Skocz do zawartości

My Little Konwent v.2


Dead Radio Man

Recommended Posts

Witam. Kolejny konwent ma się odbyć nie za rok ale za 8 miesięcy. Wzmianka o konwencie : http://rsquad.org/MLPKON/?p=473 Konwent ma się odbyć w lato 24-25 sierpnia. Zapowiadana jest większa ilość atrakcji i więcej gadżetów do wykupienia. Tak jak słyszeliśmy na zakończeniu 1 konwentu możliwość ze pokaże się ktoś z hasbro < twórcy serialu> zależy od nas. Wiec piszczcie listy o 1 konwencie z jak najlepszymi opiniami aby się udało zobaczyć tych epickich ludzi. Na razie to wszystko jak się pojawia nowe informacje to wrzucę. Brohoof

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee chyba niektórzy zaczynają mnie tu źle rozumieć... Nie myślcie, że My Little Konwent będzie w Poznaniu, co do tego nie ma żadnych informacji. Znając życie trafi ta impreza znów do Krakowa. A co do Poznańskiego to Warwick jeszcze w trakcie Pierwszego Ogólnopolskiego Ponymeetu (IV Lunański Ponymeet) mówił, że w wakacje będzie kolejne edition.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie wiem czy się pojawię... za dużo imprez na jeden czas xD Bo już na Woodstocku mam być, na forumowym, pewnie jeszcze jakiś inny konwent się walnie po drodze i z pięć meetów... Tak dużo, a tak mało... Zobaczę więc ^^'

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Ja też nic nie obiecuję, bo czas na Woodstock też musi być także jak się nie wyrobię to z góry wybaczcie. Ale się pożyje się zobaczy ;P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

of kors będę na nim' date=' wraz z Oktejwią <3 i mam nadzieję że fajne ludzie z mlpkonu v.1 też tam się zjawią i znowu pogramy w butelke i porobimy z siebie debili : D[/quote']

Chcesz wesołego robienia z siebie debila, polecam Evil Cosplay, to było dopiero coś, szczególnie, że by przygotować strój miałem tylko 15 minut więc nie był zbyt gustowny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Jodeł, jeśli data jest już wyznaczona, to raczej nie ma szans żeby doszło do jakichś zmian, chociaż z drugiej strony, dużo jeszcze czasu ;]

Vinyyl, też poszukam ;]

olek222, jako taki problem żaden, tylko musisz mieć zgodę od rodzica ;] no i transport ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ma się zgodę to raczej problemów nie będzie. Na Toruńskim miałem zgodę i siedziałem do rana. Jak ktoś może przejeżdżać będzie przez Staszów, Rytwiany, albo Tuklęcz (gdzie będę w wakacje) to byłbym wdzięczny za transport. Jak nie to też se poradze :3

lerloale ja i tak po MLK parę dni i znów do Krakowa, do LO więc mi to tam obojętnie. Ale jak ktoś już z daleka jedzie (np. Gdańsk) to już problem jest, bo ostanie dni, to się młodzież do szkoły przygotowuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...