Skocz do zawartości

My Little Konwent v.2


Dead Radio Man

Recommended Posts

Organizatorzy MLK oznajmili, że jeżeli wszystko pójdzie dobrze, to po weekendzie wystartuje strona internetowa konwentu. 

 

Oprócz tego doszły mnie słuchy, że ponoć wszystkie prelekcje itd. będą prowadzone w jęz. angielskim ze względu na to, że na MLK planuje pojawić się kilku gości z zagranicy. 

 

Sorry za off-top, ale czy jest jakiś konwent na mazowszu?

 

Nie. Może w przyszłym roku coś zostanie zorganizowane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie będzie wyglądało to tak, jak rok temu, czyli, w Galerii Krakowskiej będzie ubrany w dziwaczny strój i kamizelkę "przewodnik", który o konkretnych godzinach, będzie odbierał i prowadził osoby na konwent. Oczywiście można się spotkać o konkretnej godzinie i w konkretnym miejscu, po czym wybyć na konwent. Ale to raczy się okazać w "praniu", bo nie każdy będzie na konkretną godzinę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To rok temu był jakiś przewodnik?! Dziwne, bo nie przypominam sobie, by ogłaszali istnienie takiej fuchy plus przed MLK sam ze sporą grupą ludzi kręciłem się po Galerii Krakowskiej i nie było nikogo. Było tak, że z ekipą warszawską i trójmiejską dojechaliśmy na dworzec, potem zgadaliśmy się z ekipą szczecińską, ci ruszyli na konwent, a ja ogarnąłem ekipę z Górnego Śląska i pomogłem im dotrzeć na miejsce. 

Po drodze raz gubiąc drogę :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacja z ich fanpage'a

 

"Już od pewnego czasu da się wyczuć napięcie spowodowane brakiem jakichkolwiek informacji na temat miejsca/strony/w sumie to wszystkiego dotyczącego MLK II. Wynika to z wielu czynników wewnętrznych, jak i zewnętrznych, których tutaj przytaczać nie będę. Mogę natomiast obiecać, że stronka konwentu zostanie oddana do użytku do końca najbliższego tygodnia. Pojawiły się również spekulacje na temat rzekomego nie odbycia imprezy. Skoro nadal tu siedzę i Was zanudzam głupimi postami, można łatwo wydedukować, iż ktoś obok mnie wysila się bardziej w kierunku organizacji całego przedsięwzięcia. Po za tym strzeliło nam ostatnio pół tysiąca brohoofów. Dziękujemy Wam wszystkim za wsparcie, jakie dajecie ^^"

 

Well... Pozostaje nam czekać :ming:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjadę na pewno, niestety/stety mój ojczulek też chce, ale co tam, raz już był ze mną na Ponymeecie i wiochy mi nie zrobił, co się czasem zdarza, wręcz przeciwnie, dogadywał się z innymi Broniaczami. Z resztą nie jestem zbyt duża,a do Krakowa mam 2 godziny gdzieś tak.

I powiedział, że sobie kupi jakąś koszulkę. :5N9ul:

Edytowano przez Hidoi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjadę na pewno, niestety/stety mój ojczulek też chce, ale co tam, raz już był ze mną na Ponymeecie i wiochy mi nie zrobił, co się czasem zdarza, wręcz przeciwnie, dogadywał się z innymi Broniaczami. Z resztą nie jestem zbyt duża,a do Krakowa mam 2 godziny gdzieś tak.

I powiedział, że sobie kupi jakąś koszulkę. :5N9ul:

To masz fajnego ojca, szkoda że ja takiego nie mam :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze zazdroszczę. Mój tato uważa że MLP to diabelstwo D: 

Mam pytanie, bo nie chce mi się przelatywać całego tematu,a wygodniej będzie mieć wszystko w jednym poście-odpowiedzi. My Little Konwent ,odbędzie się w Krakowie? Kiedy? i czy jest to odpłatne? Czy jest jakaś strona na ten temat w internecie? I czy jest ktoś tutaj na forum kto to (współ)organizuje?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze zazdroszczę. Mój tato uważa że MLP to diabelstwo D: 

Mam pytanie, bo nie chce mi się przelatywać całego tematu,a wygodniej będzie mieć wszystko w jednym poście-odpowiedzi. My Little Konwent ,odbędzie się w Krakowie? Kiedy? i czy jest to odpłatne? Czy jest jakaś strona na ten temat w internecie? I czy jest ktoś tutaj na forum kto to (współ)organizuje?

Wystarczy go zbronifikować, no chyba, że jest taki, że go nie namówisz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga dla osób z okolic katowic które nie chca jechać same. Zbieram małą paczkę osób która  ruszy na mlk minibusem. Jak ktos chetny to niech pisze do mnie na pw. 

