Skocz do zawartości

Zapytaj władcę czasu - Doktora Whooves'a


Lordek

Recommended Posts

To musiało być straszne,dobrze że stworzyły ten ruch oporu itd... Ale co ty wtedy zrobiłeś gdy to zobaczyłeś ?

Byłem tam niestety tylko jako obserwator. Była to tylko odnoga od czegoś, co mógłbym nazwać główną linią czasu, alternatywna rzeczywistość pokazująca ,,co by było gdyby'', więc nie uznałem za stosowne interweniować.

Link do komentarza

Rozumiem...czy twoje umiejętności uważasz za dar czy klątwę?

Moje umiejętności? Jestem tylko ,,chłopcem z niebieską budką'', jednak fakt, że mogę brać udział w tworzeniu, czy też obserwacji historii, mogę uznać za jedną z najlepszych rzeczy, jak mogłaby się przytrafić żyjącej istocie.

Link do komentarza

Jedna kwestia mnie nurtuje. Mianowicie - jeżeli cofnąłbyś się w czasie (lub skoczył w przyszłość, to akurat nie ma tu znaczenia), akurat w takiej chwili i w takim miejscu, że spotkałbyś samego siebie, to czy ewentualny kontakt z nim zakłóciłby w jakiś sposób kontinuum czasoprzestrzenne? Wszechświat by eksplodował? Stałoby się coś równie ciekawego? :raritylaugh:

Link do komentarza

Jedna kwestia mnie nurtuje.

Mianowicie - jeżeli cofnąłbyś się w czasie (lub skoczył w przyszłość, to akurat nie ma tu znaczenia), akurat w takiej chwili i w takim miejscu, że spotkałbyś samego siebie, to czy ewentualny kontakt z nim zakłóciłby w jakiś sposób kontinuum czasoprzestrzenne? Wszechświat by eksplodował? Stałoby się coś równie ciekawego? :raritylaugh:

Tak, powstałby interesujący paradoks, miałem z tym kiedyś do czynienia, jeszcze w humanoidalnej formie. ,,Ja'' z przeszłości, tej drugiej linii czasu zniknąłby, a mniej więcej w tym samym czasie, w miejscu spotkania zaczęłyby się pojawiać bardzo ciekawe stwory, które w sumie można nazwać pewnego rodzaju ,,strażnikami czasu''. Zaczęłyby dosłownie usuwać wszystkie istoty na miejscu zdarzenia, aby ustabilizować wymiar czasowy. Nie miałoby znaczenia, kto by to był. Ot - porządkowa eliminacja.

Link do komentarza

Skro zmieniłeś się kiedyś w pegaza to czy jest możliwość zmiany w sea pony?

Według tego obrazka to jest możliwe

Dołączona grafika

Czyż to nie jest sweetasne?

Moja zamiana w pegaza przebiegała z nieco innych powodów, niemniej jednak istnieje taka możliwość. Jednak w tym wypadku nie można się obejść bez udziału magii, bądź silnych artefaktów emanujących energią, którą zdolny kucyk byłby w stanie wykorzystać właśnie do takiej transformacji.

Link do komentarza

Mam dość ciekawe pytanie. Czy nie nurtują cię czasami specjalne zdolności niektórych kucyków? Np magia jednorożców, manipulacja pogodą pegazów, czy nawet to, że Słońce i Księżyc w Equestrii są wznoszone przez dwa alicorny. Jesteś bardziej istotą nauki, więc zastanawiałem się, czy taka sprzeczność z twoją wiedzą cię nie drażni.

Link do komentarza

Mam dość ciekawe pytanie. Czy nie nurtują cię czasami specjalne zdolności niektórych kucyków? Np magia jednorożców, manipulacja pogodą pegazów, czy nawet to, że Słońce i Księżyc w Equestrii są wznoszone przez dwa alicorny.

Jesteś bardziej istotą nauki, więc zastanawiałem się, czy taka sprzeczność z twoją wiedzą cię nie drażni.

Owszem, swego czasu dosyć długo myślałem nad tym zagadnieniem. Trop urywa się jednak przy owych księżniczkach. Zjawiska, które tutaj panują są zagadkowe i trudne do wyjaśnienia. Mam jednak pewną teorię. Według niej, alicorny, jak i zwykłe kucyki w mniejszym stopniu, mogą absorbować energię, która wypełnia ich świat i wykorzystywać na przykład w postaci magii, czy kontrolując cykl dnia i nocy. ,,Gatunek księżkniczek'' jest lepiej przystosowany do wykorzystywania tejże mocy.

