Skocz do zawartości

My Little Konwent v.2


Dead Radio Man

Recommended Posts

1. Brygada Tyska "Piwo" złożona z jednej osoby melduje, że do godziny 9:00 dotrze na miejsce rozpoczęcia misji. :enjoy:   :salut:

Brygadę wesprze członkini oddziału 17. Brygady Katowickiej "Piotrowice"  :lunasmile:

 

Obydwie Brygady wesprą 2. Oddział Armii Górnośląskiej pod panowaniem Wielkiego Węgla, która rusza z Katowic pojazdem zidentyfikowanym jako bus, o godzinie 7:40  :determined:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna. Dlaczego aktorzy dubbingowi i autografy będą akurat na niedzielę? Dużo ludzi jest tylko na sobotę ( w tym ja )a bardzo chciałabym ich zobaczyć ;_; muszę wybierać - ważna dla mnie osoba i spędzenie z nią dużo godzin, czy autografy od sławnych osób...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie info z Fanpage'a MLK. Z powodu jakiegoś tam bullshitu o "Praktykach okultystycznych" zmieniono lokalizacje imprezy.

My Little Konwent odbędzie się na Alei Kijowskiej 3 w Krakowie (Zespół Szkół Ogólnokształcących Integracyjnych nr 1).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem właśnie do swojej chałupy po długiej podróży i powiem tak - Dziękuję.

Dziękuję organizatorom za szybką reakcję, zachowanie zimnej krwi i spryt w zorganizowaniu nowego miejsca na konwent w tak krótkim czasie.

Dziękuję każdemu uczestnikowi z osobna za to że wogóle tam był, poznałem masę ludzi, dowiedziałem się wiele ciekawych rzeczy, nie nudziłem się nawet przez chwilę. Jak na mj pierwszy ponymeet... było epicko. Jestem zmęczony ale też bardzo zadowolony. 

 

BROHOOF i do następnego!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tyle: Łełołeło jestem karetką! Przejście dla rannego!
No cóż, zebrałem się wcześnie (jak na mnie) ale nie mogłem już wytrzymać tego malutkiego bólu, który irytował cały czas. Dziękuję za konwent, było spoko. Tyle.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za ten konwent.
Był wspaniały a jako pierwszy normalnie MIODZIO!
Nie sądziłem, że będę mógł się tak bawić, dziękuję jeszcze raz i mam nadzieje, że jeszcze nie raz się spotkamy.
Sama audycja dabingerów wiele wnosiła, aby tak częściej organizować Ponymeaty !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniel_ : SOLDiER IS A SPY!!! :v

 

A tak poza tym, było super i dziękuję wszystkim których poznałem :D

Było mega, super i w ogóle cud, miód i orzeszki.

A teraz czas spać bo trudno było na konwencie xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z góry ostrzegam, że w większości te podziękowania są bardzo osobiste :)
Podziękowania dla sz6stego i dla orgów. Mnie by zalała krew gdyby zaistniała podobna sytuacja. Podziękowania również dla helperów (gdzie chyba połowa z nich to byli śląscy bronies :D ) Dla Trigena, który do tej pory nie wiem kim był na MLK II, ale wszędzie go było pełno :D Dla Kaczego, który był dobrym duszkiem MLK i mimo tego, że miał ident "media" to jednak robił sporo rzeczy jako helper. Podziękowania dla ludzi, których miałem okazję spotkać, poznać/rozpoznać. Szczególnie dla tych, których poznałem pierwszy raz w prawdziwym wszechświecie - Eljonek, Matthew N., Blackie, jacyś fajni ludzie, których nicków nie pamiętam :D tych których spotkałem po raz drugi (bądź po raz drugi na MLK :D ) Plothorse, Skysplit?, Mere Jump, M.A.B., Beton tych których znam od dawna, ale każde spotkanie z nimi to kupa frajdy: (tutaj mogę o kimś zapomnieć, jak coś to krzyczeć) Sowa, Malwina, Avan, Alberich, Baffling, Maker, Neon, Bartis i tak dalej i tak dalej :D wybaczcie, że nie udało mi się poświęcić wszystkim tak samo dużo czasu, dla mnie MLK musiałby trwać jeszcze co najmniej jeden dzień dłużej, bym mógł pogadać ze wszystkimi z którymi chciałbym.
Za rozmowy o 4-tej nad ranem, za wspaniałą atmosferę, za partyjkę neuroshimy hex, za piwo na metry. Wszystkim serdecznie dziękuję i do zobaczenia za rok (a najlepiej to wcześniej). Aaa i wpadnijcie na II Śląski :D

