Skocz do zawartości

My Little Konwent v.2


Dead Radio Man

Recommended Posts

Mam nadzieję, że MLK się odbędzie. Mam ogarnięty plan na wakacje i mam - przynajmniej mam - zamiar wbić. Rok temu było fajnie, a znając Sz6stego, który jest w organizacji i biorąc pod uwagę doświadczenie RSquadu oraz fakt, że pierwszy raz robili konwent dla Bronies & Pegasis, czuję, że impreza w tym roku wypadnie jeszcze lepiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

A co do innej beczki z konwentu, planuje ktoś jakiś cosplay ? Bo ja tak,będę robiła cosplay Luny. Strasznie się boję że będą hateować....nie będzie tak straszny jak ten -> 

190520__safe_princess-luna_photo_human_c

 

 

Ale nie będzie też równał się z tym : 

princess_luna_cosplay_3_by_cute_beast-d5

 

 

Dzięki, teraz nie będe mógł spać

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cosplaye były w zeszłym roku - jeden gość robił Vinyl Scratch, grupa dziewczyn robiła mane 6 (nie było jedynie Applejack jak dobrze pamiętam, za to Twilight... <3), Stachul robił Discorda i pamiętam jeszcze jedną dziewczynę robiącą jakiegoś kucyka, tylko nie pamiętam już którego. Był też konkurs na zrobienie cosplayu wylosowanej postaci z rzeczy, które można było znaleźć na miejscu.

Tamara skoro robisz cosplay Luny to życzę powodzenia i mam nadzieję, że na MLK będę mógł zobaczyć efekty tego na oczy :)

 

Co do wejściówek, rezerwacji itd. - póki co brak informacji na ten temat. Zapewne to będzie ogłoszone albo na początku sierpnia, albo przynajmniej w połowie.

 

Mam pomysł na 1 panel wykładowy i 1 panel dyskusyjny. Zobaczymy, może przynajmniej 1 z pomysłów zrealizuje.

Edytowano przez Linds
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...