Link do komentarza

Witaj Doktorze. Czy czytales moze juz jakies fice z twoim udzialem (w mniejszym lub wiekszym stopniu) Czy podroze w czasie sa bezpieczne?? Czy kiedykolwiek ktoz zmienil bieg wydarzen na swoja korzysc. Jak wytlumaczysz fakt ze Tardis byl widziany w Pegazopolis ponad 2000 lat temu?

Link do komentarza

Witaj Doktorze. Czy czytales moze juz jakies fice z twoim udzialem (w mniejszym lub wiekszym stopniu)

Czy podroze w czasie sa bezpieczne??

Czy kiedykolwiek ktoz zmienil bieg wydarzen na swoja korzysc.

Jak wytlumaczysz fakt ze Tardis byl widziany w Pegazopolis ponad 2000 lat temu?

1.Czyli tych 2 za tobą cie nie zauważyło?...

2.Czy tylko ja jestem takim nieogarem, że nie wiem o co chodzi z tą twoją ciemną stroną? ;O

1. Nie czytałem ficów, jednak zdarzyło mi się przejrzeć parę różnych tumblrów. Niektóre były naprawdę dziwne...

2. Oczywiście, że są, w końcu w ciągu ostatnich, kilkaset lat zdarzyło mi się odbyć ich kilka... tysięcy?

3. Niewykluczone, może coś takiego miało miejsce jeszcze w czasach świetności planety Gallifrey.

4. Och, po prostu byłem tam na wycieczce w zeszłym miesiącu.

5. Cóż, podniecenie z powodu cydru potrafi przysłonić wszystko, co się dzieje wokół Ciebie.

6. To w zasadzie proste. Zapewne wiesz co się stało z Mane6 podczas uwolnienia Discorda. To dokładnie to samo. Jednak ,,szarego mnie'' Twillight nie może przywrócić do normalności, ponieważ nie znała mnie przedtem.

(jeżeli chcesz się dowiedzieć czegoś więcej, napisz do mnie na PW. ~lordek)

Link do komentarza

witam to znowu ja Doktorku i znowu mam parę pytań

1. co sądzisz otej kucykowej wersji Rose ja uważam że artysta trochę przegiął

2. Na Ziemi odradzałeś się już 11-krotnie w ludzkiej postaci, a teraz jesteś kucykiem , czy to oznacza, że cykl rozpoczął się od nowa czy nie

3. które ze swoich powiedzonek lubisz najbardziej ? Bo mi podoba się powiedzonko twojego 9 wcielenia :). Takie Proste a jednocześnie fajne

Link do komentarza

witam to znowu ja Doktorku i znowu mam parę pytań

1. co sądzisz otej kucykowej wersji Rose ja uważam że artysta trochę przegiął

2. Na Ziemi odradzałeś się już 11-krotnie w ludzkiej postaci, a teraz jesteś kucykiem , czy to oznacza, że cykl rozpoczął się od nowa czy nie

3. które ze swoich powiedzonek lubisz najbardziej ? Bo mi podoba się powiedzonko twojego 9 wcielenia :). Takie Proste a jednocześnie fajne

1. Cóż, średnio uśmiecha mi się wizja tego, iż Rose mogłaby spotkać Discorda jako kucyk. Jednak to wizja artysty i myślę, że w sumie dobrze, że ujrzała światło dzienne. To dobry temat do refleksji ,,co by było gdyby...''

2. To działa troszeczkę inaczej. posiadam 12 regeneracji, nie wcieleń, więc będę mógł jeszcze raz ,,odżyć'' jeżeli zajdzie taka potrzeba.

3. Twoje ulubione powiedzonko jest fantastyczne, jednak ja najmilej wspominam Allons-y!

Link do komentarza

Zawiózłbyś mnie na planetę wiecznego obżarstwa i marnowania czasu?

Dam ci siana czy co ty tam żresz chabeto :rainderp:

Hmm... Wieczne obżarstwo i lenistwo? Mogę Cię zawieźć na statek kosmiczny Polski. Odkąd Polacy podróżują po kosmosie, nieźle im się powodzi. Cóż, jeżeli to nie problem, to wolałbym paluszki rybne w sosie waniliowym... Delicje.

Oj Paszko, Paszko... Tytyrytyty...

Link do komentarza

Czy widziales juz

z Twoim udzialem???

O, sympatyczny film. Widziałem jego oryginalną wersję z tym naukowcem, który grał w ziemskich filmach o podróżach w czasie. Miło, że ktoś zadał sobie trud umieszczenie mnie i Twillight w rolach głównych. Jednak nie popieram idei ,,Rap Battle'', gdyż jest to, w pewnym sensie, słowna agresja.

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...