Skocz do zawartości

Zapytaj władcę czasu - Doktora Whooves'a


Lordek

Recommended Posts

1. To prawda że nie lubisz Cupcakes? :crazy:

2. Tak z ciekawości, kim byłeś na nightmare night?

3. Co myślisz o Fluttershy?

4. Miałeś okazje kiedykolwiek spotkać Celestie i Lune?

5. Dlaczego w twoim avie i sygnie masz skrzydła? ._.

Co byś zrobił gdyby w Equestri otworzył się portal na planetę Skaro ?

1. Czemu boisz się gruszek?

2. Pytam się bo ty na pewno to wiesz. Derpy nazywa się Derpy Hooves czy Ditzy Do?

3. Skąd ludzie mają nagrania z twoimi przygodami?

4. Czy mógłbyś mi załatwić takie z całym 1 sezonem, najlepiej z polskimi napisami (lub dubbingiem)?

Skoro umiesz podróżować w czasie... Czy będę miała kiedykolwiek chłopaka? Albo zdarzy się coś epickiego w moim życiu? :x

Co sądzisz o mojej OC Glossy Amber?

1. Tak, nie rozumiem dlaczego miałbym ich ni... Bleh... TE cupcakes. Zło i zniszczenie, niech sczeźnie gdzieś daleko.

2. Planowałem przebrać się za Leonihorse'a - starożytnego wojownika z Equestrii, jednak nie zdążyłem z przygotowaniem stroju.

3. To bardzo nieśmiała istota. Jednak jest miłą, grzeczną, ułożoną klaczą.

4. Raz udało mi się zobaczyć księżniczkę Celestię, kiedy ta różowa klacz, Pinkie Pie, wygoniła Parasprite'y z miasteczka. Może spotkam Lunę podczas wycieczki do Canterlot.

5. Och, w gruncie rzeczy to proste. Istoty takie jak ludzie, humanoidy, nie mogą istnieć w Equestrii, więc moje ciało musiało się przystosować, w związku z czym, pojawiły mi się skrzydła. Dotyczy to jednak mojej zdiscordowanej wersji, której wizerunek widnieje w avatarze i sygnaturce Lordka.

6. Nie chcę nawet myśleć o tym, co mogłoby się wtedy wydarzyć! Natychmiast próbowałbym go zamknąć, uprzednio ruszając po pomoc do księżniczek. Pojawienie się Daleków w tym świecie groziłoby katastrofą!

7. To diabelskie owoce!

8. Mogę to wytłumaczyć. Przy narodzinach otrzymała imię Ditzy Doo, jednak kiedy zyskała popularność jako Derpy, postanowiła używać tego miana.

9. Kiedyś, przez pomyłkę zawitałem do ziemskiego studia filmowego, a kiedy zauważyłem swoją pomyłkę, odleciałem stamtąd. Wydaje mi się, że to mogło być inspiracją.

10. Lordek do Ciebie napisze na PW

11. Nie mogę Ci powiedzieć, życie to przygoda, którą każdy powinien przeżywać sam, bez wiedzy o przyszłych wydarzeniach.

12. Jej historia jest smutna, jednak Glossy dzielnie stawia czoło losowi. Myślę, że w końcu uporządkuje swoje życie, jest jeszcze bardzo młoda.

Link do komentarza

Awatara Babs Seed czyli me ma kilka pytań do ciebie doktorku: 1. Czy natknąłeś się osobiście kiedyś na Babs Seed 2. teraz będzie trochę krepujące pytanie. Czy forma kucyka wilcza się to do twoich ludzkich Regeneracji (w takim wypadku była by to już twoja ostatnia) czy nie 3. Czy tęsknisz za swoimi dawnymi asystentkami z Ziemi np Sarą Jane czy Rose Tyler i czy byś się ucieszył gdyby pojawiły się w Equestrii (rzecz jasna w kucykowej formie)

Link do komentarza

Awatara Babs Seed czyli me ma kilka pytań do ciebie doktorku:

1. Czy natknąłeś się osobiście kiedyś na Babs Seed

2. teraz będzie trochę krepujące pytanie. Czy forma kucyka wilcza się to do twoich ludzkich Regeneracji (w takim wypadku była by to już twoja ostatnia) czy nie

3. Czy tęsknisz za swoimi dawnymi asystentkami z Ziemi np Sarą Jane czy Rose Tyler i czy byś się ucieszył gdyby pojawiły się w Equestrii (rzecz jasna w kucykowej formie)

Zdaje mi się,że tego pytania nie było,więc...

Jak się czułeś kiedy na paradzie zbiorów przebrali cie za gruszkę?

1. Tak, ale widziałem ją tylko raz, podczas tego strasznego zamieszania na paradzie. O mało nie zostałem rozjechany!

2. Tak, to kolejne z moich wcieleń, jednak władcy czasu regenerują się dwanaście razy, co daje mi jeszcze jedną szansę w razie jakichś... komplikacji.

3. Oczywiście, że tęsknię i miło by było je znowu zobaczyć, zwłaszcza jako kucyki. Ciekawe jak by wyglądały?

4. To było naprawdę straszne! Cały czas miałem wrażenie, że moje nakrycie głowy uwierało mnie coraz bardziej... Jednak przegrałem zakład ze znajomym kucykiem i nie chciałem wyjść na kogoś, kto nie dotrzymuje słowa.

