gdybyś mógł wybrać, chciałbyś być pegazem, jednorożcem, czy kucykiem ziemnym?

Link do komentarza

Tego byśmy nie chcieli :OOO

1. No to bardzo proste i znane pytanie: Co robisz w wolnym czasie?

2. Masz jeszcze jakiś bliższych przyjaciół, jeśli tak to można nazwać?

3. Czy moge mieć ten zaszczyt i do nich należeć? ;333

4. Byłeś kiedyś w Canterlocie?

5. Boisz się czegoś? (ciemności, pająków itp...) ?

6. Gdybyś mógł wybrać, chciałbyś być pegazem, jednorożcem, czy kucykiem ziemnym?

1. W wolnych chwilach uczę się o tym świecie. Equestrii, jej sąsiadach, magii tego miejsca i zwyczajach kucyków, aby na tyle, na ile jest to możliwe, nie odstawać od innych. O, czasami Ditzy prosi mnie o pomoc przy roznoszeniu poczty, albo o degustację jej muffinek.

2. Tak, mam paru znajomych. Czasami odwiedzam miejscową bibliotekarkę - Twillight Sparkle. Pomaga mi z moją nauką, a poza tym miła z niej klacz. Mam jeszcze jednego kolegę, z którym ostatnio przegrałem zakład i musiałem wystąpić na paradzie, z nakryciem głowy wyglądającym jak gruszka...

3. Oczywiście, dobrych kompanów nigdy dosyć.

4. Od jakiegoś czasu zbieram się do wycieczki. Nie wiem zbyt dużo o zabytkach tego miasta, więc wolę się nieco przygotować.

5. Daleków... I gruszek!

6. Jest mi dobrze jako kucykowi ziemskiemu, jednak gdybym miał taką możliwość, chciałbym żyć jako pegaz. Czuć wolność podczas lotu i nie przejmować się żadnymi zmartwieniami.

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...