Koszt biletu w jedna stronę to 14 zł / 12 zł ulgowy. Wyjeżdżamy o 6 rano.

 

To moment, w końcu wiadomo kiedy on ma być,że już ogarniasz ludzi na zjazd?

Edytowano przez Perteks
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moment, w końcu wiadomo kiedy on ma być,że już ogarniasz ludzi na zjazd?

 

Tak, data jest już znana od dłuższego czasu, konwent ma się odbyć w weekend 28-29 września.

 

Ja oczywiście też planuję się pojawić na MLK. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moment, w końcu wiadomo kiedy on ma być,że już ogarniasz ludzi na zjazd?

Jakieś 2miesiące temu (albo jeszcze lepiej) podano informację, że będzie on 28-29 września 2013 roku. :D

Tak, data jest już znana od dłuższego czasu, konwent ma się odbyć w weekend 28-29 września.

 

Ja oczywiście też planuję się pojawić na MLK. :D

Każdy planuje,ale nie wiadomo jak z wejściówkami :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze zazdroszczę. Mój tato uważa że MLP to diabelstwo D:

Mam pytanie, bo nie chce mi się przelatywać całego tematu,a wygodniej będzie mieć wszystko w jednym poście-odpowiedzi. My Little Konwent ,odbędzie się w Krakowie? Kiedy? i czy jest to odpłatne? Czy jest jakaś strona na ten temat w internecie? I czy jest ktoś tutaj na forum kto to (współ)organizuje?

Kraków, pod koniec września ( ost. weekend), płatny, strona będzie soon, a z tego co pamiętam to chyba sz6sty coś tam działa.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde tyle razy w tym temacie wspominano potwierdzoną datę MLK v.2, a niektórym najwidoczniej ciężko przejrzeć kilka krótkich postów  :forgiveme:

 

 

 

 

INFORMACJA DLA LUDZI Z TRÓJMIASTA, WARSZAWY I MIEJSCOWOŚCI NA TRASIE KOLEJOWEJ WARSZAWA - KRAKÓW  :enjoy: 

 

 

 

 

Rok temu Warszawska Delegatura na My Little Konwent dogadała się z Delegacją Trójmiejską i zaplanowały swoje wyjazdy tak, by móc jechać jednym pociągiem. Jechaliśmy pociągiem z Kołobrzegu/Koszalina do Zakopanego - nie muszę chyba mówić kto gdzie wsiadał. Dodam, że jechała z nami też Pegasis z Łodzi, która specjalnie wtedy przyjechała do Warszawy.

Zajęliśmy 2 przedziały i całą drogę spędziliśmy na zapoznawaniu się i cieszeniu się towarzystwem. Podobnie w druga stronę - też się zabieraliśmy razem, dołączyli do nas jeszcze pojedynczy przedstawiciele Torunia i Kołobrzega. W efekcie tego wytworzyło się kilka dobrych znajomości. 

 

 

 

W tym roku znów będzie organizowany wspólny przejazd do Krakowa i być może jak się uda to i powrót. 

 

 

 

W razie ktoś jest zainteresowany, niech pisze PM do Lindsa (mnie)   :lunasmile: 

 

 

PS. Pamiętając co było rok temu od razu chcę powiedzieć jedną ważną rzecz. Nie, nie wynajmujemy busa, więc jeżeli ktoś z was jest z miejscowości, gdzie nie kursują pociągi relacji Warszawa - Kraków, bądź nie możecie jakoś dojechać do takiej miejscowości, to niestety będziecie musieli odpuścić. Rok temu mieliśmy taki przypadek z kilkoma mieszkańcami Rawy Mazowieckiej, gdzie o ile jest dworzec PKP, tak pociągi z Warszawy do Krakowa wtedy (i prawdopodobnie nadal tak jest) jechały przez Radom i Kielce oraz ewentualnie przez Dęblin i Puławy.

W razie nie wiecie, czy wasza miejscowość znajduje się na trasie, skontaktujcie się ze mną, mogę pomóc.

Edytowano przez Linds
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkie te osoby, które jak ja próbują znaleźć przydatne informację w tym temacie.

 

Proszę o informację do kogo mam się zwrócić w sprawię noclegów i biletów na MLK?

Czy jest już gotowy plan imprezy?

 

Osoby z województwa Opolskiego zainteresowane wyjazdem proszę o kontakt. Aktualnie jadę sam, a z przyjemnością pojechałbym w szerszym gronie. 

 

Do zobaczenia na MLK. Pozdrowienia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...