 

i podziękowania dla Stachula. jeżeli jeszcze raz będzie coś gotował w szybkowarze, to gwarantuję, że zrobię mu krzywdę :D no i nic tak nie cieszy jak na prawdę duża delegacja ludzi z Górnego Śląska na MLK II :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za konwent i doceniam, że pomimo walącego się na głowy świata, wszystko w ogóle się odbyło. :) 

 

Niestety, ale muszę zgodzić się z Yarwinem. Na poziomie samego konwentu organizacyjnie wystąpiły liczne niedoskonałości, jak mało czytelne ID, opóźnienia we wpuszczaniu ludzi z akredytacją, brak przepływu informacji na linii org-uczestnik i org-org...

 

Dopisali uczestnicy. Serdecznie dziękuję swojej publiczności na prelekcjach, byliście wspaniali! Rewelacyjna prelekcje Emesa, dobre warsztaty artystyczne i wiele innych atrakcji, o których, wybaczcie, ale nie mam czasu teraz napisać. Goście, goście, goście! Urra!

 

Jedyną mocną atrakcją stricte konwentową było spotkanie z lektorami i to naprawdę było coś! Dowiedziałem się mnóstwa ciekawych rzeczy, a poznać "osobiście" osoby z ukochanego przeze mnie polskiego dubbingu było fascynującą przygodą. Wiele osób hejtuje polski dubbing, bo nie ma pojęcia o ograniczeniach występujących przy jego powstawaniu. Może teraz będą go oceniać odrobinę cieplej.

 

Dlatego zgadzam się z Yariwnem, że to był duży, bardzo duży ponymeet, gdyż jak na konwent to brakowało konwentu.

 

Mimo to sam wyjazd zaliczam do pozytywnych wydarzeń w życiu. Ekipa z północy polski, uczestnicy konwentu i lektorzy byli rzeczą wartą zapamiętania!

 

Dlatego jeszcze raz dziękuję za jego zorganizowanie.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziękuję wszystkim tym, których miałem okazję spotkać i przynajmniej chwilę pogadać. I od razu przepraszam za to, że właśnie tak mało rozmawiałem, ale tak to jest, jak się jest zalatanym. 

 

W zasadzie muszę się zgodzić z Yarvinem. Wejście kosztowało chyba tyle samo lub nawet więcej niż rok temu. Tyle, że dla mnie było lepiej niż rok temu - celowo pomijam kwestię szkoły, w takiej sytuacji jaka była cieszę się, że w ogóle jakąś udało się załatwić. 

 

Relację swoją powoli zaczynam pisać, zdjęcia są, mnie jedynie zastanawiają dwie rzeczy...

 

Pierwsza, dlaczego nie można było na najważniejszych panelach zrobić tak, by pierwszy rząd był dla mediów? Są media, niektórzy piszą relację z konwentu, a i momentami były problemy, by zdjęcia zrobić. Na panelu z aktorami zarezerwowano 3 miejsca dla VIPów. Rozumiem to, szkoda jednak, że właśnie z miejscami musieli pożegnać się przedstawiciele mediów, a nie zwykli uczestnicy konwentu, którzy potem jedynie siedzieli i słuchali (pomijam tych, co byli z aparatami jak np. Spidi). 

 

Druga rzecz... jak to się stało, że na identach dla mediów było OC Resseta i motyw Górnego Śląska?  :ohmy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogółem było fajnie, szkoda, ze nie było pewnej osoby.

Byłam tam trochę krótko, dłużej trwał powrót do Sosnowca.