Link do komentarza

Oj masz zapytajka ^^^ Ok, to słyszałam że baaaaaaaaaaaaaaaardzo lubisz masło. Dlaczego?

Dlaczego lubię masło... DLACZEGO LUBIĘ MASŁO?! Masło to coś więcej niż tylko jedzenie! To więcej niż zestalony tłuszcz jadalny otrzymywany z mleka. To jest styl życia. Działa na mnie jak czekolada, albo lody na inne kucyki. Po pierwsze jest bardzo smaczne, lubię czasem strzelić sobie kostkę, a poza tym, kiedy mam zły humor, działa na mnie relaksująco.

Link do komentarza

1. Skąd się biorą dzieci?

2. Wolisz być kucem czy człowiekiem.

3. Marzyłeś kiedyś o zostaniu Putniem z ciałem kraba? http://www.m0ar.org/5639

Hmmm... ja zadam tylko jedno pytanie:

Czy przyznajesz się innym kucykom, że nie pochodzisz z Equestrii czy to raczej wolisz ukrywać?

1. Uhm.. Na to pytanie może Ci odpowiedzieć panna Cheerilee, uczy w miejscowej szkole. Oczywiście, jeżeli mówimy o źrebakach.

2. Życie w Equestrii, jako kucyk jest prawie utopijne. Owszem, zdarzają się tu niebezpieczne sytuacje, jednak pod tym względem jest dużo lepiej niż w ,,naszym'' uniwersum.

3. Jestem kucykiem, trafiło mi się chyba lepiej.

4. Cóż, zachowuję tą informację dla bliższych przyjaciół, którym naprawdę ufam, jak na przykład Derpy. Nie chciałbym, żeby nagle cały świat się dowiedział, że jestem tak naprawdę przybyszem z kosmosu, z Gallifrey, w ciele kucyka.

Link do komentarza

Brak pomysłów = głupie pytanie

Czy popierasz związek Twilight z "poszarzałym tobą?"

Cóż, raczej użyłbym słowa akceptacja. Mimo ich, czy też ''naszej'' miłości, ten związek jest pełen bólu i wzajemnego zmartwienia. Nie mógłbym poprzeć takiego czegoś, jednak widzę, że drugi ja, ma dzięki Twillight pewnego rodzaju odskocznię od codziennej, szarej, rzeczywistości.

Link do komentarza

jakbyś miał wybrać to wolał byś być z Derpy czy Twilight?

(mocne shippy z robią z tobą i z nimi...)

Gdybym musiał wybierać... Nie chciałbym krzywdzić żadnej z nich. Twillight to mądra, miła i ładna klacz, jednak panna Hooves to pierwszy kucyk, jakiego poznałem, myślę, że mogę powiedzieć, iż nasze losy dosyć mocno się splątały. W dodatku bardzo dobrze się znamy. Cóż, w takiej sytuacji uważam, że związek z Ditzy byłby najlepszym rozwiązaniem.

Link do komentarza

Co byś zrobił gdyby Władcy Czasu uciekli z wojny czasu i chcieli podbić Equesrtie i przerobić ją na nową Gallifrey ?

Wątpię, żeby mogło dojść do czegoś takiego. Władcy Czasu nie byli rasą agresywną. Jednak gdyby zaszła taka potrzeba, stanąłbym w obronie Equestrii.

Link do komentarza

Gdyby zostało by ci 24h życia to co byś zrobił?

Na pewno pożegnałbym się ze znajomymi i być może... Nie, to nie. Na pewno przekazałbym kluczyki do Tardis pannie Hooves. Nie sprawia takiego wrażenia, ale naprawdę zna się na jego obsłudze i będzie potrafiła się nim zająć, kiedy mnie zabraknie. Musiałbym Jej też podziękować, za wszystko czego dzięki niej doświadczyłem, a także za tą serdeczną przyjaźń.

Link do komentarza

witam znowu Doktorze. Dzisiaj będzie tylko jedno pytanie, mianowicie dlaczego twoi asystenci to w 90% kobiety ? Czy to przypadek czy masz Jakiś wzorzec dzięki któremu wybierasz sobie asystentów ?

PS mój mały prezencik dla ciebie doktorze

Dołączona grafika

Dołączona grafika

poznajesz te klacze ;)

Oj poznaję, poznaję. Cydr dla autora! Na mój koszt!

Dlaczego kobiety? Otóż zauważyłem, iż mimo drobniejszej i delikatniejszej budowy ciała, mają nieco silniejszą psychikę. Co to oznacza? Cóż, mężczyźni z reguł działają pod wpływem emocji, mało który z nich wykonuje czynności w sposób chłodny, z wyrachowaniem, natomiast płeć przeciwna ma tendencję do staranniejszego planowania ważnych działań.

Link do komentarza

Drogi Doctorze Whooves czy widziałeś kiedyś złą przyszłość? Jak ona wyglądała , jak wyglądało mane6 ?

Jakiś czas temu, zdarzyło mi się trafić do rzeczywistości, w której królowej Chrysalis, udało się zniewolić całą Equestrię! Przyjaciółki, ze względu na to, że znajdowały się w epicentrum inwazji, miały nieliche kłopoty, jednak ostatecznie udało im się uciec i zorganizować ruch oporu przeciwko zmiennokształtnym. Twillight Sparkle stworzyła nawet urządzenie wykrywające changelinga, który ukrywa się pod obcą postacią.

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...