Skocz do zawartości

Zapytaj władcę czasu - Doktora Whooves'a


Lordek

Recommended Posts

Gdzie mogę znaleźć jakieś twoje przygody czy cokolwiek? Mogą być jakieś filmy, fanfici lub opowiadania.

Warto zacząć od serwisu Youtube i wpisania tam hasła Doctor Whooves. Jest tam wiele stworzonych przygód w formie słuchowisk, dubbingowanych komiksów, przerobionych scen z oryginalnego serialu. Istnieją także interesujące tumblry (coś w formie interaktywnego z czytającymi bloga. Takie ,,zapytaj'') odnośnie Doctora. Jakbyś chciał coś konkretniejszego, to zapraszam na PW. Postaram się jak najprędzej odpisać.

To pytania do Ciebie, czy do mnie Lordku...?

Link do komentarza

Czy jako kucyk też regenerujesz? A jeżeli tak to boisz się tego? Wolałbyś nie zmieniać swojej formy?

Zmiana formy nie wpłynęła na moją zdolność do regeneracji. W dalszym ciągu tym, co mnie ogranicza, jest ich ilość. Czy się tego boję? Lubię swoje obecne życie, a ,,umrzeć'' nie chce chyba nikt. Jeżeli chodzi o trzecie pytanie, przyzwyczaiłem się już do obecnego ciała, a uzyskanie na powrót formy humanoidalnej sprawiłoby, że musiałbym uczyć się jej na nowo. To tylko kwestia wygody.

Link do komentarza

Mógłbyś garnąć się Tardis'em do mnie i przerzucić jednego, małego Pesgenu do Equestrii? :D

Istnieje taka możliwość, jednak możesz poczuć... mały dyskomfort, kiedy trafisz do Equestrii. Mianowicie w momencie, kiedy twoje ciało zacznie się przystosowywać do tego uniwersum. Więc jeżeli nie jest to sprawa życia lub śmierci, wstrzymaj się.

Link do komentarza
  • 3 weeks later...

1. W jaki sposób podróżujesz pomiędzy wymiarami? Bo ludzie i kucyki chyba nie istnieją w tym samym uniwersum.. Prawda?

2. Jak usunąć czasowy paradoks? :lyra3:

3. Jeżeli w Equestrii nie ma żadnego z twoich starych wrogów, lub kogokolwiek kto by cię znał z czasów bycia w formie humanoidalnej, dlaczego nie używasz swojego prawdziwego imienia? Nie zniszczyło by to uniwersum.

4. Tyle masz guzików w TARDIS.. Czy mógłbyś nam powiedzieć do czego są niektóre?

5. Czy w wymiarze Equestrii jest tyle planet co u nas?

1. Do tej pory tylko raz podróżowałem w ten sposób - przypadkowo, kiedy dostałem się do świata kucyków.

2. Należy usunąć przyczynę jego powstania. Jeżeli, na przykład, było to uratowanie komuś życia przed wypadkiem samochodowym, to niestety należy do takiego wypadku doprowadzić.

3. Przecież w dalszym ciągu przedstawiam się jako Doctor.

4. We wcześniejszym wystroju miałem sympatyczną gałkę, która służyła do ustalania roku, w którym chciałbym wylądować.

5. Jest to zbliżona liczba, która ulega jednak ciągłym zmianom, jako, że i w tym Wszechświecie, jedne planety i gwiazdy kończą swój żywot, by ustąpić miejsca nowo powstałym.

Link do komentarza
  • 2 weeks later...

Ugh!!!Czy tylko ja mam to pytanie?!

Oki,więc czy mam zwidy,czy to ty w odcinku 8 sezonu 3 grałeś na gitarze lub czym to tam jest?

Tak, rodzina Apple zaprosiła mnie, abym pograł na banjo. Wspaniała sprawa, nie uważasz? Mogłem w końcu komuś pomóc.

Link do komentarza
  • 3 weeks later...

Jakie są twoje przemyślenia na temat Roseluck?

Czy jest mozliwosc ze to odpowiednik Rose Tyler z tego wymiaru, a jesli nawet to czy to ciagle ta sama Rose czy juz moze nie?

Jako ze przypadki nigdy nie sa w twoim przypadku przypadkami to czy moze Roseluck nie jest wytworem Rose ktora po spojzeniu w serce TARDIS i uzyskaniu wladzy nad czasem i przestrzenia wiedziala ze kiedys bedziecie musieli sie rozstac i byla to jej odpowiedz na ta sytuacje?

Może podejdz do tej sprawy podobnie jak to zrobiles z Clarą Oswald, kobietą po dwakroć nieżywą której to nie dałeś tak łatwo odejść i szukałeś jej mimo że dwa razy umarła na twoich oczach.

(Lets go deeper)

Link do komentarza

1.Jakie są twoje przemyślenia na temat Roseluck?