Szkoda, że nie miałam okazji poznać bliżej kogoś, jednej dziewczynie, która rysowała, pokazywałam rysunki i dałam link do deviantarta, potem mój tata pokazywał jakichś gościom moje rysunki (jeden chciał kupić, trololol), potem coś powiedziałam jakiemuś gościowi w kolejce, bo się pytał i rozmawiałam z aktorami (podobała im się moja bluza, trololol),a tak to nic więcej. Kupiłam przypinki, naklejki, ale najbardziej się cieszyłam z autografów aktorów (zwłaszcza Klimka) na plakatach.

Te pluszaki były strasznie drogie, no weźcie, 220 zł za takiego małego pluszaka... jakbym przyszła w sobotę to byłoby więcej rzeczy do kupienia i fajniejszych, te kubki też były drogie dosyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


którzy potem jedynie siedzieli i słuchali (pomijam tych, co byli z aparatami jak np. Spidi).

Ja też jestem z mediów, a dokładniej to z Brohoova. Sposób załatwienia tych miejsc był bardzo nieodpowiedni. Już wcześniej proponowaliśmy orgom, aby po prostu na I rzędzie postawili kartkę "rezerwacja" i nikt nie ucierpiałby. A tak do Was przyszedł ochroniarz i zamiast delikatnie poprosić, kazał się wynosić. Nie wspominając już o tym, że spokojnie dałoby radę dostawić dodatkowy rząd krzeseł lub przebudować nieco ten obszar.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem z mediów, a dokładniej to z Brohoova. 

 

A to najmocniej przepraszam za moje niedopatrzenie ^^'

 

Sposób załatwienia tych miejsc był bardzo nieodpowiedni. Już wcześniej proponowaliśmy orgom, aby po prostu na I rzędzie postawili kartkę "rezerwacja" i nikt nie ucierpiałby. A tak do Was przyszedł ochroniarz i zamiast delikatnie poprosić, kazał się wynosić. Nie wspominając już o tym, że spokojnie dałoby radę dostawić dodatkowy rząd krzeseł lub przebudować nieco ten obszar.

 

Dokładnie. Jeszcze nie wiem, czy dobrze słyszałem, ale ochroniarz coś wspominał chyba o gazie, zanim przyprowadzono głównego ochroniarza...

 

EDIT: Poza tym ochrona generalnie była bardzo w porządku. 

Edytowano przez Linds
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim poznanym i niepoznanym osobom, za stworzenie tak przyjemnej, konwentowej atmosfery ;). Dziękuję też organizatorom, za uratowanie konwentu w ostatniej chwili. Widać było po was, że noc z piątku na sobotę była dla was ciężka.

Największe wrażenie zrobił na mnie panel z aktorami dubbingowymi. Mimo, że nie oglądam i nie przepadam za polską wersją, to jednak taki panel zachował magię, jaką widuję na streamach zagranicznych konwentów.

Edytowano przez Eivel
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto moje materiały z tego meetu LINK, są też filmiki na moim kanale o

 

Życzę miłego oglądania, ale w sumie, niewiele tego jest.... Mi osobiście, bardzo się podobało, ale nie mam porównania, bo to mój pierwszy meet :D Pozdrawiam SkySplita, z ktorym zamieniłem kilka słów, TKa, który przewodniczył turniejwi FiM :D Pozdrawiam całą ekipę Biur Adaptacyjnych, i chylę czoła Maxiemu, który, będąc na lo9dzie, zdołał poprowadzić panel o TCB, i to znacznie lepszy, niż ten, który widziałem na jego kanale, a jest on podobno z zeszłego roku :D

Pozdrawiam BeOvah-a, z którym miałem ostry zatarg, o co, to zostawie w sferze prywatnej, a który po rozmowie w 4 oczy, został zakończony :)

 

Pozdrawiam każdego kogo spotkałem, nawet, jeśli nie zamieniłem ani słowa :D Nawet jeśli następny meet, byłby w warszawie, to na niego pojade, dla ludzi :)

Edytowano przez Night Shade
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...