Skocz do zawartości

My Little Konwent v.2


Dead Radio Man

Recommended Posts

Witam serdecznie wszystkie te osoby, które jak ja próbują znaleźć przydatne informację w tym temacie.

 

Proszę o informację do kogo mam się zwrócić w sprawię noclegów i biletów na MLK?

Czy jest już gotowy plan imprezy?

 

Osoby z województwa Opolskiego zainteresowane wyjazdem proszę o kontakt. Aktualnie jadę sam, a z przyjemnością pojechałbym w szerszym gronie. 

 

Do zobaczenia na MLK. Pozdrowienia.

 

Pozdrawiam serdecznie wszystkie te osoby, które podobnie jak ja, starają się czytać cały temat, by wyszukać w nich odpowiedzi na me pytania. 

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak zawsze się zjawie, oczywiście wcześnie jako wsparcie logistyczne (bronibus still alive, Kartuzy, woodstock i Lübeck`a go nie zabiły do końca)

tak więc wielkie odliczanie do MLK czas zacząć a ja przypominam przy okazji że nadal są zapisy na pierwszy tom wersji drukowanej Crisis: Equestria PL(best fanfic ever) które trwają do 13.09.2013

 

Ktoś byłby chętny na obrazki kuców w akwareli?

btw: Turoń a ile za taką akwarelke ? Edytowano przez Trigen
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oczywiście będę. Jeżeli ktoś ma ochotę zobaczyć "takiego wariata" na żywo. Wybieram się razem z osobami z grupy Bronies Opole. Liczę na poznanie przynajmniej kilku nowych fajnych osób i nawiązanie nowych przyjaźni.

 

Turoń piękne prace. Niestety nie widzę nic co nadawało by się dla mnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja planuję być, zobaczymy jak to będzie. Na 99% powinienem być i jechać z Katowic. A skoro o tych stronach mowa...

 

 

Ja jak zawsze się zjawie, oczywiście wcześnie jako wsparcie logistyczne (bronibus still alive, Kartuzy, woodstock i Lübeck`a go nie zabiły do końca)
tak więc wielkie odliczanie do MLK czas zacząć 

 

Trigen, znajdzie się miejsce dla mnie i dla Justyny? Ja tak jak mówię, powinienem raczej być, Justyna zaś możliwe, że również pojedzie na MLK. 

Chyba, że z Chrzanowa, czy Jaworzna gnasz prosto do Krakowa. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładając że pojadę, to ja jadę.

Zakładając. że głodni ludzie będą, to (może) wezmę toster.

Zakładając, że znowu będzie zakaz picia, to (z pewnością) wezmę cydr

Zakładając, że ktoś chce arta, to mu go narysuje oczywiście, zakładając, że dostanę cuś w zamian (w zeszłym roku nie wyekwipowałem się odpowiednio i żyłem dzięki jednej zupce)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie trochę inne pytanie, ale muszę je zadać aby nie pojechać z pustymi kieszeniami, musiałabym zacząć zbierać od dzisiaj więc - jak dla mnie 40zł to za dużo ale jakby podliczyć wszystkie wydatki i wielkość imprezy to...racja.

Um,pytanie! Tak, mianowicie - jak mniej więcej będzie z cenami kucowego stuff'u? Ktoś się orientuje? Może ci co byli w tamtym roku? Interesują mnie koszulki, naszywki, kubki etc. Wiecie o co chodzi. :ming:

Pluszaki odpadają bo jak dla mnie sa za drogie, będę miała bardzo mało kasy bo dostaję 100zł kieszonkowego, 20zł idzie na potrzeby codzienne i jeszcze mam świnkę morską na utrzymaniu, do tego 40zł na sam wstęp i już zostaje mi 40zł na sam stuff, czyli praktycznie zupełnie nic, bo co ja za to kupie? Właśnie obawiam się że wielkie i soczyste NIC.

Edytowano przez Tamara
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały update co do atrakcji:

Jest nam niezwykle przyjemnie ogłosić, że na imprezie Pony Con-Gress Cracow 2013 (My Little Konwent II), będziemy mieli zaszczyt powitać jako gości specjalnych aktorów podkładających swoje głosy w polskim dubbingu:
- Elżbietę Jędzrzejewską (Księżniczka Celestia)
- Mikołaja Klimka (Król Sombra)
- Grzegorza Kwietnia (Big Mac, Snails, Książe Blueblood)

Więcej informacji o Szanownych Gościach można przeczytać tutaj: http://ponycongress.pl/guests.php

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...