2.Czy jest mozliwosc ze to odpowiednik Rose Tyler z tego wymiaru, a jesli nawet to czy to ciagle ta sama Rose czy juz moze nie?

3.Czy moze Roseluck nie jest wytworem Rose ktora po spojzeniu w serce TARDIS i uzyskaniu wladzy nad czasem i przestrzenia wiedziala ze kiedys bedziecie musieli sie rozstac i byla to jej odpowiedz na ta sytuacje?

4.Czy Colgate jest z tobą spokrewniona(bo ma klepsydrę jako cutie mark)?

1. Miałem kiedyś okazję być w jej kwiaciarni na zakupach. Chciałem nieco odświeżyć wnętrze Tardis. Zamieniliśmy kilka zdań ze sobą, ponieważ było to nasze pierwsze spotkanie w Ponyville. Wydawała się być bardzo miła i przyjaźnie nastawiona, mimo, że dopiero co się poznaliśmy. Przypadła mi do gustu, czasami ze sobą rozmawiamy.

2. Nie wydaje mi się. Jeżeli moja teoria jest słuszna, to będąc jej odpowiednikiem, zachowała by przynajmniej część jej cech charakteru. Ja nie zauważyłem takich, chociaż może to przez to, że nie spędzamy ze sobą zbyt dużo czasu.

3. Wątpię, czy miałaby możliwość bezpośredniej ingerencji w inne uniwersum, nawet po uzyskaniu tej mocy. Wydaje mi się, że jeżeli byłoby to możliwe i wykonałaby taką czynność, to wraz z pojawieniem się jej w Equestrii, zniknęłaby w tradycyjnym Wszechświecie.

4. Nie, nie jest moją krewną, to tylko zbieżność Cutie-marków, jednak kucyki często się nas o to pytają. Oczywiście znamy się, czasem się spotkamy, aby porozmawiać o różnościach.

Link do komentarza

1. Gdzie trzymasz swoje gadżety, takie jak Sonic Screwdriver? Nie powiesz przecież, że w jakiejś kieszeni.

2. Co sądzisz o tzw. paradoksie dziadka?

3. Ty ciągniesz się do problemów, czy problemy ciągną do ciebie?

1. Owszem, mam kieszeń na różne drobiazgi i gadżety, jednak Sonic Screwdriver najchętniej noszę za uchem.

2. Po moich obserwacjach mogę stwierdzić, że w momencie śmierci dziadka, powstanie nowa linia czasowa, równoległa do pierwszej, w której będą się działy wydarzenia po zgonie dziadka, nie mając wpływu na pierwotną linię czasową. Proste, nie sądzisz.

3. Tak

Link do komentarza

1. Czemu akurat "Doktor", a nie "Inżynier", "Medic", "Artysta-Malarz" czy chociażby "Mieczysław"? :rainderp:

2. Zabierzesz gdzieś ze sobą Derpy? W inny czas i przestrzeń, na przykład do ludzi?

3. Forma w której jesteś, która to regeneracja?

1. Ponieważ zauważyłem, że doktorem można być w bardzo wielu dziedzinach. Poza tym ten tytuł budzi u ludzi więcej zaufania. Wyobrażasz sobie kogoś, kto na pytanie ,,jaki Mieczysław?'' odpowiada ,,po prostu Mieczysław''. Nieco dziwne, nie sądzisz?

2. Uniwersum ludzi jest dla mnie obecnie niedostępne. Jednak tak, zabieram pannę Hooves w podróże. Oczywiście tylko takie, które nie przysparzają niebezpieczeństw. Ten kucyk ma talent do pakowania się w kłopoty.

3. Obecnie jest to moje 12 wcielenie.

Link do komentarza

1. Znasz Lyre?

2. A jeśli tak, to co o niej sądzisz?

3.Masz innych przyjaciół oprócz Derpy?

4.Kogo z mane6 lubisz najbardziej?

5. Czy Derpy Ci się podoba (Chodzi o wygląd)

1. Niezbyt dobrze, jedynie z widzenia. Jednak wydaje się być ciekawa, przez swój... Cóż, lekko odmienny styl od reszty kucyków, przypominający ludzki.

2. Nie mam wyrobionego o niej zdania. Chciałbym ją poznać.

3.Nie wiem, czy mogę nazwać ich przyjaciółmi, ale owszem. Jest kilka kucyków z którymi utrzymuję koleżeńskie stosunki. Ot, chociażby Twillight Sparkle.

4. Cóż, największą ilość rozmów, jeżeli chodzi o tą szóstkę, odbyłem właśnie z panną Sparkle. Nie znam reszty na tyle dobrze, by się o nich wypowiedzieć, więc uznajmy, że to ją darzę największą sympatią.

5. Ekhm... To dosyć krępujące pytanie. Otóż, no... Wiem! Nie spotkałem jeszcze na swojej drodze brzydkiego kucyka, więc mogę z wszelką odpowiedzialnością powiedzieć, że jej wygląd cieszy moje oczy.

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...